20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Exodus před 25 lety

Nejsem vzpomínací typ, takže přijměte omluvu, že se vrátím o 25 let zpátky Šel jsem takhle touhle dobou pěšky domů přes most Legií se svým přítelem spisovatelem Jaroslavem Veisem. Měli jsme kus společné cesty, na Újezdě šel on vpravo, já doleva na Smíchov. Jdeme, povídáme si a periferním viděním jsem si všiml nějakých lidí s kufrem. Šli jakoby na nádraží, ale jaké nádraží na Malé Straně?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Šimek 12.6.2014 10:13

Opět jako vždy skvělý čl. s.KONEČNÉ

jsem    jen  zvědavej,   kolik   času   bude   potřebovat   tento   národ -  než  se  mu NAD SEKTOU  otevřou   oči !!  :-)))

http://www.halonoviny.cz/articles/view/23832980

J. Kombercová 12.6.2014 10:18

Re: Opět jako vždy skvělý čl. s.KONEČNÉ

Číst to nebudu, určitě mi to prominete... ale jak se hezky vypracovala tahle soudružka za ty roky v parlamentu, co? Pamatuji ji jako mladou nadějnou, kdy ji Gréba vyzdvihoval právě pro její mládí s tím, že mají komunisté mladou krev... no, soudružka nás bude reprezentovat v EP, hovořžit o ničem se naučila dobře. :)

F. Šimek 12.6.2014 10:25

Re: Opět jako vždy skvělý čl. s.KONEČNÉ

to byla reakce na naší bécé. Jinak-ta mladá soudružka (pokud si to přečtete)- má 100%pravdu!

J. Slanina 12.6.2014 10:43

Re: Opět jako vždy skvělý čl. s.KONEČNÉ

Tedy Fando, ty jsi dopadl!!!

F. Šimek 12.6.2014 11:13

Re: Opět jako vždy skvělý čl. s.KONEČNÉ

kurwa Jirko-takovej chytrej kluk a tys to nepochopil???

J. Slanina 12.6.2014 11:21

Re: Opět jako vždy skvělý čl. s.KONEČNÉ

Ale to jsi nepochopil ty mne. Mne by totiž nepřinutil ani Bureš abych si něco podobného otevřel, stejně jako paní Kombercovou.

S. Donát 12.6.2014 10:09

Nejsem Putinův stoupenec,

přesto jsem se po své domácnosti rozhlédl, hledaje něco ruského, co používáme. Nenašel jsem nic. Až po nějaké době jsem si vzpoměl, vyrazil na půdu a vytáhl z krabice mikroskop vzrobený v Rusku. Přivezla mi ho maminka, když byla na výletě z Leningradu, mohl být rok 87 nebo tak nějak. Je to napůl hračka, ale dodnes funguje. Jen zase udělali soudruzi chybu - čočkou se dá sjet až na destičku se vzorkem, díky tomu jsem si postupně zničil obě sklíčka s velmi zajímavými vzorky - řez komáří hlavy a řez stéblem trávy :-(

P. Vítek 12.6.2014 10:12

Re: Nejsem Putinův stoupenec,

Onehdy jsem letel Il-86.Celkem zadny rozdil oproti Airbusu

J. Franke 12.6.2014 9:53

Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Tak jaképak to bylo u Lišky? Už jste, přátelé, vystřízlivěli? ;-))) Doufám, že na prezenční listině je aspoň deset podpisů... ;-)

K. Janyška 12.6.2014 9:41

To civilizace tehdy dosáhla potřebného vrcholu, který lidé

už neměli sílu zastavit. Ani ti nejhorší, tedy komunisté... Dzp.

O. Uživatel 12.6.2014 9:50

Uživatel požádal o vymazání
M. Ilsner 12.6.2014 9:54

Re: To civilizace tehdy dosáhla potřebného vrcholu, který lidé

Já bych mu šuplíkem zatřásl, ale nemá v něm kostky. Zbytečná námaha :-)

V. Hajková 12.6.2014 9:15

Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

http://echo24.cz/a/wUDm7/mirime-ke-zvyseni-dani-vlada-setri-miliony-rozhazuje-miliardy

V. Hajková 12.6.2014 9:17

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

'Jsem  jen  zvědavá,  kolik   času  bude  potřebovat  tento  národ  -  než  se  mu  nad  SEKTOU  - BABIŠE - BUREŠE  - otevřou   oči!!  :-)))

O. Uživatel 12.6.2014 9:28

Uživatel požádal o vymazání
J. Vlk 12.6.2014 9:46

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

Ale ty "lepší" už byly !  :-) :-) :-)

O. Uživatel 12.6.2014 9:50

Uživatel požádal o vymazání
J. Vlk 12.6.2014 10:11

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

Brzy po revoluci, s pravicovou privatizací a demolicí státu. Ale dnes už jenom paběrkují a železo z demolice je také ve sběrnách..... Takže kupředu pravá, s Babišem, nebo Bohoušem, zkrátka na dno !

O. Uživatel 12.6.2014 10:30

Uživatel požádal o vymazání
J. Vlk 12.6.2014 12:07

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

A já myslel, že na dsně jsem když žiji na dluh.

P. Vítek 12.6.2014 9:46

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

Jedna jejich parta komunistu strasi druhou.A stale to funguje.Jak byste to resil?Jedine neustalym vysvetlovanim jednoduchym lidem jednoduchym zpusobem,ze zit na dluh se nakonec nevyplati.Ze nejvetsi skodna je statni urednik,protoze to neni JEHO.A postavit to na zavisti k nim a jejich snadnemu zivotu.Je to neinformovanost o tom,co je SKUTECNA pravice.

O. Uživatel 12.6.2014 9:52

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 12.6.2014 9:52

Uživatel požádal o vymazání
M. Ilsner 12.6.2014 9:56

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

Měl by radši začít od omalovánek.

O. Uživatel 12.6.2014 9:57

Uživatel požádal o vymazání
P. Vítek 12.6.2014 10:02

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

Vy nezavidite,ze drete,shanite zakazky,delate nabidky,mate financni odpovednost a kamarad ma milionovy zakazky,protoze ma zaludek uplatit podobneho haj.jzla,ktery ma na ministerstvu jeste snadnejsi zivot a prachy-tomu by lidi nemohli zavidet?Ne.Oni je dokonce voli!!

O. Uživatel 12.6.2014 10:33

Uživatel požádal o vymazání
P. Vítek 12.6.2014 10:10

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

Ptal jsem se,jak byste to resil?Ne v cem ja chybuji v uvaze.Muzete prosim pozitivne konstruktivne resit veci?P Hajkova rekla,ze vzdy ji odpovidate rozumne.Od doby,kdy jste me zacal za kazdou kritiku komunistu napadat smesnou kradezi stromku,jsem zacal byt sprostej,to se nedivte.

Ale je mozny,ze nam jde o spolecnou vec.Ale ja navic tvrdim,ze za temer vse spatne tady muzou komunisti a jejich deti.Co je na tom az tak chybneho,abyste musel utocit,tak zbytecnym a nefer zpusobem?

O. Uživatel 12.6.2014 10:35

Uživatel požádal o vymazání
K. Drobková 12.6.2014 9:55

Re: Opět jako vždy skvělý čl. p. ZLÁMALOVÉ

Předpokládám, že zloděj a lhář jako jste vy, nemá tolik drzosti a neprohlašuje se za SKUTECNOU pravici. Vy, Vítku, můžete být tak maximálně hlásnou troubou zlodějů a lhářů.