31.7.2021 | Svátek má Ignác


Diskuse k článku

Covidpas od prvního

V následujících dnech si užijeme protestů proti diskriminaci – od prvního se začnou zkoušet covidpasy. Jde o mezinárodní projekt na platformě EU, kterého se zúčastní dvanáct států. Oznámil to ve svém nedělním expozé na webu Andrej Babiš.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 17.5.2021 23:05

Obvinění související s explozemi Moskva navzdory vyšetřování odmítá. Tamní představitelé je opakovaně označují za bezdůvodná, rozporuplná, nezodpovědná či provokativní. MINULÝ PÁTEK V RUSKÉM ÚŘEDNÍM VĚSTNÍKU VYŠEL SEZNAM "NIKOLI PŘÁTELSKÝCH" ZEMÍ, schválený ruskou vládou, ve kterém jsou uvedeny pouze Spojené státy a Česko. Podle seznamu smí tuzemsko najmout pro své úřadovny v Rusku nejvýše devatenáct ruských pracovníků, USA ani jednoho. https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3313291-zarazeni-ceska-na-seznam-nikoliv-pratelskych-zemi-zpusobily-kroky-prahy-rekl-lavrov

Dosud jsem se nikde nedočetl, kdo zavinil úmyslně nesprávný překlad, nebo je na vině nedokonalý překladač Google? Bylo to veřejnoprávní médium ČTK? V originálu seznamu o nepřátelských zemí nebyla ani zmínka.