2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Huawei před branami

Varování našich zpravodajců o nebezpečných aktivitách čínských technologických firem se opakovalo letos počtvrté, ale poprvé vzbudilo velké emoce. Opozice buší zejména do Andreje Babiše za to, že se nepřímo od zpravodajců distancoval po setkání s čínským velvyslancem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 27.12.2018 20:15

Re: Tak koukám na Nově dávaj Mrazíka.

Ano. Takhle to mám taky.

A. Trick 27.12.2018 19:37

Jézusmarjájózef,

Sotva odprejskne Homarys začne zde oxidovat Pohlová. Na ty ani Kajan nestačí.

V. Kotas 27.12.2018 19:39

Re: Jézusmarjájózef,

To vypadá, že tady dělá v akordu. V hodinovce by to takhle nehnala.

V. Pohlová 27.12.2018 19:45

Re: Jézusmarjájózef,

Další falus. Co tak rovnováhu na páce?

V. Pohlová 27.12.2018 19:43

Re: Jézusmarjájózef,

Hradlaři, Pohlová neoxyduje, ale rezaví. Jenže vy té chemii moc nedáte. Hlavně nepite methyl.

P. Boublíková 27.12.2018 19:51

Re: Jézusmarjájózef,

Nejlepší je vyrazit na Švýcárnu a ač je v Jeseníkách počasí vlídné, celý boží den mlátit do klábosnice.

To nevymyslíš.

V. Pohlová 27.12.2018 20:05

Re: Jézusmarjájózef,

A co byste asi vymyslela vy, soudružko děžurnaja. Že byste mi namalovala kalendář.

R. John 27.12.2018 19:13

Čím to tak můžou rusobolševici honit.....?

... tu super hyper sonickou a já nevím jakou raketu... Jestli sobím trusem..? von má velkou výhřevnost , Evenkové na něm v mrazech vařej již tři tisíce let... a asi mění při manévrování tvar...aby se při manévru v tom kalupu nerozpadla na trsátka...asi bude gumová se servomotory...chvíli koule, chvíli šíp... chvíli asi kulové houno... ale umí s ním trefit Kamčatku... říkají.. Kdepak.. opravdu je to země neomezených lží a ještě větších lží... :-)

P.S. rusobolševičtí milci nástup ...

V. Pohlová 27.12.2018 19:18

Re: Čím to tak můžou rusobolševici honit.....?

Pane Johne. Vy víte snad všechno. To nebyla urážka, to jsem ověřila. Ale co nevíte je, jak rakety Zirkon, které se prohánějí v atmosféře rychlostí 8 Mach, vesele komunikují s naváděcím střediskem.

Vypadá to na Drábovou :)

R. John 27.12.2018 19:24

To tedy nevím.... ale vím....

... že když se ptali novináři amerických důstojníků, kolik že to ta nová antiraketa smaží, tak krčili rameny.... když novináři začali házet číslama, kdy končili právě na těch 8 mach... tak se jim dostalo jen špatně skrývaných úsměšků...

V. Pohlová 27.12.2018 19:35

Re: To tedy nevím.... ale vím....

Blbý je, že při rychlosti nad 5 šebestových se vytvoží plazma, a řídit se ten klacek moc nedá. Doufám, že jsem nic nevykecala.

R. John 27.12.2018 19:48

A co drát ? Ha...

... raketa po drátě...jako rozhlas po drátě... na drát nezapomínat ! chce to trošku myslet a půl je hotovo...

... jinak dopředu raketa "vidí", ve chvíli, kdy má všechny parametry vyhodnocené, dochází k té strašné akceleraci, říká se tomu "poslední švih"... a to již není pro cíl úniku, než by proběhl úhybný manévr, je pozdě, nestihne to...

V. Kotas 27.12.2018 19:33

Re: Čím to tak můžou rusobolševici honit.....?

Ty teda jedeš, ženská. Kam se na tebe hrabe 383.

R. John 27.12.2018 19:35

Co tu děláš vobejdo ?..

.. ty dneska nejsi po škole ?... nebo tě vyrazili, jako nevzdělatelného ?...

V. Pohlová 27.12.2018 19:36

Re: Co tu děláš vobejdo ?..

Má vomluvenku vod Vobra.

R. John 27.12.2018 19:50

Tak to jsem nevěděl...

... a ví o tom Olda ?... aby mu Vobr nedělal něco tajně za vocasem.....

V. Pohlová 27.12.2018 19:38

Re: Čím to tak můžou rusobolševici honit.....?

To tykáš mně, ty houne?

K. Horák 27.12.2018 19:31

Re: Čím to tak můžou rusobolševici honit.....?

Nebojte Naše statečné ženy od Pirátůn je zastavi malířskými válečky. Použitými. Ty rakety se na ně přilepí.:-D:-D

R. John 27.12.2018 19:33

Profesore... padá vám vous....

... a nemarkýrujte kulhání...

P. Novák 27.12.2018 19:36

Re: Čím to tak můžou rusobolševici honit.....?

Vy jste tomu dal. Jen počkejte, až rusosovětskému desantu skončí brífink. Utlučou Vás "relevantními" přípodoteky a nějakou tou Berko-Kellnerovskou řachandou a až ještě pustí manželka ne-Láníčka od nádobí ke kompu, dozvíte se, že v Americe furt bijou černochy.

V. Pohlová 27.12.2018 19:41

Re: Čím to tak můžou rusobolševici honit.....?

A Mandelinka bude? Nebo jenom Lýkožrout? Chudák Ondřej Sekora.

S. Lazárek 27.12.2018 19:42

Re: Čím to tak můžou rusobolševici honit.....?

Nakonec to ale vždycky skončí u toho, jestli jsou lepší sirky americký nebo ruský.

P. Vandas 27.12.2018 19:05

Tak prý pan prezident Zeman měl krásný vánoční projev.

Chtěl jsem si jej poslechnout, ale zaznamenal jsem na vlastní oči jen dvě úvodní věty. Potom vtrhli ke mně děti a měl jsem po zážitku. Na vyposlechnutí ze záznamu jsem doposud odvahu nenašel, ostatně zde na Psu se dočtu vše v koncentrované podobě, takže duchovně nestrádám. :-):-):-)

V. Pohlová 27.12.2018 19:08

Re: Tak prý pan prezident Zeman měl krásný vánoční projev.

Jj. Říkal, že jste čučkaři. Myslel tím církve a neziskovky. Fuck dobrý.

P. Vandas 27.12.2018 19:19

Re: Tak prý pan prezident Zeman měl krásný vánoční projev.

Tomu nevěřím, že by hovořil tak nepěkně. :-):-):-)

V. Pohlová 27.12.2018 19:23

Re: Tak prý pan prezident Zeman měl krásný vánoční projev.

Esli máte dostatek sil, něco na tlak pod jazyk, tak si to pusťte ze záznamu. Já si jdu dát toho sumce :)

J. Schořík 27.12.2018 19:31

Re: Tak prý pan prezident Zeman měl krásný vánoční projev.

Pan Vandas je velký zastánce pana presidenta a s jeho výkony je dlouhodobě velmi spokojen. Tlak by se mu mohl zvýšit snad jen radostným rozrušením s poslechem myšlenek jemu tak vroucně blízkých..

P. Vandas 27.12.2018 19:35

Re: Tak prý pan prezident Zeman měl krásný vánoční projev.

O nějaké vroucnosti bych přímo nehovořil, nicméně s ostatním vcelku souhlasím. :):-):-)

V. Pohlová 27.12.2018 19:49

Re: Tak prý pan prezident Zeman měl krásný vánoční projev.

Já to vím, pane Shoříku. moc mě baví, že já Van Dase znám, ale on ví houno. Je senilní. A s tím nic nenadělám :)

J. Schořík 27.12.2018 19:52

Re: Tak prý pan prezident Zeman měl krásný vánoční projev.

Měl jsem za to, že jeho obliba Zemana, Okamury a Babiše je poměrně nová. Pokud víte, nebude se více angažovat.