Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Generální stávka nám ještě chyběla

Odbory hrozí generální stávkou, hovořil o ní jejich hlavní boss Josef Středula v pátek a zopakoval to v pondělí. Ve hře je jak generální stávka, tak blokáda Prahy, jako odborářská odpověď na zhoršující se situaci, neřešenou ze strany vlády.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JM

Kalousek zůstal i po složení mandátu ve Sněmovně. Co a za kolik tam teď dělá? 14. září 2021 https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/690068/kalousek-zustal-i-po-slozeni-mandatu-ve-snemovne-co-a-za-kolik-tam-ted-dela.html

Šaramantní vystoupení bývalého ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) na pražské demonstraci je hitem sociálních sítí. Demonstraci totiž pořádali odpůrci vlády a bývalý ministr, který šel náhodou kolem, nemohl odmítnout pozvání k vystoupení, k němuž jej jeden z řečníků vyzval. Jeho slova si ovšem za rámeček nedá.

Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/461515-jste-debilove-a-k-smichu-hezky-den-kalousek-poctil-sve-odpurce-hrejivymi-slovy?campaignsrc=tn_clipboard

Jestli stále i v této době dělá M. Kalousek poradce PK TOP 09 jsem ale nenašel!

0 0
možnosti
Foto

Tož jak jste to dnes vyhodnotili, kdo v těch dezinformacích vyhrál, Rusko nebo Ukrajina? Dle mě dnes jasně Ukrajina s tím létajícím přízrakem. Si to pamatuji docela přesně, tu jeho tehdejší prezentaci až do detailu. By mě zajímalo, jestli si to vymysleli sami, nebo i toto bylo dílem amerických poradců? :-/

0 0
možnosti
PS

Odboráři jsou obskurní parta s názory mimo realitu. Žádná generální stávka nebude. Možná bude nějaká větší demonstrace v Praze s obvyklým scénářem. Odbory zaplatí autobusy. Pojede se do Práglu. Baby si dojdou na nákupy. Chlapi si dají pár piv a panáků u stánků. Poté si všichni zařvou na demonstraci a pojedou domů.

0 0
možnosti
PS

Jo, něco jako Michprdi. Jak vlastně skončili?

0 0
možnosti
JM

Tréninky a kroužky budou luxusem. Kvůli energiím od září podraží

0 0
možnosti
Foto

Všechno kvůli tomu kremelskému řezníkovi časem prodraží, válka nikomu neprospěje.

0 0
možnosti
JM

Trikolora odmítá korespondenční volby. Je to protiústavní, tvrdí Majerová

0 0
možnosti
Foto

Co to je ta Trikolóra?

0 0
možnosti
JM

Bez plynu nepůjde průmysl a Ukrajincům už nedodáme nic. Tak je to jednoduché, varuje Cyril Svoboda

0 0
možnosti
Foto

Já to pořád těm amatérům jako Šichtařová a Klaus říkám, že to Euro je paráda. No a vidíte, jak má slova nakonec došlo. Když jdu v sobotu na týdenní nákup, žádné mega zdražení nepozoruji. Trochu jo, ale nic enormního, no...

EU First!

Euro Aleluja!

Skol!

0 0
možnosti
PD

Tak si tu parádu hlavně nechte! :-P

0 0
možnosti
LG

Domnívám se, že Moskvě jde o odříznutí Ukrajiny od Černého moře, což už se zčásti Ruské federaci podařilo, a o obsazení celé Doněcké a Luhanské oblasti, které zčásti ovládají ukrajinské síly. Není známo, jestli dojde u těchto republik k přičlenění k Ruské federaci. Vsadil bych se, že ano.

Nikdy jsem nevěřil na řeči o obsazení Pobaltí a zastavení se až v Praze nebo Lisabonu, jak nás doposud někteří politikové straší.

PS ....takže až vám zase bude pětihnus tvrdit, že na Ukrajině se bojuje i za Prahu ...tak se jen pousmějte !! .....asi tak.

0 0
možnosti
Foto

To není žádné strašení našich politiků, anóbrž se jedná o jasná vyjádření např. bývalého premiére Medvedeva a ideologů blízkých Putinovi jako Dugin a tak.

Jóóóóó.

0 0
možnosti
MR

Tvůrci filmu Světová válka Z byli co se týče názvu možná vizionáři...

https://www.csfd.cz/film/234454-svetova-valka-z/prehled/

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz