18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Hlas rozumu z ministerstva dopravy

Výstavba důležitých dálničních tahů vázne na výkupu pozemků. Polnosti se nyní vykupují za dvojnásobek běžné ceny. Pěkné, ale je to málo. Místo pětatřiceti sedmdesát korun. Ministr dopravy Prachař navrhuje patnáctinásobné zvýšení této hodnoty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hofman 23.4.2014 19:00

Re: Typologie českého závistivce

Tak to jsem z toho pane Macečku jelen.

Takže Moraváci šu*aj a záviděj Čechům, že ti ne*ukaj. Ty vole, tak z toho jsem se celej roztřepal.

R. Maceček 23.4.2014 19:07

Re: Typologie českého závistivce

Blbě jsem kvantifikoval. Omlouvám se, pane Hofmane.

P. Hofman 23.4.2014 19:09

Re: Typologie českého závistivce

Jen to ne. Naopak, byl jste vtipný.

A. Kohut 23.4.2014 19:15

Re: Typologie českého závistivce

No, je vidět, pane Hofmane, že jste z toho opravdu jelen. Závidět šukání může jenom ten, kdo má šukání málo, nebo ještě nešukal vůbec. Jednou, to jsem ještě chodil do hospody, tam místní geniové sledovali nějaký pořad o vaření a návštěvách v domácnostech aktérů. Výhra činila nějakých 40 tisíc. Místní závistivci se tam zhádali, kdo si z aktérů víc závidí a že tedy se přihlásí taky. No k zblití. Tento národ si snad závidí i pohlavní nemoci. Tak se na to podívejte perspektivou JU. Možná pak z toho nebudete jelen :o)

P. Hofman 23.4.2014 19:18

Re: Typologie českého závistivce

Já ale pane Kohute takovým průzkumům moc nevěřím, spíš mne to rozveseluje. Navíc závist považuji za naprosto přirozený lidský postoj.

A. Kohut 23.4.2014 19:23

Re: Typologie českého závistivce

já se nebavil o průzkumu nějakého novinážského batolete. Já se bavil o závisti jako takové. Mně připadá tak odpudivá, že ji považuji za nejhorší lidskou vlastnost. Spíš mě rozveselilo, že jste z toho jelen :o)

P. Hofman 23.4.2014 19:25

Re: Typologie českého závistivce

Tak to jste tý naší minidiskusi s panem Macečkem zjevně neporozuměl.

A. Kohut 23.4.2014 19:33

Re: Typologie českého závistivce

Porozumněl, ale nechtěl jsem do něho rýpat. Netušil jsem, že zi mě zase vezmě do své smradlavé huby :o)

J. Boleslav 23.4.2014 19:24

Re: Typologie českého závistivce

V Česku rozhodně. Proč zrovna na Moravě nejvíc mně uniká.

P. Hofman 23.4.2014 19:27

Re: Typologie českého závistivce

Na světě není člověka, který by nezáviděl. Každý samozřejmě jinak a něco jiného. S tou Moravou je to ale spíš p*del.

A. Kohut 23.4.2014 19:31

Re: Typologie českého závistivce

Je to blbost. Žil jsem ve všech částech Moravy a v Praze. Nejmíň závisti jsem zažil na jižní Moravě. Ale jeden místní mě upozornil, že je to jenom zdání. Ovšem největší závistivce jsem opryvdu viděl v Ostravě a u mé generace. I když jablko daleko od stromu... Je to tím, že vyrůstají v závistivých rodinách.

P. Bolec 23.4.2014 18:21

Tak se místní štváči možná dočkají válečného evropského konf

Až to vypukne, jsem zvědav na ty svalnaté řeči. Vše se odehraje v rámci Evropy. Američané jsou mazaní, ti nejraději válčí na cizím území. Bude to pro všechny místní válečníky zkušenost, poněvadž ani jeden z těch mudrlantů válku nezažili. A internet v provozu nebude. Škoda !

I. Gellner 23.4.2014 18:26

Re: Tak se místní štváči možná dočkají válečného evropského konf

Nestrašte! Klidně budu o hladu a ozářenej, ale tady to chci komentovat do konce..! -)

R. Maceček 23.4.2014 18:30

Re: Tak se místní štváči možná dočkají válečného evropského konf

Bábi Kombrcová má tytéž tendence. Furt kolaboruje s Vandasem. Žádá semeno.

J. Kombercová 23.4.2014 19:12

Re: Tak se místní štváči možná dočkají válečného evropského konf

Ještě jsi pod ten šutr nezalez, zmoku? :))

V. Hajková 23.4.2014 17:04

To je asi vyhlášení války

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zive-streda-ukrajina-rusko-separatiste/r~46412842caa411e391780025900fea04/

V. Hajková 23.4.2014 17:06

Re: To je asi vyhlášení války

Ruské ministerstvo zahraničí trvá na tom, aby se ukrajinské jednotky

okamžitě stáhly z jihovýchodní Ukrajiny. Zároveň vyzvalo k zahájení

všeobecného dialogu ohledně území, která dříve spadala pod Sovětský

svaz.

O. Uživatel 23.4.2014 17:17

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 23.4.2014 17:26

Re: To je asi vyhlášení války

Právě  poslouchám  zprávy-  potrvá  to  do  prvního  ukrajinského   oprávněného  výstřelu!  Právě  Lavrov   vzkázal-  že   nějaký   tak  zvaný   protiteroristický  zásah   ukraj.  armádou  - bude  brán  jako  utok  na  ruské  občany  a  zasáhnou  -  jako  v Gruzii!

O. Uživatel 23.4.2014 17:28

Uživatel požádal o vymazání
J. Kombercová 23.4.2014 17:30

Re: To je asi vyhlášení války

Na nás taky dělal bububu s raketami namířenými z Kaliningradu, jestli si necháme postavit na svém území americký radar.

Tak jsme to zabalili.

Ty rakety v Kaliningradu jsou nebo ne?

I. Gellner 23.4.2014 17:33

Re: To je asi vyhlášení války

Nejsou, a nikdy nebyly. To je velmi důležité status quo.

Před několika měsíci si tam Rus na chvíli přitáhl jednu jedinou baterii Iskandrů (zkušebně), a to bylo panečku pozdvižení...ale reakce, bohužel, žádná..

R. Maceček 23.4.2014 17:36

Re: To je asi vyhlášení války

Bábi Kombercová, mám z vás radost. My a my. Běžte si podojit kozu a nastražte uši !!

J. Kombercová 23.4.2014 17:40

Re: To je asi vyhlášení války

Zalez pod šutr, zmoku.

V. Novák 23.4.2014 17:52

Nehrozil nám - hrozil tomu radaru.

Prostě radar PRO je legitimním cílem prvního (proti)úderu - a Rusko tenkrát upozornilo, že tím cílem zkrátka bude.

Radar se dá vyřadit nejen tvrdým násilím, ale taky EMP - a Rusové mají jednu z hlavic Iskanderů vyvolávající právě EMP. Na Brdech by vypadly počítače, televize a fungovaly by (po čase) možná tak trojlampovky po dědečkovi. Jinak nic.

J. Jílek 23.4.2014 17:55

Re: Nehrozil nám - hrozil tomu radaru.

je otázka, čemu vy zm*di.ru říkáte legitimita...prvním cílem je, pokud hodlám zaútočit

V. Novák 23.4.2014 19:16

Re: Nehrozil nám - hrozil tomu radaru.

Nobo povést protiúder, zprde.blb

J. Jílek 23.4.2014 17:52

Re: To je asi vyhlášení války

vypadá to, jako když Rusák poslal do ringu "borce" se vzkazem pro soupeře "zkus se bránit a je po tobě, vidíš toho snajpera?"

V. Hajková 23.4.2014 18:58

Re: To je asi vyhlášení války

To  jste  napsal  přesně:-)))

V. Hajková 23.4.2014 17:31

Re: To je asi vyhlášení války

Obávám  se ,  že  ruští   vojáci  ,  kteří  už  týdny   stojí  na  hranicích   začínají  být  nervozní