17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Hra na zdrženou

Výbor sněmovny si přeje prostudovat celý policejní spis týkající se případu Čapí hnízdo, aby se mohl kvalifikovaně rozhodnout, zda zbaví Andreje Babiše imunity nebo ne. V podstatě má posoudit, zdali jde skutečně o kriminální kauzu, anebo o politickou šikanu člena parlamentu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novák 22.8.2017 15:18

"celý ten monolit se den ode dne drolí a odlupují se

z něho kousky, tedy skupiny zklamaných voličů" - pokud je tím míněno ANO, pak by mě zajímalo, kde Aston bere tu jistotu...

O. Uživatel 22.8.2017 15:27

Uživatel požádal o vymazání
F. Doušek 22.8.2017 15:30

Re: "celý ten monolit se den ode dne drolí a odlupují se

Nebo sílící předvolební hysterie?

V. Novák 22.8.2017 15:49

Re: "celý ten monolit se den ode dne drolí a odlupují se

Já tam vidím čas přítomný.

Co se historie týče - tak ano, žádná strana nepřežila cca 200 let. Ale nejde o blížící se volby?

M. Vondráček 22.8.2017 15:54

Re: "celý ten monolit se den ode dne drolí a odlupují se

Vy jste se ještě neuloup ??

M. Vondráček 22.8.2017 14:55

koukněte na to milí kobliháři :-)

https://www.dailymotion.com/video/x2roz0f

P. Vandas 22.8.2017 14:43

Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Tak co tu šílíte? :-):-):-)

S. Lazárek 22.8.2017 14:45

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Jistě, i blb Zoubele může v bouřce běhat po poli....:-)

M. Vondráček 22.8.2017 14:47

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Když chce tak může. Tak jako Vy nemusíte :-) :-)

R. Neveselý 22.8.2017 14:48

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Ha ha ... voni jsou ale vtipnej, Vondráček!

S. Lazárek 22.8.2017 14:48

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

A pokud to udělá, tak je prostě debil....:-)

J. Vobr 22.8.2017 14:52

DI DO PRDELE,DEBILE !!! (c)Lazárek

:-)))

R. John 22.8.2017 14:58

Nazdááár...

... ukaž jazyk.... podvodníku... tohle není vod zmrzliny... to já poznám... :-)

P. Vandas 22.8.2017 14:53

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Není to tak srašné, jak se to traduje. Před lety, když bylo zatmění u nás, tak jsem koupil svářecí sklíčka pro deset osob a samozřejmě na mne nezbylo. Tak jsem taky tak trochu opartně občas zkontroloval, jak to zatmění postupuje, i bez sklíčka. Sice trochu hůře od té doby vidím, ale nijak mi to neublížilo. :-):-):-)

S. Lazárek 22.8.2017 14:55

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

To je stejný jako s kouřením, prostě jít tomu štěstíčku tak ňák naproti....:-)

P. Vandas 22.8.2017 14:57

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

:-):-):-) Lepší je bejt připravenej, než zaskočenej. :-):-):-)

P. Vandas 22.8.2017 14:49

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Nejlépe chodit po poli za buře s měděnou tyčí. A tomuto cvičení se u nás říká "Boží soud." :-):-):-)

M. Vondráček 22.8.2017 15:05

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Cvičíte pravidelně ??

P. Vandas 22.8.2017 15:10

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Já se bouřky bojím. Jednou jsem při práci na stropě stavby budovy dostal pecku do bot od 300m vzdáleného úderu blesku a od té doby nemám k povětrné elektřině žádnou důvěru. :-):-):-)

F. Doušek 22.8.2017 15:26

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Při bouřce musíte skákat po jedné noze. To je stará známá poučka.

Krokové napětí je sviňa, a když si představíte kudy vám projede .... může z vás být eunuch na to tata.

P. Vandas 22.8.2017 15:32

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

To byla prda, že jsem vůbec nepobral kudy všudy. :-):-):-)

R. Neveselý 22.8.2017 14:47

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Ovšem krátkozrací musí mít brýle, protože Slunce je moc daleko!

J. Vobr 22.8.2017 14:50

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Nejlepší je lupa !!!

:-)))

F. Doušek 22.8.2017 15:27

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Já používám zvětšovací sklo.

R. Brzák 22.8.2017 14:48

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Asi jsem divnej - ale pokud jsem se nedíval jeho očima, nevím, jestli se někdo díval do slunce a nebo jen dělal kašpara. Podle toho, jak D.Trump běžně vystupuje, počítal bych s tím, že ze sebe dělá kašpara naprosto záměrně, takové malé "vrtěti psem"...

V. Novák 22.8.2017 15:23

Na Slunce při úplném zatmění je třeba koukat bez brýlí.

nebo nic nevidět. Korona svítí asi jako Měsíc v úplňku a protuberance jsou prťavounké tečičky na okraji tmavého kotouče. Mrňavé samozřejmě jen díky vzdálenosti, ať mě někdo nechytá za slovo.

MIMO fázi úplného zatmění jsou potřeba brýle, nejlépe svářečské nebo ze starého dobrého černobílého filmu, řádné osvětleného.

M. Varadinková 22.8.2017 16:13

Re: Na Slunce v úplném zatmění lze koukat i bez brýlí.

Šílí akorát trumpofobní média a Lazárek:-)))))

R. Brzák 22.8.2017 14:40

ad p.Varadinková - "vadit ta policejně-mediální kampaň..."

Ano, ta policejní akce se zdá být "načasovaná". Asi je za tím i účel ovlivnit volby...

Ale já jsem vděčný právě volbám, že se policie rozhoupala a toho šíbra přeci jen začala vyšetřovat.

Ano, policie by měla vyšetřovat nejen A.Babiše, je řada podezřelých kauz, z nichž Sobotkova (byty horníků) je přímo obrovská.

Jenže já jsem vděčný, že za moje prachy z daní policie vyšetřuje aspoň Babiše - a mohu jen doufat, že si později, s nabytou sebedůvěrou, troufnou i na Sobotku.

Že je to všechno smutné a svinstvo? Ano, taková je realita v systému, kdy o všem podstatném nerozhodují voliči, ale jejich tzv. zvolení zástupci - systém zastupitelské demokracie, bez přímé konktroly moci těmi, kdo ji generují - tedy občany...

M. Varadinková 22.8.2017 16:05

ad p.Varadinková - "vadit ta policejně-mediální kampaň..."

Nejde pouze o načasování, ale o to, že to celé stojí na vodě. Z toho, co uniká z policejních spisů do médií, vyplývá, že si policie pouze vyfabulovala jakýsi Babišův zlý úmysl. Na reálných činech Babiše v souvislosti s Čapím hnízdem nic nezákonného ani neobvyklého nevidím. Založil firmu pro své děti - proč ne. Firma měla nárok na dotaci- proč ne, když splnila podmínky. Posléze se ukázalo, že není tak zisková, jak si představovali, tak se sloučila s Agrofertem, proč ne.

Zatím žádné médium, i když se pravdoláskaři zuřivě snaží a citují z policejních spisů, nepředložilo nic opravdu relevantního, co by se dalo nazvat trestným činem. Ty policejní a mediální fabulace jsou možná dobré pro zpovykání všelijakých Hájkových, ale soud (pokud nebude zaujatý) to celé musí nutně policii omlátit o hlavu.

Ano, ať vyšetřují Babiše, ale ať si proboha najdou nějaký jeho opravdový trestný čin! Protože takhle to fakt vypadá, že Babiš musí být čistý jak lilie, když na něj vyhrabali jen to Čapí hnízdo a nic jiného!

R. Brzák 22.8.2017 16:42

Re: ad p.Varadinková - "vadit ta policejně-mediální kampaň..."

Z toho co uniká ze spisů...víme prd. Moje interpretace (podotýkám, že nejsem právník) je ta, že AB se sám několikrát přiznal, že je to jeho projekt, jeho realizace, jeho dílo, nakonec i v jeho Agrofertu skončilo (když už se neprokáže, že i odštěpením vzniklo) a tudíž je evidentní, že na dotaci jako součást kolosu Čapí hnízdo nemělo nárok. Samozřejmě můžeme diskutovat o tom, jak jsou nastaveny zákony o dotacích a kdo nese za tento evidentní podfuk odpovědnost - ale můžeme jen fabulovat, protože ve spisech nesedíme...