1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Desetiminutová vzpoura

Zaržání a vzepnutí na zadní vydrželo ministru Dienstbierovi do odpoledne a poté sdělil, že to tak nemyslel. Z jeho sdělení vyplynulo, že střet s Bohuslavem Sobotkou na tiskové konferenci byl jen fata morgana, mlha a mediální bublina. Ministr nehodlá bojkotovat další práci na služebním zákoně a poskytne dva lidi ze svého devatenáctičlenného legislativního odboru, aby se na dalších pracích zúčastnili.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jílek 9.8.2014 11:55

Re: A malá vsuvka pro Jílka

čekáme poměrně velký růst....nač tedy ten obrovský schodek? Vysvětlete

J. Jílek 9.8.2014 11:28

Re: A malá vsuvka pro Jílka

vy jste stejný retard jako Pokorný, semelete pátý přes devátý....své sny s polopravdami a nepravdami

H. Lukešová 9.8.2014 11:28

Re: A malá vsuvka pro Jílka

Včera večer jste nadhodil, jací ti Izraelci jsou démoni, jak ubližují chudákům nevinným Palestincům. Ale že Vás nermoutí jiné válečné oblasti, Sýrie, kde islamisté páchají nepopsatelná zvěrstva, v Iráku zbožní muslimové ISIL vyvražďují a vyhánění křesťany a jazidy. Obětí v Gaze není ani 1% ve srovnání se Sýrií a Irákem. Ale to je v poho. Muslimové vraždit můžou, ale Židé (Izraelci) se ani bránit nesmí, jaké to pokrytectví. Vaše plačky nad Gazou a nepláčete nad lidmi v Iráku a v Sýrii, případně v Jemenu.

E. Heusinger 9.8.2014 11:31

Re: A malá vsuvka pro Jílka

Už jste se zamyslela, proč posledních dvacet let je islamismus na vzestupu?

H. Lukešová 9.8.2014 11:36

Re: A malá vsuvka pro Jílka

Jednak fanatizací muslimů, že se muslimové sami radikalizují a druhak bohužel chybnou politikou Západu, např. v Sýrii podpora rebelů, kteří jsou většinou již džihádisté (kaidisté). Fajn, svrhnout Assada a co po něm, peklo, zlo, které se vymkne kontrole-

J. Jílek 9.8.2014 12:01

Re: A malá vsuvka pro Jílka

jak o měříte? Kdy naposledy nebyl?

E. Heusinger 9.8.2014 11:12

A jéjé,

Slanina se zase předvádí.

Čím to asi bude, že sprosťáci, hulváti, primitivové, kteří se zmohou pouze na nadávky se ausgerechnet hlásí k pravici?

J. Slanina 9.8.2014 11:16

Re: A jéjé,

Copak copak, Šoustale? Mašinka měla zase zpoždění? To není od tebe příliš zodpovědné. Musel tě tady nahonem zastoupit lžidimitrij. Ale jak vidím, všiml sis sám. Je to sprosťák, hulvát nebo primitiv?

E. Heusinger 9.8.2014 11:21

Re: A jéjé,

Tydýte, nevyrušuj a dělej si poznámky.

V. Hajková 9.8.2014 11:25

Re: A jéjé,

INOVUJTE  - KOMOUŠI-  to  jste  už  dnes  psal  mně!

E. Heusinger 9.8.2014 11:28

Re: A jéjé,

Hájková, tohle pro Vás platí také.

V. Hajková 9.8.2014 11:00

Celý - velmi zajímavý článek od. P. Procházkové

http://www.lidovky.cz/putin-ma-problem-separatisticke-choutky-na-strategicke-sibiri-p7r-/zpravy-svet.aspx?c=A140807_172021_ln_zahranici_msl

P. Pokorný 9.8.2014 11:06

Re: Celý - velmi zajímavý článek od. P. Procházkové

Náš miláček ta ta ta ta bum narazil na Procházkovou. To je ten exšpert na Rusko, Ukrajinu a Putina jako Palata a Šafaříková. Tak to stojí skutečně za přečtení. Je to ta správná osoba a studnice zaručených zpráv. Ještě k nim patří američano-polka tuším Aplebaurová. Ta dokonce ví, kdy si Putin myl nohy. No, ta naše ta ta ta ta bum by jim mohla dodávat nějaké další expertýzy....

S. Netzer 9.8.2014 11:27

Re: Celý - velmi zajímavý článek od. P. Procházkové

Anne Appelbaum, pomatenče.

J. Láníček 9.8.2014 10:57

Pokorný, já se z vás poseru

Vy jste chtěl, aby se Slanina nad něčím zamyslel? A čím tak asi. Ten se naučil akorát kopírovat a holými větami klít jak pohan. Vandas by ho měl vzít ke zpovědi. Ale bude si muset připlatit, u křesťanů platí, že čím větší příspěvek na odpustek, tím větší odpuštění.

S. Netzer 9.8.2014 10:59

Re: Pokorný, já se z vás poseru

Pan Vandas není katolík, blbe.

V. Hajková 9.8.2014 11:01

Re: Pokorný, já se z vás poseru

Jako  vždy  -  USLINTANÝ  LÁNÍČEK!  :-))))

J. Slanina 9.8.2014 11:00

Re: Pokorný, já se z vás poseru

Lžidimitriji, ty už asi hlady šilháš, viď? A vyhrožovat, že se posereš už vůbec nemusíš. Ty totiž už jsi posraný dávno, pomineme-li fakt, že to posral už pánbůh, když dopustil stvoření něčeho takového jako jsi ty.

F. Doušek 9.8.2014 11:04

Re: Pokorný, já se z vás poseru

Láníčku, nechte si ty výtky na schůzi vaší kremlofilní buňky a netahejte spory na veřejnost jako vedení ČSSD.

P. Pokorný 9.8.2014 11:07

Re: Pokorný, já se z vás poseru

Láníčku sakra, nevíte, že máte dávat naději a nikoliv ostatní deprimovat? Chudák Slanina, já se tak snažil a díky vám je to v háji.

J. Anděl 9.8.2014 11:27

Re: Pokorný, já se z vás poseru

Neplatí to náhodou třeba i u soudních sporů? ;-)

V. Hajková 9.8.2014 10:50

Vážení

stále  nemohu  pochopit , proč  reagujete  na  duševně  nemocného  POKORNÉHO!  :-))))))  Od  těchto   naprostých  pomatencu  - je  jediná  obrana-  NEČTENÍ  JEJICH   ŽVÁSTU  a  NAPROSTÁ  IGNORACE  :-))))))))))))))))))))))

J. Láníček 9.8.2014 10:52

Re: Vážení

A vy jste duševně zcela zdráva? Kdy jste byla naposled na vyšetření? Zajděte si tam hned po neděli, než se to nevratně zhorší.

J. Jílek 9.8.2014 11:10

Re: Vážení

vy fakt nevidíte, že Pokorný není normální?

J. Láníček 9.8.2014 11:18

Re: Vážení

Vy se mi také zrovna moc nelíbíte. Poraďte, jaká diagnóza se píše na jedince, kteří trpí chorobnou představou o své výjimečnosti a neomylnosti? Kdyby to na mě někdy přišlo, abych věděl, kterého doktora mám navštívit.

J. Jílek 9.8.2014 12:12

Re: Vážení

to jsou ovšem vaše tvrzení, já to nikdy netvrdil, retarde

J. Slanina 9.8.2014 11:20

Re: Vážení

A vám fakt nedošlo, že oba dva utekli ze stejného zařízení?

P. Pokorný 9.8.2014 10:43

Miláčkové a s tou Sibiří je to také legrácka, víte proč?

Tato zpráva vyšla v okamžiku, kdy USA udělaly na Rusko embargo na vrtné věže a vše co s tím souvisí. A to se vyrábí jinak mimo Sibiř. Ne tak kvalitní prý, ale vyrábí. Takže se tam nic nevyveze a Sibiř bude potřebovat Moskvu. A v ten okamžik najednou pár moudrých ze Sibiře, co náhodou žijí v USA vyhlásí osamostatnění Sibiře. Ach jo.

Ta ta ta ta bum....

J. Láníček 9.8.2014 10:50

Re: Miláčkové a s tou Sibiří je to také legrácka, víte proč?

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. A postupem času je napadají čím dál větší hovadiny. Tak to prostě chodí.

J. Slanina 9.8.2014 11:02

Re: Miláčkové a s tou Sibiří je to také legrácka, víte proč?

Bingo, lžidimitriji, lepší důkaz tohoto tvého tvrzení než jsi ty sám, tady ještě nikdo nepředložil.