3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

Hučínův zápas

Vladimír Hučín asi netušil v listopadu 1989, že ho nejtěžší zápas s komunismem teprve čeká. Třináct let to trvalo, než se dočkal naděje na plnou rehabilitaci: zabetonované české soudnictví se pokusilo Hučína zdeptat a vnutit mu absurdní a amorální takzvané zbytkové tresty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sch.glosátor 25.5.2006 10:44

J e spousta lidí co za svobodu této země od všech totalit a bezpráví položili to nejcenější svůj vlastní život a těm ani kytičku k hrobu nepodáme....

Co by na to řekl generál Patton ? " Není vaším úkolem položit  život za vlast, ale donutit toho parchanta na druhé straně, aby položil život za svoji vlast".

Em 25.5.2006 10:46

Re: A to jako každý zlodšj a lapka může začít řvát že bojoval proti komunizmu.

Ta soudcovská svoloč by to potřebovala;-O.

Honza™ 25.5.2006 10:08

Další soudruh zešílel,po Jarouškovi dnes už druhý,jen tak dál :-)

Autor: Taraszátaras IP: 194.228.150.xxx Datum: 25.05.2006 09:53Pro Honzu s Tamtím Malým a Jiřího typické: hloupí jak barák, usmrkanci, agresivní hulváti, bez jakékoliv sebekontroly. Když tato hovada dostanou do ruky počítač nebo auto, ozábavu ostatních je postaráno. Co kdybyste, smradi, šli něco dělat a přestali dojit stát a spoluobčany čerpáním sociálních dávek? 

Tramtaráku udavači,já na rozdíl od Vás jsem si počítač koupil za své,stejně jako internet si platím a věřte,že ani z daní si ho neodečítám,protože ho používám jako třeba teď pro soukromé účely.O jakých sociálních dávkách to mluvíte?O svých?Já nemohu za to,že příroda Vás neobdařila rozumem a berete důchod na hlavu,na příplatky za udání si budete muset počkat do další změny režimu:-D

di 25.5.2006 10:15

Re: Další soudruh zešílel,po Jarouškovi dnes už druhý,jen tak dál :-)

hučín a soudruzi už infafktují :-D

nebo jako PavlaB v 09:31 :Zda byl Hučín nespravedlivě stíhaný si skutečně nejsem jistá! Nic (zbraně, výbušniny) se mu neprokázalo???

stačí si přečíst rozsudek nebo najít v novinách, nebo na www.hucin.com

ale takhle je to pohodlnější, že

Honza™ 25.5.2006 10:18

Re: Re: Další soudruh zešílel,po Jarouškovi dnes už druhý,jen tak dál :-)

Nějak se nám soudruzi a soudružky přehřejvaj:-D

Pavla B. 25.5.2006 10:32

Re: Re: Další soudruh zešílel,po Jarouškovi dnes už druhý,jen tak dál :-)

Problém je v tom, že Vy pořád píšete o současnosti (bojovat násilným způsobem proti současnému režimu - no to už mi připadá jako vrchol pitomosti), kdežto já o době normalizace. (Dokonce si myslím, že ani tehdy nebyly žádné  násilné metody namístě, ono by totiž úplně stačilo nechovat se jako Tlustý a soudruzi by si mohli políbit šos). Dále jsem okopírovala něco s Vámi doporučeného webu, snad text proleze. Opravdu - Drda hadra. Jednal jsem tak v zájmu vyššího principu mravního, neboť jsem měl

za to, opravuji mám zato, a mé přesvědčení je neměnné, že jsem tímto

postojem chtěl chránit osoby - jejich zdráví a životy, se kterými

jsem pracoval v souvislosti s mou aktivitou v BIS. Dále se k tomuto

skutku vyjadřovat nebudu.

Taraszátaras 25.5.2006 10:19

Re: Další soudruh zešílel,po Jarouškovi dnes už druhý,jen tak dál :-)

Jelikož tu smrdíš od rána do noci, tak se ptám, co děláš, čím se zaměstnáváš, když ti na nic jiného prakticky nezbývá čas? A kdes vzal peníze na ten počítač? Jsi neuvěřitelně hloupý, agresivní, bez vzdělání, bez životních zkušeností, otravuješ. Potřeboval bys seřezat pudel, když už to nejde, tak na tebe holt podám, trestní oznámení za tvje veřejné a debilní vyhrožování šibenicemi.

Honza™ 25.5.2006 10:22

Re: Re: Další soudruh zešílel,po Jarouškovi dnes už druhý,jen tak dál :-)

Nekecat a UDAT!!!!!!:-D:-D:-D

AeroKarel 25.5.2006 10:34

Re: Re: Další soudruh zešílel,po Jarouškovi dnes už druhý,jen tak dál :-)

"Jelikož tu smrdíš od rána do noci, tak se ptám, co děláš, čím se zaměstnáváš, "

A co takový mistr bezobsažných všudypřítomných poznámek Beda? Co asi dělá ten, případně pro koho?

I-Worm 25.5.2006 10:03

Tak proto ti soudci chtějí samosprávu

jim se nelíbí, že ho museli osvobodit a očistit!

Jaroušek potřetí 25.5.2006 10:01

Adorace antikomunistického násilí pokračuje!

Fyzický útok na komunistického poslance Dolejše nedávno upozornil na nebezpečí militantního antikomunismu a antilevičáctví, které v poslední době zasáhly společenské povědomí v naší zemi.

Falešně pojatá očista od přežitků komunismu (zbavovat se jich totiž mají levičáci a komunisti zvláště, nikoliv my - pravicoví demokrati - byť jsme jimi prorostlí do morku kosti), účelově zatemňované rozdíly mezi nacistickou, resp. fašistickou ideologií etnického a sociálního rasismu a ideou komunistické společenské rovnosti, neobolševické praktiky ve všech tzv.pravicových stranách, to všechno vede k veřejnému oslavování ozbrojeného násilí proti (často neozbrojeným - Babice, Hučín, či k odporu nepřipraveným - Mašínové) ideologickým nepřátelům.

Zatímco v současné době všichni přiznávají, že děje-li se tak v mírových podmínkách kdekoliv na světě, jedná se o terorismus (ETA, IRA proti ozbrojeným a silovým složkám demokratického režimu, Hizballáh, Hamás, al-Kajdá proti civilistům demokratického režimu, odpovědným za jeho politiku), z hlediska naší komunistické minulosti je obdobná ozbrojená činnost - byť byla soustředěna na exponenty režimu - v období stejného míru veřejností zhusta oslavována a nyní i soudy ospravedlňována a tolerována (jako součást jejich ideologicky podloženého odporu proti utlačovatelskému režimu, nikoliv jako násilná trestná činnost se zbraní v ruce)!  Je-li možné to nyní tolerovat u Hučína, jistě to bude záhy možno tolerovat u Mašínů a Paumera, takže není náhodou, že den po osvobozujícím rozsudku NS nad Hučínem, Senát na popud ODS opětovně iniciuje udělení státního vyznamenání jeho předchůdcům - bratrům Mašínům!

A tentokrát návrhu Senátu Klaus s největší pravděpodobností vyhoví! Antikomunismus se totiž velmi hodí do krámu naší největší pravicově se tvářící straně, která si z něj - ve snaze smýt pohanu tichého přitakání totalitnímu režimu z hlavy svých členů i ideových vůdců - učinila užitečný nástroj, který jí měl pomoci k získání či udržení politické moci!

huhu 25.5.2006 10:03

Re: Adorace antikomunistického násilí pokračuje!

Jaroušku, jak je to s biolihem a zavražděním Mrázka ? kde je Citron ?

Béda, medvěd koala 25.5.2006 10:10

Re: Re: Adorace antikomunistického násilí pokračuje!

Tož, jak je to. Biolíh zavraždil Mrázka. Jak prosté, milé Watsone.

Honza™ 25.5.2006 10:12

Re: Re: Re: Adorace antikomunistického násilí pokračuje!

Vy jste GroSSovi přidělili kód Biolíh?:-D

Béda, medvěd koala 25.5.2006 10:14

Re: Re: Re: Re: Adorace antikomunistického násilí pokračuje!

Grossátku přiděluji kód "Blbec". V jazyku kmene Navajo "Biozblijo". :-)

Jura 25.5.2006 10:18

Re: Re: Re: Adorace antikomunistického násilí pokračuje!

Při pitvě se ukázalo, smrtícím nástrojem byla palná zbraň.

jinak dobrý 25.5.2006 10:13

Re: Adorace antikomunistického násilí pokračuje!

Jaroušku, ty popleto, a co zákeřný atentát na Řížského protektora Heidricha? Tobyšmetineodpuštili ....;-€

Jaroušek 25.5.2006 10:36

Re: Re: Adorace antikomunistického násilí pokračuje!

V r. 1942 byla ČSR (atentátníci) s Německem (Heydrich) ve válečném stavu. A srovnávat nejmocnějšího muže okupační moci s řadovými funkcionáři totalitní KSČ či agentem StB (Hučín) či řadovými policisty a poštmistrem (Mašínové) mi nepřipadá příliš fair, nemyslíte?

Zdravím Vás!

eTony 25.5.2006 9:54

Ach jo,

tyhlenti bioLihoví éterníci švihlí rudou propagandou jsou tak obětaví. Na své cestě do jejich "Kanaanu" jsou ochotni srdečně podebatit na úrovni s obyčejným plebsem, který "nechápe" jejich vznešené myšlenky. Halt nejsme duševní titáni jejich rozměrů.

huhu 25.5.2006 10:00

taky biolihisti

09:25 - Olomoucká policie dostala výsledky pitvy

48letého muže a 55leté ženy, jejichž těla lidé našli v kůlně v lese u

obce Mladeč. Oba zemřeli na následky otravy, vypili nemrznoucí fridex. :-P

eTony 25.5.2006 10:03

Re: taky biolihisti

teď v květnu;-)?

huhu 25.5.2006 10:04

Re: Re: taky biolihisti

taky nepíšou, že zmrzli

Béda, medvěd koala 25.5.2006 10:12

Re: taky biolihisti

Prostě ten přechod ze zimní na letní kapalinu poněkud nevyšel... :-)

jako 25.5.2006 9:51

Je to jak to je....

Kdyz tady ctu tu prispevky tak se raduji, ze ziji v Australii. Ne ze by tu bylo vsechno dokonale, ale lide i kdyz jsou jednodussi nejsou poniceni komunistickym myslenim. Vyhrabou se z toho Cesi kdy vubec? Skoda tech kvalitnich lidi, kteri take jeste v Cechach jsou a musi zit se smeckou pablbu. Holt ta "pravda a laska" se nejak nepovedla.

Em 25.5.2006 9:54

Re: Je to jak to je....

Posdravuj Austrálii!!!!!! Od Alice Springs až po Hobart. Někdy u Skotyho v As.:-)

Béda, medvěd koala 25.5.2006 9:58

Re: Je to jak to je....

Zdravím. Jaké je nejlepší australské pivo. A kolik austraslkých dolarů přijde jedno. Plánuji rámcovou návštěvu. Kruci, zas sem ten přízemní Moravák...

huhu 25.5.2006 10:02

Re: Re: Je to jak to je....

bédo za svoje ? Kdybych byl škodolibý, přál bych vám, abyste se tam usadil...:-D

šimon klein 25.5.2006 10:07

Re: Re: Re: Je to jak to je....

no pokud to slíbí, tak mu i přispěju.....a přijdu pohladit Cepelína.....

Béda, medvěd koala 25.5.2006 10:11

Re: Re: Re: Je to jak to je....

Tož, to bych nebyl normální, kdyby za svoje. Za cizí, pochopitelně. :-)

Bzuk 25.5.2006 10:21

Re: Je to jak to je....

Gratuluji ke kvalitě australských vín. Byl jsem na degustaci vašich nejlepších vín a byl jsem nadšen. Snad ještě lepší než Francie. Škoda, že jich je v našich obchodech tak málo. My se tady s pomocí globálních retailistů specializujeme téměř u všech artiklů na low end. Proč bychom měli nakupovat v malém množství kvalitu? Důležitý je konzum, na kvalitě nesejde. No a v politice je to u nás obdobné. Největší úspěch má ten, kdo nejvíce tříská do stolu a nejlépe dokáže urážet protivníky. Náš nejpopulárnější politik, ministr kultury, má slovník výčepáka.... Jak u vás?