8.5.2024 | Den vítězství


Diskuse k článku

Izraelská vlajka ano, či ne

V komentáři pro SeznamZprávy dává v úvahu Eva Soukeníková tři otázky, které by si mělo Česko klást, než vyvěsilo izraelské vlajky. Připomeňme, že ve vztahu k Izraeli navazujeme na odkaz poválečného Československa, které podporovalo vznikající Izrael vojensky (jiná věc je, že to bylo pod vlivem Moskvy, která tehdy zatápěla skrze Židy Britům, kteří území zvané Palestina spravovali), Izrael naši podporu oceňuje a je to něco, co je, zdá se, pevně do naší zahraniční politiky zakotveno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Sojka 19.5.2021 18:34

.....asi to je nějaká stolní nebo společenská hra, ne? Jmenuje se "Pozice-Opozice"...nebo jak?.....:-)

F. Sojka 19.5.2021 17:49

Co by mě zajímalo, zda je LÁSKA - takový blb - nebo jen zoufalec - pokud si myslí, že by Hamáček odešel od soudu jako spráskaný pes. ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

J. Sojka 19.5.2021 17:58

...škoda, že nevyšel Sputnik V, jedna z mála věcí, která by mu přinesla body....:-)

F. Sojka 19.5.2021 18:16

Ahoj. Tohle byl fór, jen jsem modifikoval blábol Hájkové. Systém to zařadil podle nějakýho divnýho algoritmu.

Jinak Hamáčka považuju spíš za zoufalce.

J. Sojka 19.5.2021 18:19

...s Hamem se shodneme, ten Sputnik byla věcná...:-)

J. Havelka 19.5.2021 17:48

Komu se povede být zveršován v jazyce Johanna Wolfganga Goethe, Ochčijáno, a ty tu zuříš jako správný tydýt s pěnou u mordy!?;-D

M. 6S6. 19.5.2021 17:53

Pěna u mordy? ;-D Ty jsi vážně Goethe 21 století...

M. Němec 19.5.2021 18:01

Klatsch, Dummheit und Einfachheit

- hat im Wappen Blödel Fajt.

M. 6S6. 19.5.2021 18:08

Od té doby kdy jsi nazazil hlavou do sloupku od sítě při sbírání míčků už to s tebou jde z kopce. A to bývala s tebou taková prča starče.

J. Havelka 19.5.2021 18:16

S tebou moc ne, Ochči...

M. 6S6. 19.5.2021 18:27

Pozdravuj večír svýho fajta ve slipech. Ráno si umej pracky.

M. 6S6. 19.5.2021 17:48

Tak jsem od Genesis přešel na Ozzyho a šoupl jsem tam skladbu Mr. Crowley a pustil si zpětně bez zvuku Fialu při zahájení kampaně. On pan profesor vypadá s těmi gesty rukou jako by tančil.;-D

J. Anděl 19.5.2021 17:47

Na Igora Chauna jsem v poslední době vzpomínal a napadlo mě, jak si vlastně stojí v dnešní řekněme konfrontaci "informační války". Nedávno jsem znovu shlédl první díl jejich cesty do Indie se Čtvrtníčkem a dalšími....

A hle, titulek idnesu (leč placený článek):

Cenzura a potírání názorů přichází ze západu, říká režisér a ezoterik Chaun

Zdroj: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/rozhovor-igor-chaun-duchovno-ezoterika-video-puksice-reziser.A210519_608667_jihlava-zpravy_mv?zdroj=top

M. 6S6. 19.5.2021 17:52

Tak Indii jsem nedal, ale na moto jsme dojeli až do Iránu.

Poslední zátah Turecko-Gruzie-Arménie- Irán byl boží, bo v té době se nejvíce rozpínal IS a byli jsme od jeho hranic nadohled.

J. Havelka 19.5.2021 17:57

Já byl na Mácháči na kánoei! To znáš?

M. 6S6. 19.5.2021 17:59

A háčka ti dělal Němec, tak to neznám.....

V. Církva 19.5.2021 20:00

No vidíte o tom jak Chaunovi vzali kanál na YouTubu jsem se zrovna včera bavil s přáteli. Pěkné svinstvo tahle cenzura.

Zrovna tady platí. Budu obhajovat aby jste mohl sdělit svůj názor, i když s ním nesouhlasím.

Prý mu to vzali, že podporoval nějaké cvoky chřipečkáře, kteří ještě v listopadu tvrdili, že žádné plné nemocnice Covid a větší počet mrtvých neexistuje. Tyto chřipečkáře zrovna nemusím. Když někdo nechce lockdowny a nemá problém obětovat pár tisíc zemřelých, kteří by třeba tak jako tak za 20 let umřeli, má to říct na rovinu, ne tvrdit, že mrtví na Covid19 nejsou. Přesto podporuju právo na názor a třeba je to nakonec pravda. Smazat za to někomu kanál na youtube je prostě normální cenzura komunistického typu.

Ale jinak je Igor Chaun fajn, Indie s Čtvrtníčkem byla skvělá. Oni oba umí. Tak super, že mu nakonec účet vrátili.

J. Anděl 20.5.2021 9:08

Ano.

Já ho roky nesledoval, zmiňovaný článek a kauza mi ho připomněly a shlédl jsem s ním teď nějaké pořady. Svoboda slova mi připadá čím dál důležitější a připadá mi právě zajímavé, jak na její omezování narážejí lidé z hodně různých směrů, kteří společně nezastávají jeden názor, jeden pohled na svět. Jen je spojuje jakási individualita, svéráznost. A mě osobně často něčím rozčilují, když je poslouchám. Nebo když je začnu poslouchat. Než se na ně naladím. Jedno, jestli je to třeba Dan Vávra, nebo Jarda Dušek - takové dva úplné protipóly.

Jak jsem napsal, že mi svoboda slova připadá čím dál tím důležitější: ten pojem je takové klišé. Svoboda slova není jev, není to věc, bytost, entita. Prožívám tu potřebu a uspokojení z toho poslouchat nebo číst hodně různé a hlavně autentické, osobní názory, zkušenosti, pohledy. Autentické, to je podstatné slovo. Důležitější než správné nebo faktograficky bezchybné.

A na neautentičnost bývám alergický. Ať mluví politik, aktivista, farář v kostele, nebo takříkajíc "hovoří" třeba film nebo písnička. Samozřejmě míru autentičnosti neumím vyhodnotit jinak než subjektivně, tzn. někdo jiný tytéž lidi může vnímat jinak.

V. Hájková 19.5.2021 17:31

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nova-svedectvi-hamacek-by-od-soudu-odesel-jak-spraskany-pes-rika-senator-155317

Co by mě zajímalo, zda je HAMÁČEK - takový blb - nebo jen zoufalec - pokud podal na novináře seznamu trestní oznámení ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

M. 6S6. 19.5.2021 17:34

Od demokratických soudů se neodchází jak spráskanej pes, to jedině, že by jste zase byla bachařkou v ženské věznici jak kdysi za komárů.

V. Čermák 19.5.2021 17:35

Slečno, na Hamáčka se vykašlete, raději si hledejte nějakého chlapce pro vaši potěchu...;-D

M. 6S6. 19.5.2021 17:36

Ta má přetočenej tachák, leda že by se angažoval Němec, prej po ní pálí.

I. Pávek 19.5.2021 17:45

Moje řeč pane Čermáku, já bych ji doporučil na kolotoč.;-D

I. Kellner 19.5.2021 17:36

Vy jste neskutečný trdlo... kdybyste byla mladá, možná by to vypadalo roztomile..

V. Čermák 19.5.2021 17:42

Hm Mladá, je to Slečna...;-D

V. Zadák 19.5.2021 17:37

Podal, věřte nebo nevěřte. Momentálně to posuzuje NCOZ, milá paní.

Blbka a zoufalka jste Vy.

M. 6S6. 19.5.2021 17:31

Tuhle před revolucí v roce 89 povídala v knize Mirka Němcová, ten náš Milouš je tak nadanej. Lidi se za ní otáčeli a plivali na podlahu. Mirka celá zděšená co se to děje volala, to není Milouš z KSČ, to je náš Milouš Němec, z ROH.

M. 6S6. 19.5.2021 17:28

Němec je také mezinárodní..ale jen pitomec.

M. 6S6. 19.5.2021 17:27

Když už měli ty cizojazyčné nápisy při rozjezdu kampaně, měli i pokleknout...

Takhle se na ně spustilo 500 leté klimatické sucho, ty tekoucí okapy za jejich zády naznačily, že jim zase teče do bot.;-D

V. Zadák 19.5.2021 17:26

Onen plešatý senátor, který mluví tak sladce, chtěl by být prezidentem a bojkotovat OH si v ČT24 postěžoval, že reakce našich Spojenců na Vrbětice nebyla taková jakou jsme očekávali.

Bodejť by jó, nechtějí zabřednout do bahna.