2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Dostali přes prsty

Bez velkého zájmu proběhla o vánočních svátcích médii zpráva, že Rusko opustili poslední příslušníci organizace Greenpeace. Ostatně posledním, kdo by měl zájem na nějaké velké publicitě, je v tomto případě nejspíš zmíněná organizace sama. Bylo to totiž fiasko.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 2.1.2014 10:56

Re: Poměrně legrační ovšem je

Já tu po něm rozhodně nevolám, mě taktéž.

M. Prokop 2.1.2014 11:13

Re: Poměrně legrační ovšem je

Ad bagr a řetěz, je půvabné, jak berete vážně nadsázky přesně tam, kde se to hodí.

S. Lazárek 2.1.2014 11:16

Re: Poměrně legrační ovšem je

Vzhledem k tomu, že Klaus není schopen ani vtipu, natož nějaké nadsázce, je jeho řeč nutno brát vždy zcela vážně......:-)

M. Prokop 2.1.2014 11:24

Re: Poměrně legrační ovšem je

To tvrdíte vy.

Já dám spíše na jeho bývalé spolupracovníky, ti tvrdí něco jiného.

S. Lazárek 2.1.2014 11:40

Re: Poměrně legrační ovšem je

No jistě, je to prostě tvrzení, proti tvrzení.....:-)

V. Hajková 2.1.2014 10:57

Re: Poměrně legrační ovšem je

Kdysi  jsem  Vás  pokládala   na  rozdíl  od  lidí  jako  je   Franta  - boxer-   Lízner   a  jim  podobní  za  inteligentního  člověka -   :-))))   Nemám  zájem   se  s  Vámi  špičkovat-   budme  rozumní!   Dobře  víte,  že  pokud  na  mě  neutočíte-   jste  mně  naprosto   šumák :-)))

S. Lazárek 2.1.2014 11:02

Re: Poměrně legrační ovšem je

Je mi naprosto šuma fuk paní Hajková, za co mě považujete nebo nepovažujete, pokud mi tu ovšem nebudete bezdůvodně nadávat do sviní a sráčů, můžeme si klidně povídat, navíc jak uznáte, taková slova ženu moc nešlechtí, že?

Chtěla jste konkrétní informaci, tu jsem dodal, naložte s ní dle libosti.

V. Hajková 2.1.2014 11:09

Re: Poměrně legrační ovšem je

Vaš  křivý  charakter-  spočívá  v  jediném-  že  nikdy  nenapíšete-  zač  jsem  vás  počastovala   -  když  mně  po  třeba  Vašem  desátém  napadení-   bouchly  saze-   ale  dejte  mně  pokoj-   zcela  upřimně  říkám-  nemám  Vás  ráda-   tak  jako  Vy  mě!   Nemám  duvod  si  Vás  vážit-   ale  pokud  mě  vynecháte-   nebudu  to  já-  kdo  by  vás  v  diskuzi  vyhledával-    za  to  mně  v  diskuzi   opravdu  nestojíte-

S. Lazárek 2.1.2014 11:12

Re: Poměrně legrační ovšem je

Takhle se prostě slušná žena nevyjadřuje. Nikdy. Jestli máte problém se sazema, pozvěte si kominíka, ať Vám vymete komín, že?

M. Prokop 2.1.2014 11:06

Re: Poměrně legrační ovšem je

Díky.

Dobrý vtip, made in Bobo.

O. Uživatel 2.1.2014 10:38

Uživatel požádal o vymazání
S. Lazárek 2.1.2014 10:40

Re: Poměrně legrační ovšem je

Přesně tak.

V. Hajková 2.1.2014 10:19

Tak toto nemá chybičku!

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/389683/Andrej-Babis-Cisty-prijemce-davek-ktery-nas-nauci-hospodarit.html

P. Vítek 2.1.2014 10:21

Re: Tak toto nemá chybičku!

Proto ten spech s vladou.

O. Uživatel 2.1.2014 10:23

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 2.1.2014 10:31

Re: Tak toto nemá chybičku!

To je fakt, nijak soudruzi přátelé nekvaltují. Asi se Dluhoslav moc netěší na utkání se Zemanem.

V. Hajková 2.1.2014 10:39

Re: Tak toto nemá chybičku!

Také  má  proč!   Patrně  se  nyní  nejvíc   v  ČSSD-  baví   HAŠEK   a  ŠKROMACH :-))))

J. Boleslav 2.1.2014 10:53

Re: Tak toto nemá chybičku!

Myslím, že tito dva soudruzi se zrovna moc nebaví. Už se těšili na korýtka a teď mají utrum.

V. Hajková 2.1.2014 11:02

Re: Tak toto nemá chybičku!

Myslíte?   140   tisíc  ŠKROMACHA   za  funkci  v  senátu  -  bez  zodpovědnosti  -    a poslanecký  a  hejtmanský  plat   HAŠKA  -  NENÍ  POHODA? :-))))))))))))

J. Boleslav 2.1.2014 11:19

Re: Tak toto nemá chybičku!

MInisterský či dokonce premiérský post je prestižnější než senátorský či hejtmanský. Minimálně Hašek je velmi mocenský ambiciózní a hejtmanské křeslo už má osezené. Od svých politických začátků funguje stejným swiňským způsobem a donedávna mu to stále procházelo.

I. Gellner 2.1.2014 10:32

Re: Tak toto nemá chybičku!

Těm antibabišovským aktivistům se u hosp. výsledku Agrofertu někde ztratila nula u konsolidovaného výsledku před zdaněním.. -)

http://www.agrofert.cz/?288/vyrocni-zpravy

O. Uživatel 2.1.2014 10:39

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 2.1.2014 10:30

Re: Tak toto nemá chybičku!

To  se  mýlíte-   Babiš  má  zcela  nějaký  spěch  s  vládou  u  zádele!  :-)))

I. Gellner 2.1.2014 10:13

JAG - Eminenter.

Choďte sem psát úvodníky častěji! -)

S. Donát 2.1.2014 10:18

Re: JAG - Eminenter.

Souhlas, mohli by se střídat pravidelněji :).

S. Donát 2.1.2014 10:13

Zelené nebezpečí

v podobě různých ekoteroristických spolků bují jako rakovina. Ačkoliv Putina zrovna nemusím, za tohle "přes prsty" mu tleskám.

R. John 2.1.2014 10:30

Mohl bych poslat přihláštičku ?

Je potřeba pár dozorců do Gulagu...  co to kecám , do nápravného zařízení pro poctivé práce se štítící.    :-)))

S. Donát 2.1.2014 10:39

Re: Mohl bych poslat přihláštičku ?

Pošlete co chcete, kam chcete.

R. John 2.1.2014 10:49

Nojo , nemáte jak to podepsat, když tleskáte ...Pů´tovi..

S. Donát 2.1.2014 11:28

Re: Nojo , nemáte jak to podepsat, když tleskáte ...Pů´tovi..

Nemám problém zatleskat i člověku, se kterým jinak nesouhlasím, pokud udělá nebo řekne něco, co se mi líbí.