3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Hnusné divadlo v Praze

Recese se proměnila v hnusný akt. Paroubek a jeho lidé čelili ve středu odpoledne na mítinku v Praze na Smíchově doslova vajíčkobití. Zdálo se, že každý kretén z širokého okolí přichvátal k Andělu s vajíčkem, aby si hodil. To, co se tam dělo, připomínalo štvanici na nechráněnou zvěř.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
mamina 28.5.2009 1:51

Re: "ODS kopíruje kampaň ČSSD"

Já souhlasím s míněním, že v dnešním metání vajec bylo politiky pramálo. Bylo to hlasité "děkujeme, vypadnete" hluchému z prvohor.

mamina 28.5.2009 1:54

Re: "ODS kopíruje kampaň ČSSD"

Paroubek je pro mladé, kteří se podle vlastních slov O POLITIKU NEZAJÍMAJÍ, prostě "mlátička". (Já jsem na Andělu již mnoho let minimálně 2x denně: ))

auxsan 28.5.2009 2:25

Re: "ODS kopíruje kampaň ČSSD"

Opravdu máte pocit, že dnešní(vlasně už všerejší) vajíčkobití bylo způsobeno Topolánkovým souhlasem s tzv, přechodnou vládou?

mamina 28.5.2009 2:51

Re: "ODS kopíruje kampaň ČSSD"

Auxsan, jak bych k takovému nesmyslu došla? Vy reagujete na ironickou myšlenkovou spojku Petra H, míněnou v legraci, ne na můj předchozí příspěvek, nazvaný "ODS kopíruje kampaň ČSSD" : )) S vajíčkobitím opravdu nesouvisel. Snad jsem to mělo zdůraznit o trochu víc...

Kačka 28.5.2009 1:43

Aston už úplně zblbnul...

A on je to nápad sociální demokracie, okopírovaný občanskými demokraty! Proto ta modrá barva na socdemácké propagandě!

Nad úvahami "komentátora" Astona zůstává rozum stát. A to je jen jedna myšlénka z dnešního  článečku. Co kdybyste nám rozebral, proč odéesáci "kradou" nápady socdemákům?

blumfeld 28.5.2009 2:07

Ne, jen neví co si má myslet

...a napsat něco musí, proto píše proti všem. Takový nenápadný alibismus. ;-)R^

David 28.5.2009 1:31

Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

A bylo to stejně hnusné, jako politika, na kterou to odpovídala. Říká se, že na hrubý pytel patří hrubá záplata. Na máloco to platí, jako na toto. Ty lži, co byly slyšet v pauzách mezi pískotem a skandováním, to byl silný kalibr.

Není ti Astone divné, že mladí, dokonce studenti, kteří jsou v Evropě typičti levicoví či velmi levicoví, se tak ostře vymezují výči největší levicové straně u nás? Není ti divné, že je asi cosi naštvalo?

A konečně - vajíček asi byly stovky. Ale těch pískajících, klíči zvonících a skandujících "Vypadnětě", těch bylo tisíce. A mnoho z nás už mělo šediny.

PetrH 28.5.2009 1:34

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Nomen o těch studentech řekl, že je to svoloč. Škoda, že chyběl na pódiu...

Haf 28.5.2009 1:53

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

R^R^R^

vlasta 28.5.2009 1:37

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Myslím, že mezi těmi vrhači vajec byli i lidé, kteří jsou "levicového smýšlení", pokud se o politiku vůbec v tomto věku starají. Podle mého je to v tom něco  vysloveně osobního vůči Jiřímu Paroubkovi. Je to opravdu odpudivý zjev, a to vůbec nemám na mysli, jak vypadá navenek.

David 28.5.2009 1:42

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Ano. Ale levicová politika pro ně není socdem v podobě, jakou představuje Paroubek či Rath. A ano, je v tom i dost osobního vůči Paroubkovi. Včetně toho, že když v Plzni (????) řval na toho osamělého studentíka zmaseného jeho ochrankou, že je ubožák, že se ani netrefí. Tak dneska se jich trefilo hodně.

vlasta 28.5.2009 1:47

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

To je právě ono. Jenom mne zajímá, jak se bude situace vyvíjet dál. Jestli jsou v ČSSD lidi, kteří si říkají, nakolik je Paroubek pro stranu přínosem.

David 28.5.2009 1:56

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Rozhodne "vesnice". Rozhodne to, co evidentně Paroubek udělal schválně a cíleně. Přišel jen na jeden pražský míting, aby tam měl všechny vrhače. Neměl tam ochranku, neměl tam deštníky. Byl to z těch 4 pražských mítingů ten na nejstísněnějším prostoru, t.j. dav spolehlivě namáčknutý blízko pódia. Dokonce tvrdím, jako očitý účastník, že těch vajec bylo nějak příliš, na to kolik tam bylo lidí a jak málo z nich něco házelo.

Paroubek ze sebe udělal chudáčka - ani si ty vajíčka neutírali z obličeje, ani si je Tvrdík a  Sobotka neutřeli z brýlí, dokonce ani po tom, co slezli s pódia. Prostě tyátr. Když to přivede lidi k urnám a hodí to socdem - Paroubek jeho soukmenovci budou nosit na ramenou.

Kačka 28.5.2009 2:31

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

8-o8-o8-o Vy jste teda myslitel, jen co je pravda. Víte, kolik je 1 + 1?

Pražačka 28.5.2009 4:23

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Davide, shrnul jste to perfektně. Byla jsem tam taky. Jinde popisuju i rvačku nějakého provokatéra před právě zavřeným vchodem Metra, odkud nebylo úniku. Student to nebyl a náhoda dost možná taky ne.

Emanuel 28.5.2009 5:48

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Už jsem chtěl přestat, čtu to dozadu (tj k nejstaršímu). Ale tahle logika mě rozesmála. Takže zlý Paroubek se ani nechránil před vejci, aby jako vypadal, že je oběť. Chlape, dejte si prohlédnout mozek. Čili, kdyby se bránil deštíkem, tak se asi "bojí", že se nebrání, tak to dělá proto, aby se nechal jako hrdina zasáhnout. Vaše vidění světa je dost úzké.

Co bych já asi udělal s vámi? Ukázal vám holou...

x2u 28.5.2009 6:34

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Možná to ti chytří vrhači s velkým politickým rozhledem měli domyslet. Možná, že by přišli i na to, že se to dá využít. Vy byste se toho klacku nechytl? Podle vašich příspěvků soudím, že s radostí. Takže plakat můžete, ale jen nad svou

"prozíravostí".

SW 28.5.2009 2:09

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

http://img.aktualne.centrum.cz/235/61/2356198-cssd-andel.jpg

aquagenic 28.5.2009 1:37

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Z Astona je už jenom zhovadilý pisálek:-(

ha 28.5.2009 1:46

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

studenti ? jde o ty sestnactilete gymnazisty kterych je na fotkach plno ? tak ti nikde nejsou levicovi nebo pravicovi ti jsou vsude nedospeli a nemaj ani hlas

David 28.5.2009 1:58

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Které fotky myslíš? Já bych ty maldé lidi, které jsem osobně viděl, spíše tipoval věkově na konec SŠ a na VŠ.

ha 28.5.2009 2:09

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

videa a fotky ze smichova

David 28.5.2009 2:25

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Hmmm .... to jsi to upřesnil. Pak se smiř s tím, že většina už byla vě věku volebního práva. Možná, že tě pletou ty fotky a chtělo to osobně vidět.

P.S. Když mně bylo 20, tak jsem těžce miloval hovada, pro které věk byla zásluha a hlavěn argument; mládí byla těžká vina a důkaz debility. Ač je mně skoro 50, tak si o takových lidech myslím to samé.

x2u 28.5.2009 6:37

Re: Astone, ty naivní šašku - to nebylo divadlo - to byla REALITA

Podle Vašich příspěvků bych tipoval těch 20. Inu, stárnout je umění.

Nomen-modrá volička 28.5.2009 1:31

Na mě se příroda vyřádila,těď nevím co si mám umejt :-(

Neonek 28.5.2009 1:40

Re: Na mě se příroda vyřádila,těď nevím co si mám umejt :-(

Zeptejte se Vyvorálka, ten ví víc, než všecky dohromady ;-P

Olin 28.5.2009 1:28

Normálně

bych nemohl s těmi anarchisty nebo co to bylo sympatizovat, ale když si přečtu, že ti sprosťáci se nestydí veřejně obžalovat z těch vaječných útoků konkurenční politickou stranu - tak mě napadá, že se prezident plete a mělo lítat něco tvrdšího. Měli by dostat do držky. Anebo - třeba by měl někdo veřejně v televizi prohlásit, že to byly Langrovy vejce, a že to byla odveta za tu zápalnou láhev, co hodil Rath ve Zvoli Romům do baráku.

Neonek 28.5.2009 1:33

Re: Normálně

To nejde, Dráth by ho žaloval, že ho nezákonně uráží ;-D;-D

Neonek 28.5.2009 1:35

Re: Normálně

On si na zákony děsně potrpí, víme :-P:-P 

Eva D. 28.5.2009 17:21

Re: Normálně

R^