18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Hup do třetí komůrky

Skupina senátorů se rozhodla podat stížnost ústavnímu soudu ve věci sKarty. Opět rána krumpáčem do hrobu parlamentarismu. Zdravý rozum napovídá, že ústavní soud má zasahovat v případech, kdy je ohrožena ústava. Zdravý rozum ale jde stranou, když přichází politika.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ryba 3.2.2013 22:50

Re: Čuroným Tejc mluví o třídním soudnictví.

sice ta daň je pitomost, leč těch 100% je zavádějící...naletěls na titulek

P. Boublíková 3.2.2013 18:55

Opět jsem se tu královsky pobavila

člověk samozřejmě patří taky mezi primáty.

Jen tak dál, milé děti :-)

L. Brabencová 3.2.2013 18:55

Re: Opět jsem se tu královsky pobavila

je to bílá opice.

P. Boublíková 3.2.2013 18:58

Re: Opět jsem se tu královsky pobavila

Primát primátu primátem.

K. Drobková 3.2.2013 18:58

Re: Opět jsem se tu královsky pobavila

Se zlou se potážete. Hájek Vám to vysvětlí.

J. Tolman 3.2.2013 19:40

Re: Opět jsem se tu královsky pobavila

Černoši nejsou lidi?

J. Boleslav 3.2.2013 19:43

Re: Opět jsem se tu královsky pobavila

Skoro bych občas řekl, že někteří ano, jiní ne. Nejen černoši.

L. Brabencová 3.2.2013 19:45

Re: Opět jsem se tu královsky pobavila

Název románu. :-)

J. Tolman 3.2.2013 19:48

Re: Opět jsem se tu královsky pobavila

Nahá opice.

L. Brabencová 3.2.2013 19:49

Re: Opět jsem se tu královsky pobavila

http://www.databazeknih.cz/knihy/bila-opice-74878

P. Vandas 3.2.2013 18:41

Tak jsem zaslechl, že Eduarda Cupápa vytáčeli především měšťáci, rasisti a komunisti.

A tak prý byl vytočen stále. :-):-):-)

P. Vandas 3.2.2013 18:42

Re: Tak jsem zaslechl, že Eduarda Cupáka vytáčeli především měšťáci, rasisti a komunisti.

Sorry.

K. Drobková 3.2.2013 18:55

Re: Tak jsem zaslechl, že Eduarda Cupápa vytáčeli především měšťáci, rasisti a komunisti.

 Jeden z mála, který odmítl podepsat Antichartu.

F. Šimek 3.2.2013 18:31

Musím ten atmosféru poněkud uklidnit.....

   

http://www.youtube.com/watch?v=-ziSLGVQOSg

P. Vandas 3.2.2013 18:26

Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

 Toto si o tom Darwin zaznamenal:Na návštěvě u strýce mu padla do oka sestřenice Emma. Při rozhodování postupuje vědecky. Sepíše na kus papíru na jednu stranu „pro“ a na druhou „proti“. Mezi klady uvedl: „Děti – dá- li Bůh. Společnice a přítelkyně, která o mě bude mít zájem i ve stáří. Objekt, který mohu milovat a bavit se s ním a který je po všech stránkách lepší než pes. Jen si představ, že bys na stará kolena žil sám ve špinavém londýnském bytě, anebo si představ hodnou, laskavou ženu, teplo, knihy a hudbu…“ A co Darwina od manželství odrazovalo? „Ztráta svobody jít, kam se mi zlíbí. Budu nucen navštěvovat příbuzné. Budu mít vydání s dětmi a budu se o ně strachovat. Ztloustnu a zlenivím. Když budu mít hodně dětí, nebude lehké je uživit.“ Zbilancoval klady i zápory a výsledek obtížného rozhodování si opět zapsal: „Ožeň se! Ožeň se! Ožeň se!“

P. Hofman 3.2.2013 18:29

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

Záleží na tom, kolik mu bylo při tom uvažování let. V případě že míň než 40 učinil zcela chybné rozhodnutí.

P. Vandas 3.2.2013 18:32

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

Bylo mu 27 let a dožil se 72 let.

P. Hofman 3.2.2013 18:37

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

27. Tragické rozhodnutí.

K. Berka 3.2.2013 18:39

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

K tomu ženění ho jistojistě dohnaly vzbouřené hormony. V té době ještě neměl sesumírováno své stěžejní dílo. Svatbou s nějakou příbuznou se vždy riskuje, že potomek narozený z tohoto vztahu, bude možná "momentálně" zaostalý.

L. Brabencová 3.2.2013 18:42

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

Einstein si vzal sestřenici.

K. Berka 3.2.2013 18:49

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

Já proti tomu nic nemám. Patrně si byli blízcí od dětských let, kdy si vzájemně ukazovali, co skrývají v trenýrkách a kalhotkách.

L. Brabencová 3.2.2013 18:50

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

později si ukazovali matematické vzorce. :-)

P. Vandas 3.2.2013 18:43

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

To se právě vrátil ze sedmileté objevné cesty a dílo právě sumíroval.

L. Brabencová 3.2.2013 18:33

Re: Když Charles Darwin přemýšlel o tom, zda se ožení, tak i k tomu přistupoval vědecky.

Dneska jsem poslouchala v rozhlase pořad o Palackém.Byl chudý,náhodou se spřátelil se synkem bohatého pražského právníka, byl pozván do rodiny a tam dokázal tak zapůsobit na madam, že se ho nakonec rozhodli oženit s jejich dcerou. A bylo po chudobě.

V. Hajková 3.2.2013 18:25

to: p. DOUŠEK

Moc   mě  mrzí,  že  Vás  ta  ŠTĚKNA-  tak  pronásleduje. 

M. Ilsner 3.2.2013 18:32

Re: to: p. DOUŠEK

Vidíte, on se vás zastabe, když píšete kraviny ... a dopadne jak primát. To je děs !!!

K. Drobková 3.2.2013 18:35

Re: to: p. DOUŠEK

 A ještě se mu to nelíbí. Děs děsů ..... !

F. Doušek 4.2.2013 0:04

Re: to: p. DOUŠEK

Štěk, štěk ....

L. Brabencová 3.2.2013 18:19

Pro uklidnění hudební okénko

 https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=EPjEdrWgyJU&NR=1

I. Gellner 3.2.2013 18:25

Re: Pro uklidnění hudební okénko

Už jste shlédla nový program - Prima Zoom? -)