3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Euro a referendum

Nedávno nám média sdělila, že europoslanec za ODS Hynek Fajmon přišel s návrhem uspořádat o přijetí evropské měny referendum. Noviny tento nápad zřejmě považovaly za natolik praštěný, že se nám většina z nich o tom zmínila jen okrajově, div to nezařadila do rubriky se zábavou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
fany 3.8.2007 16:56

Re: Nechápu Vaši snahu obhajovat neobhajitelné

Jo a když ke všemu se češe na stejnou stranu jako Hitler..... Á pardon, to je Paroubek. Já si je pletu. Nebude to náhodou v tom, že jeden za 18 a druhý bez dvou za 20?;-D

Olda 3.8.2007 17:04

Re: Re: Nechápu Vaši snahu obhajovat neobhajitelné

Vy byste zřejmě byla slepá a hluchá, i kdyby hajloval. Topolblbánek je neonacista a vy halt  zůstanete jen fandící troubou. Užitečná idiotko.

AeroKarel 3.8.2007 17:11

Re: Re: Re: Nechápu Vaši snahu obhajovat neobhajitelné

Ó, jak argumenty podepřené tvrzení ......

To by bylo něco pro Taraszarase

rezy 3.8.2007 16:35

elektrosmog :-))

ale četl jsem jednou o neplatícím posluchači ČRó.

Měl zubní můstek který fungoval jako anténa a amalgamové nasazení fungovalo jako detektor. Stěžoval si tenkrát u vysílací společnosti, že ho neustále ruší jejich vysílání. Bylo to v dobách kdy Čumil teprv začínal a stěžoval si kde kdo. Už toho chlápka chtěli vyhodit, ale aby ho ztrapnili, zeptali se ho co zrovna vysílaj. On povídá, ted tikáte časové znamení, pustili si to a opravdu, z repráku se ozval hlasatel co oznamoval časové znamení. Pravda je, že mluvenému slovu nerozuměl, ale byl shopný rozpoznat nervem v zubu právě takové špičky jako bylo to časové znamení a i některé pasáže hudby.

Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:41

Re: elektrosmog :-))

Pěkná vzpomínka Ivana Vasilijeviče Radionova. Překládal jste sám?

rezy 3.8.2007 16:42

Re: Re: elektrosmog :-))

;-);-D;-D  tohle se stalo v imperialistické Americe, Fakt nekecám..

Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:45

Re: Re: Re: elektrosmog :-))

Jo, v čase okurek se dějí věci. Dnes zase padaj mosty. To je těžké.

rezy 3.8.2007 16:47

Re: Re: Re: Re: elektrosmog :-))

nepopírám, že to nemůže být nějaká ta Urban Legend, četl jsem to v ranném mládí ve Větrníku. Jestli si to pamatujete, to byl seriózní časopis.;-)

Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:47

Re: Re: Re: Re: elektrosmog :-))

PS Ale jsem rád, že mne řadíte taky do té Ameriky. Je to od vás velkorysé. Zahrnu to do svých memoárů.

rezy 3.8.2007 16:51

Re: Re: Re: Re: Re: elektrosmog :-))

co bych pro Vás neudělal, mě to nic nestojí a když s tím navíc udělám někomu radost.. proč ne..

fany 3.8.2007 16:46

Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

Ohlupovali zákazníky. Potrestáni nebudouhttp://aktualne.centrum.cz/ekonomika/domaci-ekonomika/clanek.phtml?id=480012

Brno - Lidé, kteří si koupili drahé deky s fiktivním ochranným účinkem proti elektrosmogu, se odškodnění nedočkají. Policie i státní zástupce totiž s definitivní platností odložili trestní oznámení, které na firmy prodávající tyto deky podalo Sdružení obrany spotřebitelů a Ekologický právní servis.

Tak přemýšlím, jaký je rozdíl prodat věřícímu důchodci deku proti elektrosmogu za 20 litrů, nebo destičku pod postel proti radonu na 10 litrů, nebo Kapitálové životní pojištění za 24 litrů ročně? Všechno je vlastně podfuk, jen to poslední vypadá věrohodně;-)

rezy 3.8.2007 16:50

Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

ono to není ohlupování, spíš bych řekl, vyhledávání těch hloupých a vzhedem k pravidlu, že Žádny chytry z nebe nespad, ale blbé jakoby schazovali, maj tihel hledači docela snadno dosažitelnou klientelu.

fany 3.8.2007 16:53

Re: Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

Pravda je, že kapitalismus a tržní hospodářství se spíše naučili ti mladší ročníky. Důchodci, od kterých by očekával více rozvahy a méně důvěřivosti jsou pravým opakem. Jsou produktem rudého rovnostářství, kdy všichni měli stejné houvno....:-/

rezy 3.8.2007 17:03

Re: Re: Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

fany, jak jsem napsal Čumilovi výše, dostat tyto do báně by neměl být problém

Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:51

Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

Myslím, že to nevidíte správně. To je pouhé naplnění liberálních představ o svobodném trhu. Zdejší znalci vám to vysvětlí.:-/

rezy 3.8.2007 16:53

Re: Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

myslím Čumile, že kdyby dotyční chodili do školy a dávali pozor, tak i v té deváté třídě se můžete leccos dozvědět. Chci říci, znalosti z devítiletky stačí na to, abyste takové výtečníky poslal s dekama do (Y)

Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:53

Re: Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

Ostatně se už stalo...;-D

rezy 3.8.2007 17:00

Re: Re: Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

viz nahoře;-)

fany 3.8.2007 17:01

Re: Re: Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

Za to můžete vy. Proč jste v VUMLu neměli více prostoru k vysvětlení zkostnatělého, prohnilého kapitalismu? Proč jste jen oslavovali rudé spratky od někud z východu? Je to vaše vina, jsou to vaši podvedení důchodci, tak se o ně postarejte;-O

herdekbabka 3.8.2007 18:34

Re: Re: elektrosmog? Jo ohlupování zákazníků není trestné...

za blbost se vždycky platilo

Lea 3.8.2007 16:34

mimochodem

když se zde přetřásal Topolánek a jeho výrazivo spojené s dobou fašismu. Dalík je obdivovatelem Bormanna. Jestli jeho výrok tisk nepřekroutil a skutečně řekl to,co řekl -Bormann byl sekretářem Hitlera. Měl na něj veliký vliv .To se nezamlouvalo okolí Hitlera a nešlo jen o žárlivost na spolustraníka. Heydrich na Bormanna sbíral materiály,které Bormanna usvědčovaly z prosovětské špionáže.O tom byl přesvědčen i Göring a další lidé.Takže brát tyhle žvásty doslova,musel by si člověk myslet,že se Dalík zbláznil v té pozici,jakou zastával u svého vůdce.

AndyO 3.8.2007 16:36

Re: mimochodem

;-D;-D 

fany 3.8.2007 16:42

Re: mimochodem

Bože Leo, to snad není ani možné. Měl jsem vás sice za rudou, ale celkem místama rozumnou ženu. Proboha, raději nic nečtěte a neposlouchejte. Tyhle vaše kontrukce by nahnaly strach i samotnému mistru demagogie DrRátovi....;-)

Lea 3.8.2007 17:04

Re: Re: mimochodem

to nejsou konstrukce. To je ta nevymáchaná Dalíkova huba,zrovna tak,jako Topolánkova.

Dana 3.8.2007 16:28

Tu je dneska legrace...

tak Topolánek má na košili znaky všeho špatného a to jak zepředu dozadu tak i naopak, takže je to zakuklený skin, Klaus zas sháněl světlemodrou kostkovanou košili - tam je asi vidět počátek modré úchylky. No a já viděla v novinách fotku bývalého premiéra a ten neměl košili žádnou. Znamená to snad, že je chud nebo že je adamita či přímo naturista? Jo a také jsem dnes potkala souseda a ten měl na hlavě helmu  a přes obličej závoj - vysvětlí mi zdejší znalci, jestli to je předzvěst  atomového útoku na budoucí radar nebo změna státu na muslimskou džamahirii nebo jen šel na návštěvu úlu?

A Andy - ty máš to znamení satana hned třikrát - korálky, kytičky i čtverečky...a podle ohlasu to docela sedí! :-)))))

Safra, co bych si takhonem vymyslela, že tu mám já? Ať je veselo!  ;-D

Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:33

Safra, co bych si takhonem vymyslela,

Napište zase třeba nějaké morální hodnoceni nepřítomných, to bude úplně stačit...

Dana 3.8.2007 16:35

Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

nápodobně, Čumile...:-P

Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:36

Re: Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

?

Dana 3.8.2007 16:39

Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

mimochodem - víte vůbec, na co jsem včera reagovala? Nebylo tam taky náhodou hodnocení nepřítomných? No, mám dobrou náladu a nenechám si ji změnit..Přeji vám hezký zbytek dne i celý víkend! Upřímně. A přesto, že jste si vypěstoval představu, že lidi s jiným názorem jsou vaši osobní nepřátelé. 

Psí vrah Čumil 3.8.2007 16:44

Re: Re: Safra, co bych si takhonem vymyslela,

Nikolivěk, Dano. Jen jste poněkud otravně jednostranná. To se stává. Takže - jaké NÁPODOBNĚ?