17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Hra na zdrženou

Výbor sněmovny si přeje prostudovat celý policejní spis týkající se případu Čapí hnízdo, aby se mohl kvalifikovaně rozhodnout, zda zbaví Andreje Babiše imunity nebo ne. V podstatě má posoudit, zdali jde skutečně o kriminální kauzu, anebo o politickou šikanu člena parlamentu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 22.8.2017 17:22

ad p.Varadinková - "vadit ta policejně-mediální kampaň..."

Já v tom ale žádný podfuk nevidím. Proč by nemohl svým dětem radit s podnikáním? Vy svým dětem neradíte?

Kdyby například bylo v podmínkách dotací "dešťovka", že rozloha pozemku, na kterém stojí dům, nesmí být větší než xx čtverečních metrů, a Váš pozemek by byl větší, tak byste to vyřešil tak, že část pozemku byste prodal/daroval svým příbuzným a pak byste požádal o tu dotaci. Byl byste podvodník? Podle mne ne, prostě jste zcela legálním způsobem splnil podmínky té dotace. A pokud by se někdy v budoucnu z jakéhokoliv důvodu pozemky opět zcelily, tak to přece na věci nic nemění a ještě to z Vás podvodníka nedělá. Podvod by byl, kdybyste v žádosti lživě uvedl menší výměru pozemku, než reálně je. Pokud jste ale reálný stav uvedl do souladu s podmínkami a správně v žádosti uvedl, tak to přece podvod není. To byste jinak musel pozavírat většinu lidí, kteří nějakou podmínku sice původně nesplňovali, ale pak změnili reálný stav věcí tak, že ji splnili.

L. Novák 22.8.2017 16:50

Re: ad p.Varadinková - "vadit ta policejně-mediální kampaň..."

No jasně, Varadinková už je zase v tom! :-) Babiš nic neprovedl, Železný taky ne. Ještě toho Kájinka si vemte pod ochranu, a můžete si zřídit advokátní kancelář pro darebáky... :-P

A. Trick 22.8.2017 17:01

Re: ad p.Varadinková - "vadit ta policejně-mediální kampaň..."

Na obhajobu darebáků se specializuje Sokol.

L. Novák 22.8.2017 17:12

Re: ad p.Varadinková - "vadit ta policejně-mediální kampaň..."

Plácáte blbiny.

M. Varadinková 22.8.2017 17:36

ad p.Varadinková - "vadit ta policejně-mediální kampaň..."

"V tom" jste zase Vy. Opět si Vás média hezky vodí na vařené nudli jako cvičenou opici!

O. Uživatel 22.8.2017 14:34

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 22.8.2017 14:37

Uživatel požádal o vymazání
R. John 22.8.2017 14:55

Naši... tedy komunisti, Andreje nedaj...

.. a je to tak dobře.. kdo by nás jinak spasil a nakrmil ?.. Národ si již zvykl na koblížky a nechce měnit stravovací návyky...když mu jdou tak k duhu... a aj na fujaru Andrej umí... to uměla naposledy jedna vod chlebíčků... taková kůltůrní zájmová činnost... žádnej karban, nebo chlast a děvky... Můj hlas už má.. i tři, když se komis nebude dívat za plentu....

P. Vandas 22.8.2017 13:58

Trump to dělá dobře. :-):-):-)

Levičáci už padají vysílením. Ono kampanit bez přestávky už rok, to je honička. :-):-).-)

M. Varadinková 22.8.2017 14:14

Re: Trump to dělá dobře. :-):-):-)

Ano, už evidentně melou z posledního:

http://zpravy.idnes.cz/trump-se-dival-na-zatmeni-bez-ochrannych-bryli-posmech-na-internetu-1py-/zahranicni.aspx?c=A170822_101640_zahranicni_kha

S. Lazárek 22.8.2017 14:21

Re: Trump to dělá dobře. :-):-):-)

Bože ( to neberte osobně) to je debil....:-)

M. Vondráček 22.8.2017 14:30

Re: Trump to dělá dobře. :-):-):-)

Než nazvete někoho debilem, račte si uvědomit , že se stal prezidentem USA , zatím co někteří moudří , inteligentní a krásní jsou podomními prodavači zdravotnických potřeb :-) Kde se stala chyba ??

S. Lazárek 22.8.2017 14:33

Re: Trump to dělá dobře. :-):-):-)

Člověk, který kouká do Slunce bez clony je debil, i kdyby to byl ředitel Zeměkoule.

M. Vondráček 22.8.2017 14:37

Re: Trump to dělá dobře. :-):-):-)

Vy jste u toho byl, nebo věříte tomu co se píše o DT v americkém tisku ??

J. Franke 22.8.2017 14:38

Re: Trump to dělá dobře. :-):-):-)

Taky jsem párkrát v životě koukl letmo do Slunce (dokonce též při zatmění) a za debila se nepovažuji. To ale ostatně každý z nás. Kdo by to taky přiznával, že?

Tady udělali debily ze sebe ti, kdo si na tom ohřívají svoji polívčičku, se domnívám. podle mě šlo o naprosté hovno.

S. Lazárek 22.8.2017 14:42

Re: Trump to dělá dobře. :-):-):-)

To asi každý, ale co jste tam při zatrmnění chěli bez clony vidět, to je mi opravdu záhadou.

S. Lazárek 22.8.2017 14:44

Re: Trump to dělá dobře. :-):-):-)

Zatmění....

R. John 22.8.2017 14:23

Práce na zdi mu stojí..

.. no.. aspoň něco... nemůže být každý den posvícení...prej kdo nechce vodmakat na tý skvělý a nejskvělejší zdi Trumpetovskejch nářků subotnik, letí z Bílého domu jak namydlenej... Ale první úspěch bych Trumpetě z Donaldova započítal... bezva průchoďák z Bílého domu udělal... ani se při tom nerozcuchal... manekýn jeden... :-)

J. Franke 22.8.2017 14:29

Re: Práce na zdi mu stojí..

Slabota... Zatím tam neměl zástup nikdošů z Osvětiman!!! Vsadím se, že něco podobného nedá...

P. Vandas 22.8.2017 13:10

Sdílená ekonomika je dnešní hit.

Ještě větší hit bymohla mít sdílená politika. Když si mohu jednorázově, podle potřeb půjčit a použít kolo k vlastní potřebě, tak proč bych si nemohl půjčit a koupit hlas poslance u nějakého zákona, který se mne dotkne? Takže navrhuji zrušit Uber a zavést Ber! :-):-):-)

R. John 22.8.2017 13:20

Jdeš s křížkem po funuse....

.. to tu praktikoval svazák s tou svojí "ředitelkou"....nic nového pod sluncem...

P. Vandas 22.8.2017 13:22

Re: Jdeš s křížkem po funuse....

No jo, ale aby poskytla k té službě aplikaci do mobilu, to neé! :-):-):-)

R. John 22.8.2017 13:26

Omyl.. ta byla...

... dokonce zaznamenaná v odposleších... ale prej se na to vztahuje poslanecká imunita.... takže to rozjeď na plný cecky.. pardon, pecky... ta Strakovka mě pořád mate...:-)

J. Veselý 22.8.2017 13:04

Podle toho jak kolem sebe Andrej kope,

je vidět, že si dobře uvědomuje, že tentokrát šlápl vedle. Chlap s čistým svědomím by hodinu po tom, co žádost dorazila do sněmovny, stál před poslanci a žádal o okamžitý souhlas s vydáním k trestnímu stíhání, aby mohl hned naběhnout na policii, tam si to vyříkat, doložit doklady a pak žádat okamžité odstoupení šéfa policie, dozorujícího státního zástupce a možná ministra vnitra. Namísto toho ale vidíme ubrečeného vzteklouna, kterému někdo rozbil předvolební bábovičky. Jeho skalní příznivci mu ještě baští pohádku o tom, že vše bylo v souladu se zákony, a že nějakých 50 mega je pod jeho rozlišovací schopností, a že za všechno může Kalousek. Nene, ta firma, která měla tzv. "nárok" na dotaci nespadla z nebe. Ta se účelově odloupla z Agrofertu a po uplynutí ochranné lhůty se tam poslušně vrátila. Proč se asi "ztratily" všechny zápisy a plné moce z valných hromad? A to, že v tom jely jeho děti, je jen třešnička na dortu, a kdyby nebyl hladový, mohl jim hnízdo nechat a nikdo by nemohl říct ani popel.

Jak je vidět, i 50 mega jsou pro AB peníze. Ale tyhle fondy byly určené pro drobné podnikatele a určitě by 50 řemeslníků na benešovském okrese uvítalo dostat mega dotaci. To mohlo být zrenovovaných hospod a penzionků, namísto toho máme luxusní školící středisko Agrofertu, kde, aby se neřeklo, chovají pár koní a koz, na které se mohou jezdit dívat vesnické děti z okolí.

R. John 22.8.2017 13:19

No právě... ta smůla....

..ztratit všechny dokumenty k firmě "čáp v rozpuku"... nebejt tý uklízečky, co to omylem všechno vyhodila, tak je po aféře... já bych jí zavřel a navíc odsoudil k náhradě škody, co čapáku ta uklízečka způsobila... teď jsou osočováni neviní .. :-)

J. Veselý 22.8.2017 13:25

Re: No právě... ta smůla....

Jestli v tom nejede taky "ta paní, co se mu stará o peníze". Já bych se nedivil kdyby ty zápisy zašantročila. Má toho hodně ... :-)

R. John 22.8.2017 13:31

To je pech...

...všichni se proti němu spikli... asi rozdával málo koblih.. na mě se dneska nedostalo, jaká byla v metru fronta...a to jsem jeho příznivec a budoucí volič.. :-)

J. Veselý 22.8.2017 13:46

Re: To je pech...

Jj, světem vládne nevděk. Za dobrotu na žebrotu. Mohli by si na čapáku otevřít s Rathem hospodu, mohlo by se to jmenovat "U dvou poctivců".

R. John 22.8.2017 14:25

To by byla určitě výběrová restauračka...

... jenom aby mě tam při konzumaci nevylila polévku omylem zásahovka... :-)

J. Veselý 22.8.2017 14:32

Re: To by byla určitě výběrová restauračka...

Bez obav, Andrej na to vyčlení kus louky, ten se osamostatní a požádá o dotaci. Všechno bude přesně podle zákona. Dělají to tak všichni miliardáři :-)