30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

Duhová sedmnáctka proti Orbánovi

Otázka zní: Budete mít sexuální výchovu svých dětí pod kontrolou vy, anebo aktivisté LGBT? Takové je jádro sporu Maďarska podporovaného Polskem s vedením Evropské unie. Tam je lobby LGBT tak silná, že už padl návrh vyhodit kvůli tomu Maďarsko z EU a náš DeníkN už ho dokonce vyhazuje z 21. století.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Čermák 9.7.2021 21:07

Přání je zase otcem vaší myšlenky...;-D

M. Mařák 9.7.2021 20:25

Mimochodem, tímto způsobem skuteční konzervativci vnímají tradiční mocenskou státní strukturu, na jejímž vrcholu stojí lidské ztělesnění Boha na zemi, například císař, král, faraon a podobně, jenž je buď zároveň nejvyšším představitelem náboženského kultu, nebo je mu nadřazen.

M. Pivoda 9.7.2021 20:28

Pointa je v tom, že když vám hoří dům, pak není čas zahajovat zdlouhavou demokratickou diskuzi o nebezpečnosti zápalek.

M. Mařák 9.7.2021 20:32

Vím, o čem píšete, generál Pavel na to byl celý život zvyklý v armádě, ta na tom principu funguje.

V současných západních demokraciích se během chřipkové sezóny přikročilo k dočasným diktaturám národního státu, u nás to má vláda poněkud ztížené kvůli menšině ve Sněmovně.

M. Pivoda 9.7.2021 20:46

Pointa je v tom, že "diktatura" možná pandemii vyléčí (možná také, že ne), ale demokracie ji určitě nevyléčí. Určitě!

Proč? Virus s nikým nediskutuje, ten pouze mutuje.

M. Mařák 9.7.2021 20:51

K podobným účelům sloužila dočasná a striktně vymezená diktatura již v dobách starého Říma. Já mám jen jakési docela oprávněné obavy, aby se ta chřipková diktatura národního státu neprotáhla tak nějak "navždy", nebo tak něco.

M. Pivoda 9.7.2021 20:04

Každý diskutující dnes zakládá novou diskusní větev, pod kterou ale nikdo další nemůže vložit svou připomínku. Připomínky se řadí v časovém sledu vložení, nikoliv podle kontextu.

M. Ilsner 9.7.2021 20:10

Chovatelé mají raději hnědé slepice. „Záleží to na barvě slepice – ty bílé mají bílá vejce, tmavé slepice zase tmavá,“ vysvětlila mi prostou pravdu Ludmila Škodová, která slepice na dvorku chová celý svůj život a těmi bílými před Velikonocemi obdarovává vnoučata. „Ale hnědá plemena jsou odolnější a za život snesou více vajec, proto je chovám radši, bílých slepic mám vždycky méně,“ říká ještě majitelka malého hospodářství s tím, že tmavá vejce mívají pevnější skořápku. Podle Škodové je také snazší sehnat kuřata hnědých slepic, nejspíš proto, že jsou i kvůli výše uvedeným důvodům mezi chovateli celkově oblíbenější.

V. Mokrý 9.7.2021 20:11

přepnout na podle vláken

M. Pivoda 9.7.2021 20:26

Děkuji, přehlédl jsem to.

V. Mokrý 9.7.2021 20:31

Také jsem tím prošel nedávno. jen nevím, jak jsem to přepnul - podle času.

M. Pivoda 9.7.2021 19:59

Na Neviditelném psovi dnes nelze vkládat komentáře pod specifický komentář.

H. Lukešová 9.7.2021 20:00

Jo tak to ani nevím, že lze vkládat nějaký "specifický komentář".

P. Forejt 9.7.2021 19:46

valí se to jako povodeň ......vlastenci EVropy se spojují .....Orbán, Kaczynski, Le Pen ...a budou další.

Prerestrojka se komisařům EU vymyká z rukou. Dočkáme se pádu bruselské zdi ????

PS .....Pink Floyd už prej upravuje svojí skladu The Wall ?? .....no toto.

M. Varadinková 9.7.2021 19:48

Už se přidal i Okamura

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamuruv-tyden-Zatrhl-podvody-pridal-se-k-necemu-velkemu-670110

M. Kolář 9.7.2021 19:51

To bodejť... Jak jde o ty křesťanské hodnoty, ten tam nesmí chybět.... ::))

R. Toman 9.7.2021 20:09

Já jsem v tom článku nic o křesťanských hodnotách nečetl. Možná si to pletete s těmi tzv. evropskými hodnotami o kterých ani Jourová, jak řekla v TV neví co přesně znamenají, kecá se o nich však hodně, to jo.

M. Kolář 9.7.2021 20:15

V tom prohlášení partají se jasně píše o obraně křesťanských hodnot.. Musíte číst normální info zdroje a ne Plkací listy..

R. Toman 9.7.2021 20:21

Ty nečtu, četl jsem to na Novinkách někdy předevčírem, možná to bylo zkráceno. Za zásadní považuji, že nechtějí federaci.

M. Kolář 9.7.2021 20:29

Federace bohužel není na pořadu dne.. To se nemusí ani vzrušovat... Federaci zazdili samotní západní mainstreamoví politici..

R. Toman 9.7.2021 20:04

Tak to je jenom dobře, byla to ostuda že tam nikdo z ČR nebyl. R^

V. Mokrý 9.7.2021 19:59

Jenom dobře, že už to začalo !

P. Spáčil 9.7.2021 20:00

Jen ty páté kolony v národních státech by chtěly posílení moci Eurosojuzu.

I. Štípek 9.7.2021 20:03

Nechceme vaše "vzdělání", nechceme vasi kontrolu myšlení, žádný váš temný sarkasmus, nechte nás zk....vení komisaři EU na pokoji!!![>-]

H. Lukešová 9.7.2021 20:20

Neříkejte, že jste proti EU, vždyť podporujete islám, muslimské migranty a palestinské teroristy, takže jste eurounijni neomarxista.

V. Mokrý 9.7.2021 19:45

A v Moskvě už to je. Už i Zdeněk Ondráček se směje Praze za okruh

PL.cz/monitor

P. Spáčil 9.7.2021 19:55

Nepsal tu ráno Kučera, že v Rusku není žádná dálnice dostavěna?

P. Forejt 9.7.2021 19:17

zase ten covid ......sakra, ošklivá mutace delta !!

Incidence prej dramaticky stoupla z 10 na 11/100tis. obyvatel .....no toto.

PS .....je potřeba zase všechno zpřísnit a svolat MESES.

P. Forejt 9.7.2021 19:10

jenom jako bonbónek .....za vraždou na Haiti ...jak jinak ...zase Amerikánci .....no toto.

H. Lukešová 9.7.2021 19:14

A proč by to dělali, haitský prezident byl proti americkým zájmům?