1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Hodně silné kafe

Je to útok na Českou republiku, tak charakterizoval návrh auditu Evropské komise stran konfliktu zájmu Andreje Babiše ve věci evropských dotací. Jestli má trochu soudnosti, tak zalitoval těch slov, dokud je měl ještě na jazyku. To je totiž ten výrok, který je snadno zapamatovatelný a každý chápe jeho obsah.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Nový 5.6.2019 7:40

Re: BABIŠ ODMÍTL POŽÁDAT FIALU O DŮVĚRU !!!

Fiala už ani není schopen vyvolat hlasování o důvěře a vyhrát ho.

P. Hlosta 5.6.2019 7:42

Re: BABIŠ ODMÍTL POŽÁDAT FIALU O DŮVĚRU !!!

Buďme pohoršeni! Taková troufalost...

;-)

I. Kellner 5.6.2019 7:44

Re: BABIŠ ODMÍTL POŽÁDAT FIALU O DŮVĚRU !!!

FERJENČÍK VZTEKY VYTĚŽIL 5 BITCOINŮ !!!

J. Kočí 5.6.2019 7:32

Hodně silný kafe

Za prvé je třeba si odpovědět na základní otázky, co je právní stát, co je demokracie, co jsou české zájmy. Nějak se nám to vytrácí.

Mrzí mě, že Aston zcela propadl kouzlu demonstrací a jeho objektivita dostala na frak. Zcela evidentně fandí demonstracím organizovaných za nejasné peníze, udavačství do Bruselu, upírání vládě vládnout, ignorování právních postupů, glorifikace úniku neveřejných dokumentů (když se to hodí) atd.

Představoval bych si spíše titulek, "Vyčkejme na konečnou zprávu"

Tohle je pro mě hodně silný kafe.

J. Matuška 5.6.2019 7:34

Re: Hodně silný kafe

Pane Kočí, 1*

M. Němec 5.6.2019 7:38

Re: Hodně silný kafe

Souhlas.

Vyčkáme si na konečnou zprávu a pak bude chtít EU svoje prachy zpět.

Nebo nad tim mávnou rukou a řeknou - ať si to Bureš nechá ?

Ten už se od rána potí i na řiti, horko mu bude, a bude proklínat den, kdy se dal do politiky.

K. Nový 5.6.2019 7:39

Re: Hodně silný kafe

A proč by měl? V parlamentu ho podpořili a náměstí může v klidu ignorovat.

P. Hlosta 5.6.2019 7:39

Re: Hodně silný kafe

Když i on by si s dalšími přál, aby demonstrace přešly do fáze vydírání vlády s pomocí odborů a tedy v důsledku ke generální stávce. Na to ale potřebuje právě ty občany, co jsou nejpočetnější, tedy běžně zaměstnané a ne elitní "neziskové" umělecké, prostě ne ti lepší. A ty má přeci obsazený populismus. ;-))

P. Hlosta 5.6.2019 7:40

Re: Hodně silný kafe

'on' znamená Aston

I. Kellner 5.6.2019 7:42

Re: Hodně silný kafe

Tak, to už jsme někde v říjnu - listopadu.

To bude 30. výročí, to bude krásná demoška, na tu se bude dlouho vzpomínat, pražská kulturní fronta included.

P. Černoch 5.6.2019 7:58

Re: Hodně silný kafe

Dokument přišel v papírové podobě.Má na sobě razítko přijetí,ale podpis chybí.

Listy dokumentu nebyli sesvorkovány,číslování listů má jiný typ písma než text dokumentu.

Chybí podpis či parafa.Rozhodně to není oficiální dokument.Dokonce bych ho v této podobě označil za falzum.

https://www.scribd.com/document/412056415/Navrh-zpravy-Evropske-komise

K. Salajka 5.6.2019 8:00

Re: Hodně silný kafe

"Únik" důvěrné zprávy mi připomněl Kubiceho zprávu. To byl fór ! Opoziční poslanci, se připojují, aniž by si uvědomili, že Chvilky demonstrují sílu, která je nahradí. Líbí se mi, že strany mají transparentní účty a Chvilky to asi dělají zadarmo !!!

Václavák je velmi vhodné místo pro demonstraci českých národních zájmů - vše vůkol ryze české podniky.

Chvilkám jde o to, že monopol na okrádání porobených zemí má zůstat v rukou Evropské komise. K tomu nám dopomáhej Soroš. Minář je trochu přestárlý, nebyla by tam nějaká copatá patnáctka ?

Böhmische interesse.

P. Hlosta 5.6.2019 7:30

Potřebujete socky ke spolupráci

Jistěže lze dosáhnout svržení vlády s pomocí demonstrací a stávek. Zajímavé na tom je hlavně to, jak se zastesklo původně pravicovému Astonovi po levicovém nátlaku s pomocí odborů. To jsou ty paradoxy!

Generální štrajk by odzbrojil každou vládu. Ale háček spočívá v tom, že odbory jsou pod vlajkou ČSSD a rozhodně ne nezávislé. U nás nejde jen tak si říct "chlapi, holky nepůjdeme makat dokud nám zaměstnavatel nepřidá na platu!". Je k tomu potřeba založit odbory, nebo aspoň zvolit svého mluvčího, který to následně odskáče. Má to spoustu obezliček ke splnění a kdo by se namáhal ze zaměstnaných starat se o blaho kolegů a riskovat tím blaho své? Centrální odbory jsou drženy pod palcem levicovou politickou stranou a ta je momentálně ve vládě v koalici.

Opět pravdu má premiér, který stejně jako kdysi Klaus řekl, že demonstranti ať si založí politickou stranu a jdou do politické soutěže. Což se pochopitelně nestane z pohodlnostních důvodů každého jedince v demonstraci. Demonstrovat je právo. Právo ale ještě neznamená důvod pro zrušení demokratické volby do parlamentu a tím tvorby vlády. Je irelevantní zda se premiér dostal do konfliktu zájmů, zda porušil zákony země, natož jestli v minulosti podepsal a plnil spolupráci s STB. Faktem tak jako tak zůstává, že je demokraticky vynutitelný pád vlády pouze přes parlament. Nebo je i možné s pomocí generální stávky si vynutit cokoliv se zamane, protože je to vydírání. Na to je ale potřeba právě ty socky občané "spravedliví"!

K. Ignacio 5.6.2019 8:01

Odbory mohou být klidně i pod Babišem, ale Babiš měl pouze nejlepší volební výsledek jinak 70% lidi ho nechce. Jsou sice ve většině, ale díky pochcánkovi z hradu a přizdisráčské socdem je u moci.

P. Spáčil 5.6.2019 8:16

Re:

Fialu nechce 85 % lidí.

Tož tak. (:-))

K. Ignacio 5.6.2019 18:10

Re:

Fiala není STBak

P. Lenc 5.6.2019 7:28

Stát jsem já...

problém je, že ani toto jeho voliče neprobere.

K. Nový 5.6.2019 7:35

Re: Stát jsem já...

Najděte něho lepšího, sestavte lepší program a potom třeba budete mít šanci.

Řvát na náměstí umí každý.

M. Klas 5.6.2019 7:44

Re: Stát jsem já...

Každý nemá 40 mld., aby si platil PR agenturu, co mu to vymyslí, aby to na lidi zabralo.

K. Nový 5.6.2019 7:55

Re: Stát jsem já...

Když to neumíte bez PR agentury, tak se nedivte.

M. Klas 5.6.2019 8:00

Re: Stát jsem já...

Proti takovým prachům, které se navíc za těch pár let v politice zdvojnásobily, se bojuje špatně.

J. Elias 5.6.2019 7:28

Jo, tzv. liberální demokracie není samospasitelná.

T. Urbanec 5.6.2019 7:23

Děs v přímém přenosu

Včera jsem sledoval zasedání PS v přímém přenosu. A co k tomu říct. Vyděsilo mě (doslova) vystoupení premiéra. Jestliže je někdo schopen říct, že audit na něj (protože to je audit na něj) je útokem na ČR, je logické, že svoji osobu považuje za jediného reprezentanta ČR. Jinými slovy "stát jsem já". Je pravdou, že ANO vyhrálo volby a ani náhodou to nezpochybňuji. Jen se tak trochu ukazuje, že ANO jako takové vlastně neexistuje, protože existuje pouze AB a v celém tom slavném "demokratickém", "protikorupčním" hnutí neexistuje žádný jiný názor, než názor AB. Tedy co k tomu říct. Ptám se voličů ANO. Volili jste ANO, nebo jste volili AB? Protože pokud jste volili ANO, pak byste se měli zeptat sami sebe, zda je toto v pořádku.

Já osobně si myslím, že i v ANO, je řada schopných lidí, kteří na úrovni regionů dělají celkem dobrou práci (např v Ostravě), a tím víc mě udivuje, že i tito, dle mého názoru slušní lidé, se proti diktatuře nevzbouří.

Kdyby našemu panu velkouzenáři skutečně šlo o ČR, tak odejde z postu premiéra a přenechá jej někom jinému z ANO. Ale z jeho konání je zřejmé, že tady vůbec nejde o ČR, ale o něj. O pocit moci, možnosti být přímo u pípy ...

Vy, kteří se jej tak vehementně zastáváte, si uvědomte, že tak jak dneska nadáváte na Bakalu (taky pěkný vykuk), budete za pár let stejně nadávat na AB. Protože to, co o něm řekl před pár lety prezident Zeman, než se stal jeho zastáncem, je naprostá pravda (https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2112044-pan-babis-je-neverohodny-tvrdil-milos-zeman-jeste-v-roce-2011), škoda, že v tomto případě tak pragmaticky otočil.

P. Hlosta 5.6.2019 7:35

Re: Děs v přímém přenosu

Tak už se jedná dokonce o vzbouření se proti diktatuře? No to jsou vjeci! ;-))

K. Nový 5.6.2019 7:37

Re: Děs v přímém přenosu

Ano, Babiš není žádná světice. Bohužel je ale z těch všech nejlepší. Je to smutné.

P. Jirkovský 5.6.2019 7:05

Ale ať je to jak chce,

tak to vopucovaný Národní muzeum vyhlíží náramně!

P. Hofman 5.6.2019 7:03

Hluboká poklona

Milionu chvilek. Skvělá organizace, důraz na slušnost, ohledy ke kolemjdoucím. To se opravdu povedlo.

Doufám, že na Letnou jim přijde milion.

J. Vobr 5.6.2019 7:25

DOBŘE OZVUČENO

To je základ !!!

______________________________________________

:-)))

:-)))

P. Hofman 5.6.2019 7:31

Re: DOBŘE OZVUČENO

Saša jede...

I. Kellner 5.6.2019 7:37

Re: Hluboká poklona

Ani jedno zapálené auto?

Západ se nám vzdaluje!