3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Exodus před 25 lety

Nejsem vzpomínací typ, takže přijměte omluvu, že se vrátím o 25 let zpátky Šel jsem takhle touhle dobou pěšky domů přes most Legií se svým přítelem spisovatelem Jaroslavem Veisem. Měli jsme kus společné cesty, na Újezdě šel on vpravo, já doleva na Smíchov. Jdeme, povídáme si a periferním viděním jsem si všiml nějakých lidí s kufrem. Šli jakoby na nádraží, ale jaké nádraží na Malé Straně?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 12.6.2014 11:22

Re: Ruský software jako první na světě

Lžeš, až se ti od huby práší.

Aufgrund ihrer Lautstärke sind die Il-86 heute in den meisten westlichen Ländern mit einem Flugverbot belegt, weshalb sie nur noch in den GUS-Staaten von dortigen Fluggesellschaften eingesetzt werden.

Nech si to přeložit.

P. Vítek 12.6.2014 11:47

Re: Ruský software jako první na světě

Und das ist alles fur heute liebe Zwerge

J. Gogo 12.6.2014 11:34

Re: Ruský software jako první na světě

A ještě daleko horší jsou idioti z Vrbna pod Pradědem. Dzp.Dzp.Dzp.

J. Jílek 12.6.2014 10:58

Re: Ruský software jako první na světě

umělé inteligence? Ale to zacházíte příliš daleko....to je jen test toho, zda lidé poznají, zda odpovídá stroj a ne člověk

E. Sevrát 12.6.2014 11:03

Re: Ruský software jako první na světě

Nastudujte si co je tzv. Turingův test (Alan Turing), jeho kriteria atd.

J. Jílek 12.6.2014 11:37

Re: Ruský software jako první na světě

nepotřebuju...ten test mě nepřesvědčí, že stroj inteligentní je....už něco sám vymyslel, fištróne? :-)

P. Vítek 12.6.2014 11:04

Re: Ruský software jako první na světě

Tady to taky vetsinou neni poznat.Kdo vas programuje?

K. Drobková 12.6.2014 11:05

Re: Ruský software jako první na světě

Napsal jste  : Autor: P. Vítek Datum: 12.6.2014 10:12

Onehdy jsem letel Il-86.Celkem zadny rozdil oproti Airbusu

Můžete napsat odkud, kam a která společnost vás přepravovala ?

L.Drobek

J. Boleslav 12.6.2014 11:06

Re: Ruský software jako první na světě

Vaše sdělení má dvě drobné vady. 1. Veselov žije v Americe. 2. Turingův test má do umělé inteligence ještě dost daleko, neboť není dostatečně objektivní.

E. Sevrát 12.6.2014 11:13

Re: Ruský software jako první na světě

Nevím kde žije Veselov,v článku je uváděno,že software je ruský.Turingův test je brán jako

test umělé inteligence.Předpokládám,že porotci z královské Britské společnosti tomu rozumějí lépe než vy a také jistě vědí jaké zemi software patří..Zůstaňte radši u toho "výdobytku" kapitalismu-bazény.

J. Jílek 12.6.2014 11:39

Re: Ruský software jako první na světě

2/3 hodnotících nespletl...krom toho se testují jen odpovědi, ne schopnost cosi sám vymyslet

J. Slanina 12.6.2014 11:06

Re: Ruský software jako první na světě

Hezké. Předpokládám, že rozhovor mezi oním geniálním vynálezem a porotci z Královské společnosti mohl probíhat asi takhle:

"Jest rádium těžší než olovo?" "Já ho prosím nevážil," se svým milým úsměvem odpověděl Švejk.

"Věříte v konec světa?" "Napřed bych ten konec světa musel vidět," ledabyle odvětil Švejk, "rozhodně se ho ale zejtra ještě nedočkám:"

"Dovedl byste vypočítat průměr zeměkoule?" "To bych prosím nedovedl," odpověděl Švejk, "ale sám bych vám, pánové, dal také jednu hádanku: Je tříposchoďovej dům, v tom domě je v každém poschodí 8 oken. Na střeše jsou dva vikýře a dva komíny. V každém poschodí jsou dva nájemníci. A teď mně řekněte, pánové, v kerým roce zemřela domovníkovi jeho babička?" Soudní lékaři podívali se významně na sebe, nicméně jeden z nich dal ještě tuto otázku: "Neznáte nejvyšší hloubku v Tichém oceáně?" "To prosím neznám," zněla odpověď, "ale myslím, že rozhodně bude větší než pod vyšehradskou skálou na Vltavě." Předseda komise se stručně otázal: "Stačí?", ale přece si ještě jeden z členů vyžádal tuto otázku: "Kolik je 12 897 krát 13 863?" "729," odpověděl Švejk nemrkaje. "Myslím, že to úplně postačí," řekl předseda komise, "můžete toho obžalovaného zas odvést na staré místo." "Děkuji vám, pánové," uctivě se ozval Švejk, "mně to také úplně stačí."

„

F. Šimek 12.6.2014 11:09

Re: Ruský software jako první na světě

fakt dobrý.....:-))))

M. Prokop 12.6.2014 11:10

Re: Ruský software jako první na světě

Jestli očekávali, že odpovídající je z Azbukistánu, tak se ani nedivím. :-P

Krásnou povídku na téma rozlišení člověka a robotů má S. Lem.

E. Sevrát 12.6.2014 11:16

Re: Ruský software jako první na světě

Jo,kdyby ten test pokořil jako první Američan nebo Izraelec to bylo radostných a oslavných příspěvků.

J. Boleslav 12.6.2014 11:18

Re: Ruský software jako první na světě

Vždyť to taky Američan je, žije v Americe.

J. Jílek 12.6.2014 11:41

Re: Ruský software jako první na světě

jasně....a televize buší do Brazilců kvůli MS v kopané a vy najednou nic... :-)

J. Boleslav 12.6.2014 11:19

Re: Ruský software jako první na světě

:-)))

S. Udatný 12.6.2014 11:20

Re: Ruský software jako první na světě

pane Sevráte, včera jsem zde psal, že projekt je ukrajinsko ruský, nikdo z přítomných vědeckých pracovníků nic netvrdí o nějaké lidské autenticitě, toto tvrzení je novinářský výmysl. Dával jsem odkaz ,na kterém si jde vyzkoušet pravdivost této informace a kdyby pan Sevrát si PC vyzkoušel, tak nepíše takové hovadiny.

Každý, kdo si vyzkouší jak PC odpovídá si v krátké době udělá obrázek o nesmyslu, kterému pan Sevrát věří a předkládá k věření druhým.

Jde o polopravdu, která je orientována na investory aby nalili nějaké peníze.

J. Slanina 12.6.2014 11:27

Re: Ruský software jako první na světě

Jojo. Jeden takový podobný se vyskytoval i zde na Psu. Jmenoval se Hejl a žebral love na ten nejúžasnější prohlížeč, před kterým by se google šel zahrabat.

K. Janyška 12.6.2014 10:46

Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

Konečně to vidím na vlastní oči a ne jenom z překladu manželky. To je naprosto úžasné a nepřekonatelné. Budu to dávat k dobru všem v práci, v hospodě i na rybách.

Díky, pane Janyško. Moc díky. :-)))

O. Uživatel 12.6.2014 10:47

Uživatel požádal o vymazání
K. Janyška 12.6.2014 10:48

Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

Ano, podle prasečkářova chování je to tak... Dzp.

F. Šimek 12.6.2014 10:50

Re: Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

že jsem vesnickej buran, kterýho véééliký managggéér ODS nazývá prasečkářem, na to jsem fakt hrdej! On jen prolít komínem....:-))))

K. Janyška 12.6.2014 10:52

Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

No, vidíte prasečkáři, jak vám to jde. Také jsme měli 50 prasat, ale úroveň jsme si udrželi. Vy ne.. Dzp.

F. Šimek 12.6.2014 11:06

Re: Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

kominíku, ještě jsi zabudol na těch 99dní- co tě tvoji soudruzi mučili....jinak-těch  50 prasat s tou úrovní, co jste si udrželi to nemá chybu.....seš  jasnej. Jen se divím panu Drobkovi, že tě ještě neposlal do prrrrdele!!!

K. Janyška 12.6.2014 11:23

Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

Prasečkáři... Dzp.

K. Drobková 12.6.2014 10:49

Re: Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

Klídek, pane Janyško. Už jsem to tady dnes vysvětlil aspoň třikrát. Kdybych to měl vysvětlovat každýmu pitomci jako jste vy zvlášť, tak nebudu dělat nic jiného. A za to mně nestojíte. Ani náhodou ..... :-))

K. Janyška 12.6.2014 10:51

Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

Nic nevysvětujte, vím to už roky. Mám instinkty jako bernardýn... Dzp.

K. Drobková 12.6.2014 10:55

Re: Drobková, teď jste se proflákla. Jste buzerant nebo lesba?

Bernardýn ? Bernardýn je oproti vám, milej, chytrej a inteligentní tvor. Srovnávat se s bernardýnem je od vás obří drzost. Tady, tam i onde. Vlastně všude.

L.Drobek