30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Dvacátého na shledanou

Vládě se vytýká salámové řešení protiepidemických opatření, nicméně sněmovna též postupuje salámově. Vláda si přála prodloužení nouzového stavu do 3. prosince, avšak dostala prostor jen do 20. listopadu, tedy ne na čtyři, ale na tři týdny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Mach 1.11.2020 18:54

Na tom, ž v Rusku nemůžou svobodně volit, není přece nic ironického. To je holý fakt.

V. Mokrý 1.11.2020 19:10

Stačí, že volej toho americkýho.

J. Anděl 1.11.2020 18:51

Njn, někdo má Bilderberg, někdo Putina a jeho agenty či hackery. Komu je to málo, ještě jsou k dispozici Číňani, židozednáři, muslimové, Američani, bílí heterosexuální muži a mimozemšťani.

Ti všichni ovládají svět.

Pak je ještě široká paleta těch, kteří ho neovládají, ale parazitují v něm. Ty tu radši jmenovat nebudu, už teď si nejsem jistý, co na to redakce Lidovek. Možná projdou živnostníci a čecháčci, ale všichni víme, koho jsem nenapsal, to je to kouzlo cenzury.

Kromě výše vyjmenovaných žijí na světě jen dobří lidé, jako třeba já.

R. Toman 1.11.2020 18:54

Tak to je vám dost smutno, že. Být sám v širém poli.

J. Anděl 1.11.2020 18:57

Není mi smutno. Byl to sarkasmus. Všichni lidé jsou trochu špatní, včetně mě, a to mě na světě celkem baví.

Vy jste mi to zkazil, hanba vám.

:-)

R. Toman 1.11.2020 19:01

Tak já to myslel podobně, ale omlouvám se :-). Původně jsem chtěl napsat " Dobrý člověk ještě žije, na Moravě víno pije ". J.Hutka.

J. Anděl 1.11.2020 19:03

No, na to se napijem. Tady v Praze samozřejmě žádný není, ale aspoň že na té Moravě.

Není to pan Boleloucký?

:-)

R. Toman 1.11.2020 19:05

Nevím, paní Boublíková je z Brna.

J. Anděl 1.11.2020 19:08

Ano. A také dobrý člověk. Ostatně nespadá myslím do žádné z výše mnou jmenovaných skupin.

R. Nováček 1.11.2020 19:22

Ne,

vinice Praha měla - díky nařízení Karla IV na všech kopcích kolem. Něco po Husitském a dalším plenění zbylo, něco se obnovilo.

Třeba krásná vinice sv. Kláry v Troji.

J. Anděl 1.11.2020 19:26

Víno v Praze je, vinice v Troji je opravdu krásná. Ale ti Pražáci...

Pražáky jsem vlastně zapomněl uvést v seznamu zloduchů, ovládajících planetu ke škodě dobrých lidí.

P. Forejt 1.11.2020 18:40

co s ČSSD ?? ......když Andy minulý týden sebevědomě prohlásil, že socani nikdy neodejdou z vlády zapomněl, že existuje horší věc, než mít socany na odchodu z kabinetu ......totiž mít je v něm !! ....n-tssss

J. Vobr 1.11.2020 18:35

TEN MACH DISKUTUJE TAK ODBORNĚ, ŽE UŽ ANI SÁM TOMU NEROZUMÍ !!!

Ten je skoro stejnej fachman jako ten zedník Lorenc, který z kripl-káry stavěl baráky !!! ;-D;-D;-D

M. Němec 1.11.2020 18:55

Ten Vobr už taky není , co bejval.

Dřív ,když sem napsal, že se jde natáhnout do home office, tak byl potom nataženej v home office.

Dneska , když sem napíše, že se jde natáhnout do home office, tak potom není nataženej v home office.

Kam ten svět spěje a komu se má věřit ?8-o

R. Nováček 1.11.2020 19:10

Ďjó bejvávalo,

moderní doba je tekutá.

L. Kolman 1.11.2020 18:31

Tak v Polsku sám Satan ty demonstrace organizuje, prohlašuje jistý kněz Tadeusz Rydzyk. Kaczyňský ho doplnil, že se jedná o obyčejné zločince, kteří v těžké pandemické době táhnou lidi do ulic a ohrožují jejich zdraví a životy. Že by i u nás a v Bělorusku ten Satan? Má docela široký záběr, zmetek pekelný. Na toho skřeta rozšklebeného, Kaczyňského, se mladí Poláci dívají jako na člověka z jiné epochy, který jim na jedné straně vyhrožuje a na druhé vůbec nic nechápe, a už vůbec nestojí o nějaký dialog. Wojtylův duch se pomalu vytrácí, mladí Poláci mají trochu jinou představu o fungování státu. Nebude trvat dlouho a začne být živo i v Polsku.

R. Nováček 1.11.2020 18:33

Ano,

ale lepší živo než mrtvo

P. Zinga 1.11.2020 18:34

Problémem, kterého jste si nevšiml, že pro řadu demonstrujících jsou potraty pouze záminkou.

Já Kačinského nemusím, ale zvolili si ho Poláci. A vláda těch, co jsou dnes v ulicích, by byla tragičtější, než je problém potratů.

J. Vobr 1.11.2020 18:36

SOUHLAS !!! R^R^R^

V. Mokrý 1.11.2020 18:40

Jo R^

S. Lazárek 1.11.2020 18:41

Záminkou k čemu? Ty ženský prostě nechtěj, aby se o obsah jejich děloh takto direktivně staral stát nebo dokonce tamní katolická církev. Místní preláti, potžmo celá polská církev mají z ostudy kabát, to jistě víte, tak ať někam zalezou a nestaraj se.

P. Zinga 1.11.2020 18:45

POdívejte se, kolik tam těch ženskejch je. A vůbec: púodívejte se na sty záběrů demonstrací "lepšoidů" samá Milka.

S. Lazárek 1.11.2020 18:53

Jsou tam ty, které s tím nesouhlasí a já je naprosto chápu, voni horšoidní alfasamče.

D. Mach 1.11.2020 19:25

Ještě stále jste se nesmířil s tím, že lidé mohou veřejně projevit svůj názor? Ani po třiceti letech? Nebo jste si snad myslel, že s nástupem politiků typu Orbán, Kaczynski nebo Babiš se to vrátí do vašich mladých let? Já jen reaguji na váš příspěvek, který si nezadá s dopisy rozhořčených dělníků, které zveřejňovalo Rudé právo.

L. Kolman 1.11.2020 18:44

Tak to je stejné, jako u nás. Jak si je to v těch středoevropských satrapiích podobné! Akorát u nás jsou ti potrati v ulicích.

R. Toman 1.11.2020 18:48

Tak v Praze čas od času zase protestují lidé, hlavně ženy proti potratům. Mají transparenty s hrůznými fotkami, s heslami o vraždění neviňátek apod. Pravda, většinou jsou jich stovky.

L. Kolman 1.11.2020 18:55

A navíc jaký morální nárok k významné spoluúčasti na řízení státu mají polští preláti po té fůře skandálů se sexuálním zneužívání mladistvých? Když se k tomu navíc prokázalo, že většinu jich zametli pod koberec. A to ještě biskupská rada, nebo jak se jmenuje to jejich politbyro, co chvíle haleká, že církevní právo by mělo být nadřazeno civilnímu. Středověk nevymřel, středověk trvá...!

P. Zinga 1.11.2020 18:30

Kdo není ochoten dát data daily mail, může si otevřít stránku bez omezení. Text je v němčině, googlem přeložený srozumitelný.

https://sciencefiles.org/2020/11/01/lockdown-fanatismus-der-umgang-nicht-nur-der-ms-medien-mit-kritik-an-corona-masnahmen-ist-beschamend/

P. Zinga 1.11.2020 18:31

Patří pod příspěvek níže.

P. Zinga 1.11.2020 18:26

Epidemie nenávisti a hysterie: Sunetra Gupta, epidemioložka z Oxfordské univerzity, vypráví o tom, jak se stala terčem pokusů o zastrašení a jak byla učiněna opovrženíhodnou za to, že varovala před lockdownem.

https://www.dailymail.co.uk/debate/article-8899277/Professor-Sunetra-Gupta-reveals-crisis-ruthlessly-weaponised.html