5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Diskuse k článku

Děti do škol

I notorický reptal musí uznat, že návrat (byť jen některých) dětí do škol (ne všude) je krok k normálu. Nemá smysl zakládat debatu o tom, zda je to dobře nebo jestli se mělo jinak, těch chytrých kteří naprosto přesně vědí, co by se mělo dělat jinak, těch je v našem státě tak asi deset milionů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Forejt 3.5.2021 21:30

džone, poraď mi v Praze nějakou nepochcanou lavičku toho Havla ??? .....hned, jak se oteplí, přijel bych posedět .....díky.

R. John 3.5.2021 21:40

Jsou obsazené.. Jarda Matuška je snad má předplacené... furt na nich sedí a čte si "Můj boj" a knihu profesora F.A. Kurviněnka "Úpadek západu"....

I. Kellner 3.5.2021 21:31

Vietnam...Afghanistán... lol... tumáte medajli...."za pracku Mc Caina"....za bitbu u My Lai.

P. Forejt 3.5.2021 21:36

nojo McCain ...to byl ten magor, co se raději nechal zajmout, než aby bojoval ...no toto?!

V. Mokrý 3.5.2021 21:13

Ano, to by mělo smysl. Lze připomenout i toho strašáka z východu.

J. Vala 3.5.2021 22:09

tak ono znovuobnoveni R&U by nebylo marne, byl to taky takova EU. Jenze pro obnoveni by se muselo pocitat zase s vedenim z Vidne, protoze zadny jiny stat ta to nema ani geny ani zkusenosti. A pokud by se jeste pridala Ukrajina, tak by se cele seskupeni mohlo jmenovat Velkoromska Rise

P. Forejt 3.5.2021 20:57

“Celkem jsem si odnesl z Ruska totez co Havlicek: lasku k ruskemu lidu”

– TGM

Karel Capek, Hovory s T.G. Masarykem, Ceskoslovensky Spisovatel, Praha, 1990, strana 112....

M. Kolář 3.5.2021 21:01

Kdo by necítil sympatie k utlačovanému národu bez práv....

P. Jirkovský 3.5.2021 21:03

Jan Zábrana rozlišoval mezi Rusy a rusáky. Dost přesný.

M. Kolář 3.5.2021 21:05

Jo, díky za připomenutí Jana Zábrany..

V. Mokrý 3.5.2021 21:10

Už se to zde probíralo a platí to i na jiné

R. John 3.5.2021 21:18

Jeho "Deníky " jsou depresivní a plné zmaru... přesně, jako naše životy do revoluce... maminka Zábrany v padesátých byla zavřená a teta s ní byla jeden čas na cele v Pardubicích a Železovcích....paní Zábranová napsala své paměti, které vyšly po revoluci...byla učitelka a dcera Zábrany napsala "Flešky".... též pěkné, ale opět deprese... jen díky čecháčkovskejm swiním...co si tu roztahují držku dodnes....

P. Forejt 3.5.2021 21:05

vy chcete rozesmát i Hospodina ??

R. John 3.5.2021 21:06

Těpic Prejtino, ty Falmrova prcino... však také Masaryk nosil ruskou brigadýrku... a bolševici pro něj byli sběr.. a s tou láskou opatrně... Kramář , coby rusofil , toho moc nemusel...

L. Zach 3.5.2021 21:21

A kdy to TGM řekl? Asi ne v roce 1990 že?

"Rusko by nemělo být a nebude policejním státem." (V. Putin, 14. července 2000)

https://twitter.com/HistoryFoto/status/1389182529060605960

2021:

https://twitter.com/Fbeyeee/status/1384888150888169477

https://twitter.com/Fbeyeee/status/1384939362417315843

M. Kolář 3.5.2021 20:56

"Připomeňme, že Tchaj-wan byl první, kdo na konci roku 2019 informoval WHO o výskytu neznámého viru v Číně a začal testovat všechny, kdo přijížděli z Wu-chanu. Stal se tak jedním z nejúspěšnějších států v boji s pandemií. WHO však informaci Tchaj-wanu o hrozbě nebezpečné epidemie nevzala v potaz a místo toho spoléhala na ujištění ze strany Číny, že je vše v pořádku a epidemie nehrozí."

Olga Lomová o potřebě narovnání vztahů s Tchaj-wanem :

https://1url.cz/dKQum

L. Zach 3.5.2021 20:49

AB přeje JB k 90 tinám - foto:

"Moje nejoblíbenější herečka slaví 90. Jiřinko, hodně zdraví! Energie máš na rozdávání"

Oficiální Twitter AB.

https://twitter.com/AndrejBabis/status/1388908511711711247

Ohlasy:

"Ona je fakt tak.......ach jo. Horší než Jágr s Krajčem dohromady."

"Celá naše Jiřinka. Místo aby tě poslala do pr_ele, usmívá se jako kr__a."

"Ty jako starý komunista a udavač z StB nemáš nejraději Švorcovou?"

"Všichni víme že tvoje nejoblíbenější herečka je Schillerová v jejích spotech, tak nedělej."

"No to je ale pěkná kytička, ale proč jsou v ní mikrofony?" / "Ále starý zvyk no. Pardon."

"Moc pěkný že si přijede pro kytku do Imoby. A vy si nedáte na tlamu ani respirátor." "Vážená @hygpraha, rád bych nahlásil porušování vládních opatření občanem Ing. Andrejem Babišem. V uzavřeném prostoru odmítá nosit respirátor a neudržuje odstup od osob bydlících v jiné domácnosti. V příloze foto, kdyby příspěvek smazal. Děkuji." "K poblití.... herečka fantastická, ale morálka je velmi pružná... od někoho kdo natočil Ucho, je to smutný paradox" "Jako nevím, kolik ta kytice stála. Ale úplně vidím, jak ty peníze budeme muset vracet." / "My ne, EU!" "Sorry Andy, ale Bohdalka se má ke každému, kdo je u moci a může to být sebevětší svině... Na tohle si mě fakt nekoupíš." https://pbs.twimg.com/media/E0Zr81AXMAU2g7u?format=jpg&name=900x900

I. Kellner 3.5.2021 20:51

Di do prdele už.

.

.

JIŘINKA 90! Gratulace!

R. Toman 3.5.2021 21:06

Právě začal pořad na CNN Prima, který je věnován jejím narozkám. Jak jsem psal už ráno, skvělá herečka, skvělá žena, skvělá sousedka - má barák několik čísel od našeho. Lidé jí tam už nanosili k plotu řadu kytek atd. Jdu se dívat.

I. Kellner 3.5.2021 21:09

Já si asi někdy pustim Ucho a možná jedno z prvních Televarieté. Takovej ten humor, kterej už dnešní pravdoláska zabalila do blijanců.

R. Toman 3.5.2021 21:13

Ucho dneska dávají myslím na ČT2 v 21.50 hod. Já ho mám na DVD, taakže si to pustím jindy, dnes už jsem dost utahaný na takové téma.

L. Zach 3.5.2021 21:24

Nejste v tenzi?

P. Forejt 3.5.2021 20:33

Proč lidé dnes nepřemýšlejí ???

BIS (Koudelka) dostala od CIA cenu George Teneta, nejvyšší ocenění za zahraniční spolupráci udělovanou jednou za rok. Dva roky předtím tuto cenu dostal Mohamed bin Nájif, tehdejší korunní princ vládnoucí dynastie Saudské arábie, největšího podporovatele radikálních islamistů !

Ve Vrběticích se ztratili samopaly vz. 58 a výbušniny.

Část z nich se objevila u Islámského státu.

Není to krásná ukázka toho, proč BIS tak odpoutává pozornost od faktů k “ruské stopě”.

Já si myslím, že právě naopak se stopy po 7 letech BIS zahlazuje “ruskou stopou”. .......a sakra !!

I. Kellner 3.5.2021 20:39

Copak samopaly. Ty nášlapné miny z Maďarska (k likvidaci, ehehe) jsou kde? U těch beznohých v Súdánu? óóójé..

P. Forejt 3.5.2021 20:20

Totální selhání inteligence v Čechách.....aneb Havlova opilecká vize ...co Čech, to akademik ...vzala za své ?!

Stejně, jako dotace dokurvily ekonomiku, tak stejně granty dokurvily vědu a vysoké učení. Penězovody určují všechno a proto tak nezdravý nepoměr mezi humanitními a exaktními obory !!

Těch příčin bude jistě mnohem více ....např. společenské ....přes 50% manželství rozvedeno, každé páté díte je autista, nebo ADHD ....apod.

PS .....a těď dumej o právu Havlíčku, Havle ....pche.

M. Ilsner 3.5.2021 20:25

ty tu dneska zase prasatuješ, prejte

P. Forejt 3.5.2021 20:27

to není určeno tobě a podobným ....jak tam vidíš slovo "inteligence" ....tak utíkej a už dál nečti !!

P. Milan 3.5.2021 20:31

Třeba si ten blb myslí, že vědu a školy lze provozovat bez peněz.

S. Lazárek 3.5.2021 20:55

Myslíte bez dotací?...:-P

I. Semrád 3.5.2021 21:11

Samozřejmě.

Dotace jsou čiré zlo;-€