29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Jádro prošlo

Evropský parlament ve středu hlasoval o zařazení jádra a plynu mezi zelené investice, o takzvané taxonomii. Bylo třeba 353 hlasů, aby jádro padlo. Ne snad, že by nebyla snaha – navzdory jasnému stanovisku naší vlády a podle průzkumů i většiny obyvatel chtěli taxonomii sestřelit tři čeští poslanci Pirátů, Marie Gregorová, Marcel Kolaja a Mikuláš Peksa.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Jirkovský 7.7.2022 17:04

Když jsou to vaši voliči a vaši piráti, tak co sem s nima lezete, moulo pitomej? Kolikrát budete ještě opakovat ty vaše hloupý žvásty? I blbec se moh dávno dočíst, že hlasovali tak proto, že bylo v hlasování spojen s jádrem i rusáckej plyn.

J. Kombercová 7.7.2022 17:07

To je jak přes kopírák hlasování Lipavského v OSN.

P. Diviš 7.7.2022 17:28

Pobavil mne, jak se vymlouval na EU.

P. Boublíková 7.7.2022 17:08

To asi ne. Jim přece vadí jakýkoliv topný plyn kvůli produkci zhoubného CO2, nebo se mýlím?

J. Kombercová 7.7.2022 17:12

No a proto mi, hlavně u voleb, vadily ty koalice, slepené jen kvůli počtu hlasů. Jak můžou být Piráti v jedné vládě s ODS? To mi hlava nebere.

P. Boublíková 7.7.2022 17:18

Tomu jsem se divila od začátku, zvlášť když Fiala jejich hlasy v PS nepotřebuje.

Ale prý je to koalice andělů proti opozici ďáblů nebo tak nějak. Takže všichni okřídlení šli k lizu, bez ohledu na názorové rozdíly.

J. Kombercová 7.7.2022 17:19

Na čtyři poslance mít tři ministry a jednu místopředsedyni sněmovny, tak tomu se říká majstrštyk.

P. Diviš 7.7.2022 17:33

Je to trochu nelogické, to jo, ale to dělá náš poměrný volební systém.

Pokud by nevládla tato skutečně nesourodá koalice, tak kdo? Bureš s SPD? To by bylo o něco sourodější, to jo, ale zase nemají většinu. Občas tu někdo propaguje ANO s ODS, ale tak blbí nejsou ani ODSáci, aby následovali ČSSD.

Dokud se nezmění volební systém na většinový, nebo lidi nepřestanou volit podivné slepence (ne stran, ale politiků "slepených" do účelového hnutí), tak se nic nezmění. A na oboje je asi tak stejná naděje, hodně malá, až skoro žádná.

P. Jirkovský 7.7.2022 17:17

A co se třeba nejdřív orientovat? Asi.

P. Boublíková 7.7.2022 17:23

A co kdybyste mně odpověděl na slušně položenou otázku? V programu pirátů se určitě orientujete a pro mě by to byla jen ztráta času.

No ale vzhledem k tomu, že naše pirátstvo je v EP součástí frakce Zelených, tak "asi" můžu s klidem vynechat a vy jste s rusáckým plynem trefil kozla.

P. Jirkovský 7.7.2022 17:49

Na slušně položenou otázku jsem vám odpověděl slušně míněnou radou. A nsestřelil jsem kozla, to se pletete, holt když vy máte všechno "asi" a radši sem trousíte svoje domněnky a předsudky, než byste si zjistila, jak to ve skutdečnosti je.

P. Diviš 7.7.2022 17:26

Nějaká výmluva se vždycky najde.

R. Toman 7.7.2022 17:37

Fiala to řekl včera při tiskovce zcela jasně. S tím ruským plynem je to nesmysl, intenzivně se hledají jiné zdroje a tohle není krátkodobá záležitost. A ČR se bez plynu neobejde. Prostě ti pirátští blbečci šli proti zájmům státu a i vlády v které jejich strana působí, ve stylu vylít dítě i s vaničkou. Po nás potopa.

D. Hubáčková 7.7.2022 16:36

Pan Havelka se níže rozplývá nad dobrou pověstí Fialovy vlády..... myslí tu pověst, kdy Fiala vládne se stanařským organizovaným zločinem, kdy část vedení STAN je už ve vazbě a jak vyplynulo z odposlechů, si čelní představitelé STAN foukali kokain do konečníků?;-D

J. Kombercová 7.7.2022 16:44

Že vás tak fascinují takové kraviny, jako je cpaní praček do tanků či foukání kokainu do konečníků... no, proti gustu žádný dišputát.

P. Diviš 7.7.2022 16:45

Autoři těch pitomostí vědí, pro koho je produkují.

J. Kejkrt 7.7.2022 16:46

R^

V. Novak 7.7.2022 17:06

Pro vaši bublinu?

J. Kombercová 7.7.2022 17:08

Klídek...:))

V. Novak 7.7.2022 17:23

Jen jsem se klidně ptal - a to nejkratší možnou větou.

Nemůžu za to, že vidíte rudě, takže každý vám připadá vzteklý.

P. Diviš 7.7.2022 17:35

Nadšení to vzbudilo v té vaší ...

D. Hubáčková 7.7.2022 17:12

Pračky a ledničky viděla cpát do tanků jedna Ukrajinka, alespoň to tvrdila našemu Blesku, že to svatosvatě na vlastní oči viděla.

J. Kejkrt 7.7.2022 16:46

Foukali? Až tam? 8-o A to každej sám, nebo navzájem?

J. Polesny 7.7.2022 16:50

Paní čeká a jí to tam nikdo nefoukne.;-D;-D

D. Hubáčková 7.7.2022 17:10

Předpokládám, že při sexuálních hrátkách to bylo navzájem.

P. Jirkovský 7.7.2022 16:51

Paní Hubáčková, to se tak znamenitě vyznáte v odposleších, kokainu nebo v konečnících?

F. Doušek 7.7.2022 16:56

Paní se vyzná v odposleších. Odposlechla to od agenta Bureše.

P. Jirkovský 7.7.2022 17:06

Teď paní mudruje, kterej Bureš, že prej zná dva.

J. Václavíková 7.7.2022 16:52

Organizovaný zločin má ve vedení Bureš, ne STAN. Nehulte tolik.

J. Fridrich 7.7.2022 16:17

" Ankara umožnila odplout zadržené ruské lodi Žibek Žoly s ukrajinským obilím z tureckého přístavu Karasu. Ukrajina to označila za „nepřijatelnou situaci“ a ministerstvo zahraničí si ve čtvrtek předvolalo tureckého velvyslance." -

V Turecku po nástupu Erdogana skončila doba respektování odkazu Velkého Otce Turků ATATURKA, a do zemí civilizované Západní Evropy a obecně Západu NEPATŘÍ... Pokud umožnili rusákům projet s evidentně uloupeným-ukradeným obilím Ukrajině jejich Bosporem a Dardanelami někam do Sýrie k proruskému řezníkovi svého lidu Asadovi, tak do Evropy a k Západu Turci prostě nepatří.....