18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Hlas rozumu z ministerstva

V době, kdy rozum nemá vůdčí roli, je rozhodnutí ministra vnitra Lubomíra Metnara osvěžující. Rozhodl se nezbavit bývalého detektiva Jiřího Komárka mlčenlivosti. Pan Komárek se tedy dostaví na zasedání imunitního výboru a dá se tedy odhadnout, že tam poslancům sdělí, že jim nemůže nic říct.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 16.1.2018 21:46

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Dneska docela drsná diskuze o pár pater níž......

H. Balzám 16.1.2018 21:53

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Začíná to jít na krev, lidi ztrácí nadhled a glanc, to jo :-)

S. Lazárek 16.1.2018 22:06

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Pokud je to jeho póza, pak jsem schopen to pochopit, pokud je to ale opravdu jeho názor na svět, nerozumím tomu stejně tak, jako Vy.

H. Balzám 16.1.2018 22:44

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Já pořád naivně doufám, že jenom přehnal tu svou hru na Husa "se svou pravdou proti proudu". Ale lidi se fakt dokážou dost měnit.

K. Němec 16.1.2018 21:31

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Moravec. Taková léta to všechno poctivě moderoval a teď se to prý Zemanovi nelíbí a národ ho v tom v části podporuje.

J. Venc 16.1.2018 21:38

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Ach tak. Potom se patrně měl držet svého původního, že do debat nepůjde. Anebo svého později původního, že do dvou, neb tři už jsou moc a nebavilo by to nikoho, přece. Pak by se na Moravce čistě vylučovacím způsobem ani nedostalo.

Inu, idiot, co často mění své názory si sklízí své.

:-)

K. Němec 16.1.2018 21:42

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Viz výše.

J. Venc 16.1.2018 21:50

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Ano. Tůhle mi opět (!) nabízeli jacísi prodejci zázračné hrnce, byť jsme o to nestál a opět (!) jsem odmítl.

Pointa zůstává v tom, že původně nechtěl ten Váš debatní geroj debaty žádné a najednou, neb mu prý byly nabídnuty by debatil do zemdlení, v příkrém rozporu s vlastními slovy o nadbytečnosti.

Asi jsou v mimořádné slevové akci, ty hrnce. Nebo tak nějak.

:-)

K. Němec 16.1.2018 21:55

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Takhle to vidíte Vy. Já zase vidím že Drahoš se prsil, že by se Zemanem moc rád, když to byla férovka šest na jednoho a teď jeden na jednoho brečí že musí jezdit o kraji a přemlouvat vesnické burany co nejsou češi a občani, protože volí, óóó hrůzo, Zemana.

J. Venc 16.1.2018 21:57

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Odkláníte.

A co Vám také zbývá, že.

:-)

K. Němec 16.1.2018 22:07

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Neodkláním. Kdyby šel do debaty v prvním kole, tak by se na něj sesypali všichni od Topolánka po Drahoše a to pro Zemana nebylo výhodné. Navíc debaty před prvním kolem by měli být hlavně o tom, jak se budou možní kandidáti chovat v prezidentské funkci a to u Zemana víme, u ostatních nikoliv. Možná jen u Topolánka by se to dalo odhadnout. Proč by si Zeman nemohl vybrat co ano a co ne. Drahoš má tu možnost také a neupíráte mu ji. Na taktiku mají oba stejný nárok. Jde o to, jaký jim to taktizování přinese zisk.

J. Venc 16.1.2018 22:15

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Ach tak. Tedy nejde o "sdělování názorů" jak tvrdí najednou Ovčáček, nýbrž o "nesesypání" ode všech, zajímavé.

O taktice to není - mnozí zde (a nejen zde) najednou predikují, že ten Zemanův veleobrat, na který Drahoš vcelku správně není ochoten přistoupit jest projevem nějaké jeho slabosti. Směšné.

A tak se to má s tím "názorově pevným" Zemanem se vším.

:-)

M. Prokop 16.1.2018 22:18

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Když ho milují, není co řešit. Zamilovaný si vždycky vysvětlení najde, i sebe nesmyslnější.

K. Němec 16.1.2018 22:25

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

To platí ovšem pro obě strany.

J. Venc 16.1.2018 22:49

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Iracionální. Oběma směry, byť tedy ten zemanoidní už se vymyká možnému.

Víra, nebo tak nějak.

:-)

K. Němec 16.1.2018 22:23

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

škoda že alespoň do jedné z debat před prvním kolem nešel, nemohl byste tvrdit takové nesmysly

J. Venc 16.1.2018 22:41

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

Ten povzdech ovšem neadresujete správným směrem, neb šlo o jeho "prý" suverénní rozhodnutí. Dle mého zbabělé.

Každopádně náchylnost k jeho názorovým veleobratům (včetně obskurních vysvětlivek) to demonstruje dostatečně.

S údajnou nesmyslností mého názoru si poradím snadno.

:-)

K. Němec 16.1.2018 23:02

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

to taky byl povzdech k němu, byť já dokážu pochopit rozdíl mezi prvním a druhým kolem

Vy si s nesmyslností svého názoru poradit nemusíte, nesmyslný je z mého pohledu, Vy koukáte z jiného úhlu.

S. Lazárek 16.1.2018 22:09

Re: Zeman jde k havloudnímu Moravcovi do havloidní televize

S panem Němcem není problém tu čtvrtit vlas klidně do půlnoci. Vzdejte se, nic se Vám nestane.....:-)

P. Boublíková 16.1.2018 20:56

Ještě musím dnes napsat jeden

protidrahošovský příspěvek, abych nepřišla o prémie v rublech.

https://ostrava.idnes.cz/prezidentske-volby-volba-prezidenta-jiri-drahos-kandidat-na-prezidenta-jablunkov-gja-/ostrava-zpravy.aspx?c=A180116_175527_ostrava-zpravy_sme

Drahoš hovoří s prostým lidem, jako by na tom Hradě skutečně měl dělat opraváře a ne prézu. Na hokeji dopadl bledě.

M. Prokop 16.1.2018 21:10

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Jestli to není málo, zdejší konkurence (Trick, Varadinková, jaroušek, Berka, Vita, Vaňura, ... je mnohem snaživější.

P. Spáčil 16.1.2018 21:16

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

No, Hajkova, Rys, Vaclaviková .... tu jeli dnes full time.

A. Trick 16.1.2018 21:18

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Musíte se více snažit, Prokope. A k tomu Váš soukmenovec Rys místo podpory Drahoše jenom pofňukává.

P. Spáčil 16.1.2018 21:13

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Třeba by tam nějakého šikovného opraváře potřebovali. (:-)))

K. Němec 16.1.2018 21:22

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Zahradníka shání. To už jsme dnes přece probírali. Specializace vysoká tráva. USO, angličtina, němčina a práce na PC výhodou. :-)

H. Balzám 16.1.2018 21:14

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Zrovna vás si cením natolik, že bych strašně uvítal, kdybyste ten souboj hownometů ignorovala :-)

M. Prokop 16.1.2018 21:16

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Bejvávalo, v utkáních s Čumilem.

P. Boublíková 16.1.2018 21:24

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Mě to baví :-)

Kromě toho považuji za poněkud nefér, že proti Zemanovi se hovnometí x let, zatímco Drahoš by měl být nekritizovatelný. Nevidím důvod.

J. Venc 16.1.2018 21:30

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Však Vás v tom nikdo neomezuje. Nebo ano?

:-)

P. Boublíková 16.1.2018 21:36

Re: Ještě musím dnes napsat jeden

Je mi líto, že nemohu prosbě pana Balzáma vyhovět, zvlášť když mně tak rafinovaně lichotí :-)

Jediné, co mohu slíbit, že se vyvaruji hrubých urážek na adresu pana Drahoše - i to moje jelito bylo parodií na elitu - přestože urážky Zemana jsou povoleny ad libitum.

Pravda a láska nechť nás provází :-)