1.12.2023 | Svátek má Iva


Diskuse k článku

Fico vyhrál na celé čáře

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Hoblík 2.10.2023 11:28

Fico vyhrál. Zdravý rozum vyhrál! Slováci jsou pašáci...

L. Novák 2.10.2023 6:34

I o víkendu tady řádilo Putinovo komando... Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , V. Zadák , M. Varadinková , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , J. Krejčová , J. Černý , P. Černý , D. Černý , J. Červený , P. Spáčil , V. Čermák , J. Novak , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , D. Hubáčková , J. Karza , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Vlček , J. Sedláček , J. Pšenička, P. Brecík , K. Křivan , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , V. Machálková, T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , A. Mohela , M. Moravcová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , I. Teren , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , ...

V. Heidlerová 2.10.2023 10:35

Děkuju za informace, mnohé diskutéry jsem už poznala na vlastní kůži, jsou to ostří hoši, ale dámy nezaostávají za nimi, některé se svou výbojností docela podobají Ilse Kochové;-D;-D

M. Zasazabanovaný 2.10.2023 13:18

Inteligentný človek - z čoho vás, L. Novák, "neobviňujem" ;-D, chápe, že nepriestreľná právna definícia dezinformácie sa reálne urobiť nedá, pretože kadekto môže protinázor subjektívne označiť za dezinformáciu. A kto určí, čo je dezinformácia, čo iba omyl a čo je pravda? Nejaké Mnisterstvo pravdy? Či "odborníci", ktorí tvrdili, že mRNA vakcína ostáva v mieste v pichu, že preočkovanosť vytvorí stádnu imunitu (a teda očkovaný nebude šíriť covid), či to, že SarS-CoV2 je prírodný vírus z netopiera? Všetko sa to ukázalo ako dezinformácie, ktoré šírili fakestreamoví stúpenci "potierania dezinformácií" - katogória ľudí s boľševicko-totalitným zmýšľaním, ako máte aj vy, L. Novák.

V spoločnosti, ktorá akceptuje slobodu slova, má človek právo povedať svoj názor bez rizika postihu zo strany vládnej, alebo inej moci. Má právo hľadať pravdu v diskusii, má právo mýliť sa. Má právo aj trvať na svojom omyle.

Každý, kto používa voči ľuďom cenzúru za názor, či už umlčovaním, vypínaním, trestným stíhaním alebo znevažujúcim nálepkovaním (ruský trol, chcimír, dezolát, hoaxer...) dokazuje, že nemá argumenty, nemá pravdu, a preto sa snaží iný názor umlčať.

Ale nikto nemá právo človeka umlčiavať kvôli názoru. To je totalitná cenzúra.

Každý, kto vytvára zoznamy "nepohodlných" osôb, "hoaxeov", "putinovej piatej kolóny", "imperialistických revanšistov", "triednych nepriateľov", "Židov a ich pomáhačov" a podobne, je mentálnym nastavením fašisticko-boľševický udavač, slúžiaci totalite v akejkoľvek dobe a podobe. L. Novák je názorným príkladom odporného človeka s takto mrzkým charakterom.

L. Novák 2.10.2023 16:21

Slovenský RUSKÝ TROLL jako obvykle... :-)

V. Cícha 2.10.2023 3:15

Zmíněný V.Klaus je snad jediný čs, politik, který vidí ukrajinský konflikt v historických a konfliktu předcházejících skutečnotech a s názorem, že jediným řešením je okamžité příměří, nebo alespoň pokus o něj, zatímco kupř.J.Biden neuváženou podporou Zelenského za každou cenu vede zami do případného i neštěstí. A jak si mudrcové představují důsledky případné totální porážky Ruska,eh? Co o tom se ví?

L. Novák 2.10.2023 6:31

Jasně, zapomeňme na Hitlera, Mnichov a důsledky, jaké ustupování agresorovi mělo, a nechejme Ukrajinu napospas ruským rabujícím hordám...

A jinak se cítíte zdráv? Nebo už máte taky přes 80 jako Klaus? ;-)

D. Laurencikova 2.10.2023 7:15

Vy jste zatím nezvládl ani tu abecedu, jak máte pochopit rozdíl mezi situaci tenkrát a dnes?

J. Majzlík 2.10.2023 7:39

R^

M. Těhanová 2.10.2023 9:38

V současné situaci to není žádné ustupování "agresorovi", srovnání s Mnichovem je naprosto scestné, protože příčiny byly a jsou jiné. Spíš by to chtělo od všech těch nenávistných chytrolínů, se nad těmi příčinami zamyslet. Tohle je jen lokální konflikt mezi sousedy, jen se to médii a politiky obrovsky zveličilo. Kdopak asi má na tomto zájem?

Z. Koutecký 2.10.2023 9:58

No, pane Nováku, mocnosti nejprve do Hitlera a německého zbrojního průmyslu mohutně investovaly, v rozporu s Versailleskou smlouvou ho nechaly vybudovat dobře vyzbrojenou armádu a teprve pak se s Hitlerem dohadovaly. A dodnes se všichni diví, že Hitler žádnou tu "mírovou" dohodu nedodržel, ač už v roce 1921 ve své knize popsal, nač tu armádu bude potřebovat.

D. Mach 1.10.2023 23:19

"Praví" čeští pravičáči oslavují dalšího exkomunistu. Svět je nějak naruby. A nebo jsou ti současní echt pravičáci také exkomunisti?

L. Novák 1.10.2023 23:27

"Pravičáci" žvanící nesmysly a šířící ruskou propagandu jsou všechno staří komouši. Mentálně určitě. :-P

P. Han 1.10.2023 23:34

Staří, současní nebo budoucí, je to jedna chamraď. A na průkazce nezáleží.

P. Diviš 1.10.2023 23:35

S tou pravicí a levicí je to v současnosti poněkud zmatené. Hlavně v tom, za co se kdo prohlašuje a taky v tom, koho za něco prohlašuje. Takže sortýrovat se musí podle skutků, ne podle prohlašování.

K. Zelený 1.10.2023 23:38

Vřelý souhlas. Co tenhle, furt u vás ve stejný škatulce?

"Vážený pane předsedo,

jen rychlá nedělní ranní gratulace k Vašemu pro mnohé nečekanému, ale zaslouženému vítězství ve volbách. Ukázalo se, že volič uvěřil věrohodnému politikovi, kterému jde o jeho zemi, a ne o uspokojení mocné mediálně podporované komunity, která usiluje o něco úplně jiného. Je to šance na návrat k vlastní sebevědomé slovenské politice a je to i impuls pro politiku v zemích vašich sousedů, včetně České republiky. Přeji vám úspěch při povolebním vyjednávání, což – jak dobře vím – není o nic lehčí než vlastní volby.“

P. Diviš 1.10.2023 23:50

Jo, ve stejné, v té současné.

On jich vystřídal víc, ale to nechte koňovi.

K. Zelený 1.10.2023 23:54

No vždyť se vás ptám!

V. Cícha 2.10.2023 3:19

Pod tuto gratulaci bychse chutě podepsal, pane Zelený.

A. Renjascu 2.10.2023 0:16

Jací pravičáci kde by se v EU vzali? Cokoliv co je nalevo od středu je současnými progresivními komunisty jako jste vy označováno za extrémisty. V PS není pravičák ani jeden už léta...

L. Kolman 1.10.2023 22:52

A kvičení z pražské vlastizrádné havlérky ještě zesílí. Jako první z českých politiků blahopřál Robertovi Ficovi Václav Klaus a hned dnes ráno mu poslal tuto zprávu:

"Vážený pane předsedo,

jen rychlá nedělní ranní gratulace k Vašemu pro mnohé nečekanému, ale zaslouženému vítězství ve volbách. Ukázalo se, že volič uvěřil věrohodnému politikovi, kterému jde o jeho zemi, a ne o uspokojení mocné mediálně podporované komunity, která usiluje o něco úplně jiného. Je to šance na návrat k vlastní sebevědomé slovenské politice a je to i impuls pro politiku v zemích vašich sousedů, včetně České republiky. Přeji vám úspěch při povolebním vyjednávání, což – jak dobře vím – není o nic lehčí než vlastní volby.“

P. Han 1.10.2023 23:14

To máte těžký. Jednoho protežuje mocná mediálně podporovaná komunita a druhej je svině.

K. Zelený 1.10.2023 23:36

Jéžiš! Už jsem se lek, že jste myslel gratulanta. Ale stejně je divný, že to nepozná co? Takovej notorickej jasnozřivec, prej ho nemusí ale vždycky má pravdu, říkaj jeho zde hojní fans.

J. Černý 1.10.2023 22:30

A co naše jalovice ? Už se vyjádřily ?

P. Diviš 1.10.2023 22:42

Nemáte ve svém chlévě přehled?

L. Novák 1.10.2023 22:48

;-D

J. Ganaur 1.10.2023 23:04

Napsal vůl Čurný.;-D

L. Novák 1.10.2023 23:28

Na něho jalovice ve chlívě §erou... :-)

L. Kolman 1.10.2023 22:21

Česká televize zase odporně perlila ! Fakt ha**lové, to nemá jiné pojmenování!

Publikoval jej účet Jsem zděšena a já jsem také zděšen. Čím? Že za toto platíme. A budeme muset platit ještě víc. A že toto někdo snad považuje za nezávislou, objektivní a veřejnoprávní službu...

https://www.facebook.com/xcimbal/videos/1390045254908959

L. Kolman 1.10.2023 22:15

"Včera jsem zahlédl kousek nějakých zpráv na ČT. Jakýsi uvědomělý soudruh z tohoto vládního Odboru mediální propagace (s rozpočtem 7 miliard) mi sdělil, že nás naši spojenci v roce 1938 nezradili, ale že se pokusili udržet v Evropě mír.

Následně dostal prostor k vyjádření jakýsi Tchajwanec, který se "zamyslel" a vysvětlil mi, že je potřeba přezkoumat, zda tehdejší události dnes správně interpretujeme a neodehrály se jinak. (chápu, že je to věci neznalý Asiat, ale i tak mě celkem přesvědčivě dovedl k myšlence, že Češi vlastně krutě terorizovali Němce, dělali z nich bezprávné občany druhé kategorie a zabrání Sudet Německem, kde vlastně žádní Češi nežili, takto bylo jistě oprávněné).

Očekávám tedy brzkou nápravu všech příkoří, spáchaných tehdejší fašistickou československou vládou a agresivním českým národem, navrácení majetku šikanovaným a mučeným sudetským Němcům a reparace Německu za škody, které mu svou agresí česká strana způsobila. Rovněž očekávám vymýcení současných lží z učebnic dějepisu a uvedení všech historických událostí na správnou míru.

Vládu máme po 75 letech konečně opět demokratickou a kompetentní, reprezentující znalosti, morálku, slušnost a poctivost, tak se toho jistě brzy dočkáme."