18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Den poté

K demisi vlády se během středy vyjádřil skoro každý, kdo má v téhle zemi s politikou sebeméně společného, s jedinou výjimkou. Touto výjimkou je Bohuslav Sobotka. Zachoval se trochu jako sebevražedný atentátník, který vběhne do obchoďáku, zařve Allah Akbar a zatáhne za šňůrku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Němec 4.5.2017 21:26

Kdepak

Sobotka měl dneska jedinou šanci jak si zachovat tvář. Kdyby bez mrknutí oka vytáhl tu demisi, předal, poděkoval a odkráčel s úsměvem na rtu středem. Tím jediným by prezidenta dostal a národ mohl překvapit. Navíc by se dnes po dlouhé době klidně vyspal. Takhle se bude převalovat a užírat.

Jenže - je to prostě Sobotka a ten by to nedal.

S. Lazárek 4.5.2017 21:31

Re: Kdepak

Mohl byste být jeho Ovčáček. Měl se hned sebrat a jít do řiti a nechat tam pána s hůlkou jeho osudu.

K. Němec 4.5.2017 21:32

Re: Kdepak

A Vy aspirujete na Sobotkova Ovčáčka?

S. Lazárek 4.5.2017 21:35

Re: Kdepak

Jste lil olovo nebo co?.....:-)

K. Němec 4.5.2017 21:41

Re: Kdepak

Lógr.

S. Lazárek 4.5.2017 21:46

Re: Kdepak

A taktéž aspiroval.

P. Vandas 4.5.2017 21:32

Re: Kdepak

Je to smutná postava. Místo státnického chování a své demise, Sobotka přinesl na hrad dva žalobnické spisky v domnění, že to někdo bude s ním probírat. Určitě odcházel zklamán a nedoceněn. :-):-):-)

R. Sorge 4.5.2017 21:36

Re: Kdepak

Vidim to naopak, to Vaše neustále žadonění o demisi mi přijde veselé.

P. Vandas 4.5.2017 21:40

Re: Kdepak

Já o demisi nemluvil, dokud mi ten zásadní akt neoznámil Sobotka. Pravdou je, že mi udělal radost. :-):-):-)

R. Sorge 4.5.2017 21:43

Re: Kdepak

Ale Bohuš přesunul termín (na což má právo, protože je to jeho demise) a Vy se pořád dožadujete toho původního, který už neplatí.

P. Vandas 4.5.2017 21:45

Re: Kdepak

To je pro mne moc složité. Oznámil, že tento týden podá demisi a tak to měl i udělat. Ostatní jsou jen zbytečné kecy a šum. :-):-):-)

R. Sorge 4.5.2017 21:48

Re: Kdepak

Nic složitého na tom není, je to jeho demise a termín odložil.

P. Vandas 4.5.2017 21:58

Re: Kdepak

Jenomže jeho vyhlášení nastartovalo procesy, které už nemohl ovlivnit. Zcela jistě, tím že neinformoval své stranické kolegy, ústavní činitele Štěcha, Hamáčka a celé gremium, postavil do situace, kdy z nich udělal pitomce. Tím nastartoval boj o koryta především ve své straně, kdo bude novým předsedou, kdo bude lídr volební kandidátky a i kdo jej nahradí v čele vlády. Ty řeči, že by o to místo letního Krále by stál jen sebevrah na mne nepůsobí. To byste viděl, co má taková strana ochotných a lačných sebevrahů. Neb je to prosté, kdo bude byť dočasně v čele vlády, bude ihned na předním místě mezi kandidáty na Prezidenta. A tak, když si to po chvilce ten mamlas rozmyslel, bylo už pozdě. Teď jej k té demisi donutí všichni ti lační i kdyby tu demisi měli napsat za něj. Vypustil Djina z lahve a víme, jak to končí. Tak je to prosté.

R. Sorge 4.5.2017 22:05

Re: Kdepak

Máte skoro ve všem pravdu, ale nedomnívám se, že si demisi rozmyslel, ale pouze odložil termín.

Podle mne počítá s tím, že předsedou vlády ani ČSSD už nebude a ani už to dělat nechce. ČSSD to rozhýbe k aktivitě čili boji o koryta, což k politice patří.

K. Němec 4.5.2017 21:47

Re: Kdepak

Kdybyste pane Sorge napsal "který UŽ zase neplatí" bylo by to pravdivější.

R. Sorge 4.5.2017 21:51

Re: Kdepak

Je to možné, že UŽ zase neplatí, já to zas tak pečlivě nesleduji. Ale je to především jeho věc, kdy jí podá, popř, zda vůbec.

K. Němec 4.5.2017 21:37

Re: Kdepak

Kdyby byl chlap, tak už kdysi dávno řekl Miloši promiň, ale ODSka nám nabídla za hlasy pro Klause tohle a tohle a za to nám to stojí. Takhle ví Zeman co od něj může čekat a hraje si s ním. Je moc čitelný.

R. Sorge 4.5.2017 21:39

Re: Kdepak

A co jim ODSka nabídla za hlasy pro Klause ?

K. Němec 4.5.2017 21:42

Re: Kdepak

To zatím nikdo nepustil. Potvory.

R. Sorge 4.5.2017 21:46

Re: Kdepak

Podle mne nic. Nedávno V. Klaus v TV říkal - ohledně vhodnosti či nevhodnosti přímé volby - že M. Zemana by parlament nikdy nezvolil, je prostě příliš kontroverzní.

L. Kolman 4.5.2017 21:34

Re: Kdepak

No jo, milý pane, musíte uvažovat v širších souvislostech. Sobotka v první řadě usiloval o odstranění Babiše, v tomto případě by odstranil akorát sebe. A pak by poslouchal, jaký je pitomec, že se nechal tak snadno oblbnout. Nejspíš byste to tady pak psal i vy.

P. Vandas 4.5.2017 21:38

Re: Kdepak

Tak to ovšem bývá. " Kdo jinému jámu kopá.. až se ucho uthne!"

K. Němec 4.5.2017 21:43

Re: Kdepak

Nepsal pane Kolmane. Tohle bych ocenil.

L. Kolman 4.5.2017 21:52

Re: Kdepak

Co byste ocenil, jak snadno ho osra*i ješitný a mstivý Zeman a intrikánský lhář Babiš?

K. Němec 4.5.2017 22:29

Re: Kdepak

Jeho chování bych ocenil.

V. Čermák 4.5.2017 21:47

Re: Kdepak

Původně slušný Sobotka se stal loutkou mafiánů za ním, proč, snad pro ČSSD, ale proto žádnou tvář už dávno nemá...

J. Vobr 4.5.2017 20:54

LAZÁREK,PŘINES MI NA LIŠKU DEMISI !!!

:-)))

:-)))

:-)))

P. Vandas 4.5.2017 20:55

Re: LAZÁREK,PŘINES MI NA LIŠKU DEMISI !!!

A Fullmisi by nechtěli? :-):-):-)

L. Kolman 4.5.2017 20:58

Re: LAZÁREK,PŘINES MI NA LIŠKU DEMISI !!!

Vám nestačí, když už rezignoval na zdravý rozum?

K. Berka 4.5.2017 20:53

Co by stálo toto?

Zameťme si každý před svým prahem a základem dobré práce je i ten čistý stůl ...

https://i.nahraj.to/f/1IJN.gif