19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Evropu obchází strašidlo…

Ale ne, zapomeňme na Komunistický manifest a ono to ani není strašidlo. Spíš je to projekt ve stádiu jednání. Evropská komise navrhuje opatření, jemuž se začalo říkat digitální daň a zmínila se o tom v neděli v televizi i naše Venezuela Maláčová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Jirkovský 8.4.2019 16:15

Re: " Spor dětí na hřišti v Německu přerostl v bitku dospělých,

Koukám, že mistránkovi spad řemen ....

J. Matuška 8.4.2019 14:00

Sándor Petőfi

„Budeme otroci, nebo svobodní – to je ta otázka, rozhodni!“

A proto HURÁ k VOLBÁM do EVROPSKÉHO PARLAMENTU!

I. Kellner 8.4.2019 14:02

Re: Sándor Petőfi

Myslím, že vyhrajou Piráti.

M. Mařák 8.4.2019 14:07

Re: Sándor Petőfi

:-)

Nedovedu to odhadnout, ale nárůst populistů do určité snesitelné míry bych uvítal i já, ač jsem příznivcem evropské federace.

J. Matuška 8.4.2019 14:09

Re: Sándor Petőfi

Je to možné, ale mně se jedná o TO, aby SPD překročilo 5% kvórum...

J. Havelka 8.4.2019 14:15

Re: Sándor Petőfi

o TO mia...

J. Franke 8.4.2019 14:31

Re: Sándor Petőfi

S povoláním postiženým Davidem v čele? Vyloučeno!

E. Derat 8.4.2019 14:50

Re: Sándor Petőfi

Davida budu volit, vždy jsem ho považoval trochu za blázna, máte pravdu oběť povolání. Ale, blázen se do zcela EP hodí, víc škody než Telička, Štětina, Niedermayer atd., tam udělat nemůže, takže aspoň tam ten smrdutý rybník trochu rozvlní. Dobrý reprezentant za ČR. Jo, ale v ČR bych SPD nikdy nevolil, na to ji mám příliš rád.

E. Derat 8.4.2019 14:52

Re: Sándor Petőfi

Jo, a zapoměl jsem, je to komouš. A komouši do EP patří, i ti přebarvení.

J. Matuška 8.4.2019 14:04

Re: Sándor Petőfi

Sám Salvini vyslovil naději, že s Orbánem změní osud a poslání Evropy. Tím novým posláním je pro ně uchování svazku členských států EU, ale zbourání autoritářských institucí jako Komise a direktoráty, které odsávají peníze a energii tvořivým Evropanům.

Jejich společný manifest z milánského setkání dává jasně najevo záměr vytvořit „pevnost Evropu“ a společnou frontu proti globalistické elitě vedené Bruselem a Macronem s Merkelovou a finacované Sorosem. A jít s ní do voleb do Evropského parlamentu. Poskytuje inspiraci a povzbuzení ostatním evropským euroskeptickým stranám.

http://neviditelnypes.lidovky.cz/big-ben-zbori-se-bruselska-zed-d2w-/p_zahranici.aspx?c=A190406_164901_p_zahranici_wag

P. Zinga 8.4.2019 13:34

Omar a spol.

zde nejsou k ničemu jinému, než k zasvinění, zaplevelení diskuse. Sami nenapíší nic kloudného, pouze plivou "evropskou" slinu.

P. Novák 8.4.2019 13:42

Re: Omar a spol.

Zinga, metelesku blesku, vy černá kroniko.

L. Kolman 8.4.2019 13:28

Co toto je za armáda,

k čemu to NATO vůbec je? Jenom žere peníze, nikoho neubrání. Tady čtu, jestli prý má NATO prostředky k obraně Evropy. Kdo by tu Evropu mohl ohrožovat nebo napadnout, snad jen Rusko, ne? A když se sečtou výdaje na zbrojení, NATO na něj vydává pětinásobek, co Rusko. To mají nějaké nekvalitní zbraně, to NATO? Ať je teda nakupují v Rusku, jak teď Turecko. Se mi též líbí, jak se vždycky říká, že NATO vynakládá prostředky na obranu. Co vím, tak NATO zatím jenom útočilo, že by jej někdo napadl, si nevzpomínám.

M. Prokop 8.4.2019 13:32

Re: Co toto je za armáda,

To je dobře, že se vám NATO nelíbí. Pokud by se zrovna vám líbilo, bylo by k hovnu.

A. Trick 8.4.2019 13:35

Re: Co toto je za armáda,

Svěřte se se svým úžasným zdůvodněním Stoltenbergovi. Nebo aspoň našemu Napoleonkovi.

M. Prokop 8.4.2019 13:37

Re: Co toto je za armáda,

Tu potřebu necítím, radši si dělám srandu z jarouška, vás a jiných komoušů.

I. Kellner 8.4.2019 13:53

Re: Co toto je za armáda,

Pane Prokope, humor není vaší nejsilnější stránkou, že..? -)

M. Prokop 8.4.2019 13:58

Re: Co toto je za armáda,

Ten váš asi fakt ne, zaplaťpánbůh.

L. Kolman 8.4.2019 13:55

Re: Co toto je za armáda,

Jenže my máme rádi inteligentní humor, ne ten primitivní. Ten si můžete po večerech vyprávět s Omarem.

P. Novák 8.4.2019 14:03

Re: Co toto je za armáda,

Abych si to ujasnil, píšete "my máme rádi...". Takže mluvíte za tu skupinu, jmenovanou panem Prokopem? Čili: vy(osobně, jaroušek), Trick a jiní komunisté? Takhle jste to myslel?

A. Trick 8.4.2019 14:05

Re: Co toto je za armáda,

Ostatně soudím, že za "PNováky" nemluví.

P. Novák 8.4.2019 14:09

Re: Co toto je za armáda,

Zaplaťpámbuzatydary!

M. Valenta 8.4.2019 13:20

Aston opět vedle

Aston sám nemá žádný nápad, tak alespoň smíchá klopotnou snahu Bruselu donutit internetové giganty platit daně s komunistickým manifestem a jednou výstavní slepičkou domácí provenience, která se nějakým nedopatřením stala ministryní. So geht das.

Pokusím se teď být o něco objektivnější. Jsem proti masové migraci do přelidněné Evropy a tak mě zpráva o téměř desetiprocentním meziročním snížení kriminality v Německu celkem překvapila a asi nebudu sám.

M. Prokop 8.4.2019 13:34

Re: Aston opět vedle

Sám nebudete, je dost lidí, neznajících Churchillův výrok o statistice.

M. Valenta 8.4.2019 15:01

Re: Aston opět vedle

Takže statistiku, tedy kromě té vlastní, zrušit. Chápu to správně?

L. Kolman 8.4.2019 13:16

Jedno si uvědomte,

daně jsou zvěrstvo na úspěšných. Ty ať pěkně platí ten, kdo nedokáže být úspěšný podnikatel s dobrým daňovým poradcem.

H. Omar 8.4.2019 13:17

Re: Jedno si uvědomte,

Muhehehe, věčná story o parazitech nebude? :)))

M. Prokop 8.4.2019 13:36

Re: Jedno si uvědomte,

Rozvedeno do podrobna, daně všude platí střední třída. Bohatí si najdou toho poradce a také jsou jim nakloněny příliš složité směrnice, zákony a vyhlášky a chudí vesměs nemají z čeho platit (s vyjímkou DPH, ta na ně dopadá tvrdě).

L. Kolman 8.4.2019 13:49

Re: Jedno si uvědomte,

Mě poučovat nemusíte, to si vyříkejte s Omarem, tomu mnohé souvislosti unikají. O to chytřejší moudra pak vyluzuje.

M. Prokop 8.4.2019 13:59

Re: Jedno si uvědomte,

Vyluzuje a vy nerozumíte.