20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Hra o Babiše

Už ne Hra o jablko, teď je v sázce hlava momentálně a pořád ještě nejúspěšnější politické formace v Česku. Ve světle událostí posledních doslova hodin se ukazuje, jak zásadní udělal Andrej Babiš chybu, když si koupil noviny v pošetilé naději, že ho budou chválit a pomůžou mu na výsluní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Rychlý 9.5.2017 20:11

Prý je tu nějaká krize ??

Zaregistroval jsem, že si Blekota, Mekota a Pekota dávají pěkně přes hubu. Ale krize? Přeháníte.

A. Trick 9.5.2017 20:14

Re: Prý je tu nějaká krize ??

Jekota s Fekotou zatím vyčkávají.

M. Řehák 9.5.2017 20:00

Fujtajbl "Česko"

Zásadní problém je neústavní slovo Česko. To ostatní je podružné.

J. Vobr 9.5.2017 19:47

NA ŠTĚCHA BACHA!!! TEN MÁ PRÁVO V MALÍKU !!!

Podle svých vlastních slov si akademické vzdělání nehodlá doplňovat neboť se nechce vystavovat podezření ze získání "rychlotitulu. Svoji práci v odborech považuje za svoji životní univerzitu.

_______________________________________________

ČESKÝ MAXIM GORGIJ !!!

:-)))

K. Němec 9.5.2017 19:49

Re: NA ŠTĚCHA BACHA!!! TEN MÁ PRÁVO V MALÍKU !!!

A už má 26 senátorských hlasů! Bude se žalovat. :-)

J. Vobr 9.5.2017 19:57

Re: NA ŠTĚCHA BACHA!!! TEN MÁ PRÁVO V MALÍKU !!!

Do týdne a do dne !!! A pak na Boží súd !!!

:-)))

:-)))

K. Němec 9.5.2017 19:59

Re: NA ŠTĚCHA BACHA!!! TEN MÁ PRÁVO V MALÍKU !!!

Já už se nemůžu dočkat. Snad ten týden uteče rychle. :-)

J. Fialová 9.5.2017 20:02

Re: NA ŠTĚCHA BACHA!!! TEN MÁ PRÁVO V MALÍKU !!!

Určitě :) V mezičase někdo řekne že nepodá demisi a podá ji, někdo řekne že podá demisi a nepodá ji :)

K. Němec 9.5.2017 20:34

Re: NA ŠTĚCHA BACHA!!! TEN MÁ PRÁVO V MALÍKU !!!

že by Valachová převzala od Sobotky štafetový kolík?

P. Bolec 9.5.2017 19:57

Re: NA ŠTĚCHA BACHA!!! TEN MÁ PRÁVO V MALÍKU !!!

"Mně se chce zvracet" -HA!

M. Fuksa 9.5.2017 19:15

Kolový hon...

na ministra Babiše. Velmi dobře připravený a velmi tvrdý! Prezident Zeman, který byl zvolen občany, řeší zmatené jednání premiéra, zaslepeného zlostí nad výsledky preferencí. Domnívám se,že prezidentovou starostí je dosáhnout stavu vlády , která bude schopna úspěšně dokončit mandát. Má starost o post ministra financí, kterého v řadách ČSSD asi těžko najde a premiér návrh na nového ministra nepředložil! Prezident má jistě starost o rozpočet! To jak je prezident osočován, svědčí o úrovni obecné kulturnosti.Je smutné, že vzory chování nemáme!Kdož jsi bez viny hoď první kamenem! Bude se někdo omlouvat prezidentu republiky a panu Babišovi, až se vše vyjasní, vyšetří a sdělí občanům. Nebo se nevyšetří, nesdělí? Máme přemíru schopných ministrů k dispozici? Prezident Zeman je hlava státu, státu občanů takových jací jsou. Jací jsme?

F. Miksa 9.5.2017 19:30

Re: Kolový hon...

Když si někdo zvolí burana, prognostického práskače a zametače defraudací a gigazlodějin v devadesátých letech a to ječtě není řeč o vpravdě kolaboraci s cizí mocností když se snaží vtáhnout česko pod vliv kremlu, tak jací jsme???!

H. Balzám 9.5.2017 19:36

Re: Kolový hon...

Mnohem zajímavější je otázka, jestli jsme všichni v mínusu s morálkou, když toho člověka dostalo do funkce 30 % lidí s možností volit. Nemohli jsme my ostatní udělat víc?

P. Vandas 9.5.2017 20:12

Re: Kolový hon...

Dobrá otázka. Mohli! :-):-):-)

H. Balzám 9.5.2017 20:20

Re: Kolový hon...

Já volil někoho, kdo se bohužel nedostal do druhého kola. Víc jsem nezvládl. V druhém kole volit knížete, restitučně-privatizačního filutu mi přišlo stejně chucpe jako volit Mlhoše, Želé nebo americkýho bábochlapa :-)

J. Kanioková 9.5.2017 20:29

A jaký byl výběr ? Eurohujer K. Schw. ?

A. Trick 9.5.2017 19:46

Re: Kolový hon...

A Vy jste kdo? Ten který sedí v poslední lavici?

M. Fuksa 9.5.2017 19:57

Re: Kolový hon...

Ano, sedím v poslední lavici, jsem obyčejný volič, ale rozvažuji

a snažím se přistupovat k informacím neunáhleně vlastním rozumem.

H. Balzám 9.5.2017 19:33

Re: Kolový hon...

Jestli se vše vyšetří a vyjasní, potom by měli být zločinci potrestáni. To se zřejmě stane jen s velkým štěstím, ve které osobně doufám, ale moc nevěřím. A Zeman není hlava státu, není to panovník ani majitel, je to jen a pouze lidmi zvolený kladeč věnců. A jako každý státní zaměstnanec má buď vykonávat svou funkci dle zadání a zákonů, nebo ať prostě uzná, že na to nemá a hodí ručník do ringu.

J. Kombercová 9.5.2017 19:46

Re: Kolový hon...

Pořád jsou lidé, kteří chtějí cítit pevnou ruku, mít svého vůdce... pan prezident to ví a snaží se.

K. Němec 9.5.2017 19:48

Re: Kolový hon...

Já myslím, že o tom to není paní Kombercová.

J. Kombercová 9.5.2017 19:51

Re: Kolový hon...

Amop, taky jste volil Zemana, ale nejste přece všichni stejní, ti jeho voliči, každý měl ten svůj důvod... no a já tam vidím většinu těch, o kterých jsem psala.

J. Kombercová 9.5.2017 19:54

Re: Kolový hon...

Nevím, co je Amop, asi nějaká vzpoura strojů.

A. Trick 9.5.2017 19:55

Re: Kolový hon...

Vaše věštecké a telepatické schopnosti jsou obdivuhodné!

A. Trick 9.5.2017 19:56

Re: Kolový hon...

A jak byste milá paní charakterizovala voliče Jeho Jasnosti?

P. Bolec 9.5.2017 19:59

Re: Kolový hon...

Vítači těch zulukafrů !

K. Němec 9.5.2017 19:58

Re: Kolový hon...

No a já Vám to vaše vidění neberu. Jen si myslím, že to vidíte špatně. :-)

J. Kombercová 9.5.2017 20:01

Re: Kolový hon...

To je možné.

A to nechtějte vědět, jak vidím samotného pana prezidenta.

S. Lazárek 9.5.2017 19:59

Re: Kolový hon...

Je mi čím dál tím větší záhadou, že si někdo stoupne k volební urně a dobrovolně to hodí tomuto živočichovi.

A. Trick 9.5.2017 20:03

Re: Kolový hon...

Naštěstí ten živočich byl až druhý.