2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Hezké, ale neproduktivní

Andrej Babiš dal přes média znovu najevo, že není proti koalici s ODS, s kterou má mnoho shodných programových bodů. Předseda ODS Petr Fiala odpověděl, aby si z nich nedělal Babiš legraci, a jeho místopředseda Miloš Vystrčil prohlásil, že ODS má roli být alternativou, jinou možností, představitelem jiného směru uvažování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Malovec 12.3.2018 10:19

Re: Předčasné volby

I Vy popleto, viděla jste v některých médiích cokoliv, co by preferovalo Zemana, viděla jste někde v médiích, co by zpochybnilo kompetentnost Drahoše?Tak pr, milá, zlatá.

J. Václavíková 12.3.2018 10:26

Re: Předčasné volby

Viděla jsem profesionální ČT, jež prezentovala všechny kandidáty nezaujatě, a pak jsem viděla otřesné pořady na soukromých televizích, kde se mohli přetrhnout, jak lépe a radostněji vlézt Zemanovi do zadku a pomoct při zostouzení protikandidáta.

M. Malovec 12.3.2018 10:36

Re: Předčasné volby

Už mlčím, co čekat, když hovoříte o manipulacích ČT (Barandov manipuluje rovněž) jako o profesionalitě.

J. Václavíková 12.3.2018 10:41

Re: Předčasné volby

O jaké manipulaci ČT mluvíte? Předpokládám, že ČT na sebe nepouštíte, stačí vám, co o ní nakydají jiní.

S. Donát 12.3.2018 10:23

Re: Předčasné volby

Zatím jsem ještě nepotkal voliče Zemana, který by ho volil kvůli těmto dvěma vějičkám. Asi se v mém okolí pohybuje méně těch slaboduchých.

J. Schořík 12.3.2018 10:24

Re: Předčasné volby

Jste tady asi nebyl. Tyto důvody tady uvedla řada lidí.

S. Donát 12.3.2018 10:43

Re: Předčasné volby

Nepotkal, tím jsem myslel naživo. Na netu toho lidi nakecaj... :-)

J. Václavíková 12.3.2018 10:29

Re: Předčasné volby

Á, pravda. Ještě jsem zapomněla na další sortu. Ta jej volila proto, že ,,na jeho slovo je spolehnutí". Jak je to se slaboduchostí těchto, to také komentovat nebudu.

S. Donát 12.3.2018 10:56

Re: Předčasné volby

Ano, nekomentujte. To bude nejlepší :)

J. Vobr 12.3.2018 10:00

A TESAŘÍK TO TAKY ŘÍKAL !!!

https://www.youtube.com/watch?v=ZK6rPpcQ19g

:-)))

P. Hlosta 12.3.2018 10:00

Přejí si předčasné volby?!

ODS si viditelně přeje předčasné volby. Pokud mají skutečně přijít předčasné volby, pak je velmi riskantní spoléhat na umístění ODS na čelním místě ve volbách. Až takovou preferenci nemají. Mohli by mít, ale to by museli změnit vedení z Fialy na mladého Klause a Němcovou odeslat do důchodu, jako i další zasloužilé vysloužilce. Potom by byla reálná šance.

Přeje si tedy Fiala svou výměnu? Asi ne, ale dělá pro to všechno, protože předčasné volby jinak nevyhrají. Vyhraje je zase ANO s Babišem i kdyby čert na koze rajtoval. Peněz do voleb má Babiš víc než dost, kdežto ODS taktak, že se dostala z dluhů. O ČSSD škoda vůbec mluvit, taková je to ztracená varta ty jejich finance. Černý kůň předčasných voleb je navíc SPD s Okamurou. Jejich preference by mohly nebezpečně poskočit, stejně jako druhé straně mince levičáckým Pirátům. Pak bychom tu měli skutečně rozpolcenou scénu v extremistickém duchu, extrémní pravice s extrémní levicí. Co to přináší víme z dějin dobře. Extrémismus se dá zvládnout jen jednostranný. Oboustranný je vrcholně nebezpečný společnosti.

Tak co vlastně chtít? Předčasné volby? Nebo mozek do hrsti a jít do holportu s miliardářem, aby bylo vůbec možné ho kontrolovat a případně brzdit. Oběť to sice je, ale všichni se vždy kasali před volbami, jak se obětovávají, že do voleb vůbec jdou a ani nic za to nechtějí. To jsem zvědavý, jak se nám ta pravice nakonec vybarví!

K. Zelený 12.3.2018 10:12

Re: Přejí si předčasné volby?!

Takovejch kydů a přitom stačilo zopakovat staré známé volání do krypty: "Vstejte se, nyc se fám nestané !"

J. Václavíková 12.3.2018 10:17

Re: Přejí si předčasné volby?!

,,mozek do hrsti a jít do holportu s miliardářem, aby bylo vůbec možné ho kontrolovat a případně brzdit"

Má cenu něco k té naivitě dodávat?

R. Sorge 12.3.2018 10:22

Re: Přejí si předčasné volby?!

Souhlas, velmi dobrý příspěvek.

K. Zelený 12.3.2018 9:59

To sou vjecy !

„To, čeho jsme svědky v současnosti, jen vede ke znechucení a k posílení sil, které měly být už dávno ze scény pryč, tedy hlavně komunistů a okamurovců.“ Takže když nebudeme svědky ničeho, žádných protestů a demonstrací proti komunistům a okamurijcům (za sebe bych dodal i anonisty, na což asi Aston u vědomí čí chleba jí neměl koule), povede to k čemu ? Že by se nám pak ti čerchmanti nějak sami vytratili ? Ciwe fagt ?

Ovšem že to vyvolává znechuceni jmenovaných je zde více než zjevné, to zase jo !

J. Václavíková 12.3.2018 10:03

Re: To sou vjecy !

Taky mi přijde zábavné, jak mnozí přijali onu ničím nepodloženou tezi, kterak odpor vůči někomu mu zvedá preference.

J. Vobr 12.3.2018 9:39

VÝBĚR TISKU od HájkovÉ

... ten když si přečtete,máte maturitu !!!

__________________________________________________

:-)))

:-)))

K. Berka 12.3.2018 9:27

Volič ODS - voličům ODS

https://brichacek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=652991

P. Manda 12.3.2018 9:30

Re: Volič ODS - voličům ODS

blbé kecy, pane Berka

K. Berka 12.3.2018 9:31

Re: Volič ODS - voličům ODS

Tak si to přečtěte, je to návod, jak udělat ODS stranou s lidskou tváří. Moc pěkně napsáno.

J. Venc 12.3.2018 9:43

Kulturní válka a všeobjímající boj s -ismy.

Jakoby zde takových politických formací nebyl přetlak.

Návod jak udělat z ODS stranu pro frustráty, to ano. Jenže v tomto politickém spektru již jest obsazeno, což autor poněkud ignoruje. Hm.

:-)

J. Václavíková 12.3.2018 10:13

Re: Kulturní válka a všeobjímající boj s -ismy.

Celkem ráda z toho uskupení poslouchám Stanjuru. No a Němcová, ta mě zaujala kdysi svým vystoupením, jímž se vymezila proti komunismu, když se rozmáhaly teze o ,,laciném antikomunismu". Ovšem za tohle gesto, kdy se osamocena postavila Zemanovu buranství, má mou úctu.

J. Venc 12.3.2018 10:25

Re: Kulturní válka a všeobjímající boj s -ismy.

No, lezou mi osobně na nervy všichni. Nechtěl jsem ovšem po nějaké době nechat propadnout svůj hlas a se skřípěním zubů jim to hodil.

A jsem relativně spokojen, že nejedou dle "návodů" tohoto ideově spřízněného IVK bojovníka a tak podobně.

:-)

J. Václavíková 12.3.2018 10:33

Re: Kulturní válka a všeobjímající boj s -ismy.

Junior je demagog jak vyšitý, ten by pasoval tak nejlíp k Okamurovi. Fialovi nějak nemůžu přijít na chuť, ač nemám zásadní výhrady k jeho kormidlování. Ale ODS jsem nevolila, takže soudit nemůžu.

J. Venc 12.3.2018 10:40

Re: Kulturní válka a všeobjímající boj s -ismy.

Ano, netrefil se mlaďas a u Okamury by se "realizoval" mnohem snáze a uvěřitelněji. Fiala není žádný sekerník do války a nepohody, spíše do poklidného bezčasí. Chtělo by to někoho typu Topola, sviňáka jeho parametrů. By se teprve děly věci!

:-)

J. Václavíková 12.3.2018 10:44

Re: Kulturní válka a všeobjímající boj s -ismy.

A jsme zpět u Kalouska. Ten by na to seděl :-)

J. Venc 12.3.2018 11:11

Re: Kulturní válka a všeobjímající boj s -ismy.

Příliš nenáviděn. Chce to "nového" sviňáka.

:-)

J. Václavíková 12.3.2018 11:20

Re: Kulturní válka a všeobjímající boj s -ismy.

Souhlasím. Příliš spojuje coby ten starozákonní černý kozel.

V. Hájková 12.3.2018 9:45

Re: Volič ODS - voličům ODS

Snad ani OVČÁČEK - by tento vámi anoncovaný SLINT NEVYPOTIL!

V. Hájková 12.3.2018 9:27

Skvělý

článek! Lépe se vystoupení - BABIŠE- BUREŠE - u Moravce popsat nedalo!

http://forum24.cz/k-nedelnimu-obedu-porci-lzi-od-babise/

A české ""OVCE""" - tohoto patologického LHÁŘE opět vynesou až do nebes! Je to smutné pomyšlení co jsme to za národ!!!!!!!!!!!!!