17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Gól do vlastní branky

Snad jen sám Michal Kincl si mohl myslet, že nějaký soud v demokratické zemi odsoudí Martu Semelovou (nebo kohokoli jiného) za to, že považuje invazi z roku 1968 za internacionální pomoc a že věří ve vinu Milady Horákové.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 7.1.2016 19:52

Re: Z jiného soudku-

Moc to nesleduji, ale ve srovnání s Kájínkem bych věřil Kájínkovi o dvě délky. :-):-)

R. Brzák 7.1.2016 19:53

Re: Z jiného soudku-

Tak to máme zase podobně...

M. Berka 7.1.2016 20:00

Re: Z jiného soudku-

Ano z Kajínka mám divný pocit... Jako by to na něj bylo ušito...

H. Balzám 7.1.2016 19:56

Re: Z jiného soudku-

Je pravda, že narozdíl od Kájínka Kramný oběti znal, takže... :-) A těmi délkami myslíte to, jak tenkrát proběhlo bulvárem, že Kájínek má dlouhého kájínka? :-)

S. Lazárek 7.1.2016 19:57

Re: Z jiného soudku-

Sedí nesedí, ty holky umřely naráz a rychle.

H. Balzám 7.1.2016 20:11

Re: Z jiného soudku-

Neříkám, že něco vím, tolik jsem to taky nesledoval.

J. Franke 7.1.2016 19:59

Re: Z jiného soudku-

Můj známý, dříve vyšetřovatel právě vražd a jiných těžkých zločinů, už po prvním odvysílání rozhovoru s Kramným na Nově jej jednoznačně podle svých zkušeností označil za typického viníka tzv. domácí zabíjačky... Na 99 %, pravil. Já jsem byl hodně opatrnější, protože mi tam neseděla dcera. Ovšem, kdo ví, jak to vlastně plánoval.

H. Balzám 7.1.2016 20:03

Re: Z jiného soudku-

Domácí zabíjačka je něco jiného, tak se říká zabití v afektu :-) Já vím taky houno, jako všichni, je mi to přijde jako moc jednoznačný, na základě nepřímých důkazů .

J. Anděl 7.1.2016 20:07

Re: Z jiného soudku-

Je souzen v Egyptě? Moc o tom nevím. Tak ani nevím, jestli náhodou těch dvacet osm let není třeba spodní sazba, používaná právě v případě, že jsou jen nepřímé důkazy...

H. Balzám 7.1.2016 20:08

Re: Z jiného soudku-

Souzen je u nás.

J. Anděl 7.1.2016 20:10

Re: Z jiného soudku-

Aha. Hm, tak vida...

J. Franke 7.1.2016 20:09

Re: Z jiného soudku-

Dyť jo.. Ale na druhé straně existuje pár odsouzených za vraždu, i když se nenašla mrtvola. Taky na základě nepřímých důkazů... To mi připadá mnohem divnější.

H. Balzám 7.1.2016 20:14

Re: Z jiného soudku-

To už byly dokonce i případy, že někdo seděl dvacet let za vraždu někoho, kdo se potom někde objevil živej :-)

P. Boublíková 7.1.2016 20:18

Re: Z jiného soudku-

Pokud se nenajde tělo, mělo by to být ublížení na zdraví s následkem smrti (vraždu nelze nijak dokázat), pálka myslím max. 10 let.

J. Franke 7.1.2016 20:23

Re: Z jiného soudku-

Lze ji dokázat právě těmi nepřímými důkazy.

http://www.spoleksalamoun.com/view.php?cisloclanku=2004122302

R. Brzák 7.1.2016 20:04

Re: Z jiného soudku-

Tomuhle instinktu jsem celkem nakloněn.

P. Boublíková 7.1.2016 20:13

Re: Z jiného soudku-

Nesedí.

D. Polanský 7.1.2016 19:42

Prvním krokem by mělo být,

že již nebude možné studovat sociologii na vysokých školách natož sociology za státní peníz krmit. Tenhle spolek prognózuje prognózy, které se nikdy nevyplní. Je mi 63 a 40 let z toho poslouchá, že klesá počet obyvatel ČR potažmo SR. Kdepak je nás více a více. Podle prognostiků jsme již měli mít tak 5-6 mil. obyvatel. Afrika již měla vymřít na AIDS a hle počet její obyvatel šíleně vzrůstá.

J. Anděl 7.1.2016 19:47

Re: Prvním krokem by mělo být,

To mají fakt na svědomí sociologové, že Afrika ještě nevymřela na AIDS? To je ovšem tristní. Chápu vaše pobouření :).

J. Kombercová 7.1.2016 19:49

Re: Prvním krokem by mělo být,

Minulý rok nás přibylo díky přistěhovalcům, prý, a jejich i zde narozemým dětem. No vidíte, jsou přistěhovalci, o kterých ani nevíte. Nikdo o nich nepíše, splynuli s prostředím dokonale. :)

P. Vandas 7.1.2016 19:54

Re: Prvním krokem by mělo být,

A co mé děti? Sám to nevytrhnu. :-):-).-)

J. Kombercová 7.1.2016 20:00

Re: Prvním krokem by mělo být,

Jj. měla jsem napsat, že i díky přistěhovalcům, Vandasovy přece nemohu opominout. :)

M. Berka 7.1.2016 19:57

Re: Prvním krokem by mělo být,

Jsou LEGÁLNÍ, nejsou to ilegálové. Ať si kdokoliv podá žádost na příslušné ambasádě v tom nebo sousedním státě, ta se posoudí a buď se příjme nebo ne. LEGÁLNĚ.

Za to, co se v Evropě momentálně děje je někdo zodpovědný a já osobně chci jeho hlavu na špalku. Ne, že je to "politické" rozhodnutí a nikdo za nic nemůže. Za každého mrtvého a každou znásilněnou 8 let natvrdo... Za napomáhání takovým činům 4 roky natvrdo.

J. Kombercová 7.1.2016 20:03

Re: Prvním krokem by mělo být,

Jasně jsem napsala "přistěhovalci", tedy lidé, co se přistěhovali, žijí tady, pracují a rodí děti. Ale asi jste to mé povídání nerozporoval, jen mi to tak přišlo, asi jste jen doplnil. Dík. :)

M. Berka 7.1.2016 20:04

Re: Prvním krokem by mělo být,

Je to tak, jak říkáte.

J. Anděl 7.1.2016 20:05

Re: Prvním krokem by mělo být,

Jak to vnímáte, měl by na násobek osmi let sedět záchranář v Řecku, policajt tamtéž, vláda tam, nebo Merkelová a čelní představitelé EU a spol?

M. Berka 7.1.2016 20:11

Re: Prvním krokem by mělo být,

Jednoznačně Merklová a spol. To jsou hybatelé té věci. Za záchranářem v Řecku je JEDEN, DESET lidí??? Jsou to zrovna ti vrazi??? Za Merkel jsou všichni... Čím větší pravomoc, tím větší odpovědnost...

J. Matuška 7.1.2016 19:32

2080

https://www.youtube.com/channel/UCpixBjq6OEDcWkcsNS_cCCg

K. Berka 7.1.2016 19:25

Multikulti obohacení Větvička)

Od 1.1.2016 se začaly nabizat na ulicach německych měst gynekologicke prohlidky zadarmo. Multykulturni noviny nam tak trošku lhaly a zamlčovaly, že ku nam z ubohe Syrie nezamiřily enem statisice inženyru a architektu, ale tež statisice lekařu gynekologu.

Ti by se radi odvděčili Angelice za služby, kere pro ně svym jednanim ztropila, a tak se rozhodli, že budu německe ženy na ulicach vyšetřovat zdarma. Jinak taka mamografia a zakladni pruzkum stoji nemalo řišskych Eur.

Da se předpokladat, že podobnych vyšetřeni bude na německych ulicach přibyvat, kdo si tedy nepřeje byt vyšetřen podruhe, je třeba se zabalit do takeho černeho habitu, kery naznačuje, že osoba uvnitř už byla vyšetřena.

http://pravyprostor.cz/nove-pokrokove-sluzby-v-nemecku-gynekologicke-vysetreni-zdarma/

M. Berka 7.1.2016 19:38

Re: Multikulti obohacení Větvička)

A Merkel zase nešla příkladem.... Och ty...