1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Číňané to spustili

Dlouho to vypadalo jako sci-fi a teď je to realita. Číňané naostro testují systém sledování svých občanů, pokud to tak lze nazvat. Lidé jsou bodováni, kdo je v mínusu, nesmí si koupit letenku nebo jízdenku na vlak. Už to pocítilo třiadvacet milionů letuchtivých a pět a půl milionu vlakuchtivých.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Jirkovský 4.3.2019 10:27

Re: Hradní strašidlo tam jede tuším na podzim

Je holt celej takovej tajuplnej, to má z televize.

J. Schořík 4.3.2019 10:37

Re: Hradní strašidlo tam jede tuším na podzim

Jakoze protoze by to mohlo byt technicky proveditelne, tak je to jistota. Treba ty zaznamy z kamer.. A kdy proti tomu vyda EU GDPR, tak je to zase strasne spatne ;)

K. Janyška 4.3.2019 9:30

Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Rychlobruslařka Martina Sáblíková překonala v sobotu světový rekord na trati 3 000 metrů, v neděli pak i na trati 5 000 metrů a stala se mistryní světa. Opětovně se tak začalo hovořit o tom, že v Česku chybí profesionální hala pro její sport. Jak podotkl premiér Andrej Babiš (ANO), nejde to bohužel tak rychle, jak by si představoval. „Stát není firma,“ řekl serveru iROZHLAS.cz.

R. Langer 4.3.2019 9:31

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

:-D

J. Jelínek 4.3.2019 9:33

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Kadle, ty máš někdy i světlé chvilky.

K. Janyška 4.3.2019 9:43

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Nikdo nemá světlejší, B-Arnošt... Dzp.

R. Brzák 4.3.2019 9:36

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

On to vždycky věděl - není to debyl, jen darebák.

V. Kotas 4.3.2019 9:38

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

No, hlavně státní úředníci nemakaj, jako by fachčili ve firmě, protože nad nimi nevysí Damoklův meč ( finanční odpovědnost ).

P. Jirkovský 4.3.2019 10:05

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Jojo, kdyby mně to stálo, jako mně to v(y)sí, tak bych si postavil, velkostatek v Lysý (nad Labem).

M. Němec 4.3.2019 10:17

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Tak to byl pan Kotas asi učitel, když používá takový cizojazyčný hlavolamy jako " Damoklův meč vysý".

V nějaký hodně zapadlý vísce na Šumavě.

A nebo na nějaký hodně zapadlý rotě na Šumavě.

V. Kotas 4.3.2019 10:20

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Tak pardon, vy jste se nikdo nikdy nepřehmátnul/nepřeklep.

P. Jirkovský 4.3.2019 10:23

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Tak si umej hmatadla, ty dvě i-y jsou dost daleko vod sebe na klávesnici. Pokud nemáš nějakou speciální, čýnskou.

M. Němec 4.3.2019 10:22

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

"Milé děti, dnes si zazpíváme :

Švec vysý, u Lisí, na hrachovině,

šel kolem Damoklés, kousla ho svině..."

P. Jirkovský 4.3.2019 10:31

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Zkusím po třetí ...

Nebyl to Damoklés, byl to Kotas, nezapnul kalhoty, koukal mu bimbas.

F. Doušek 4.3.2019 9:47

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

A dotaci přes Agrofert by nezařídil|?

F. Šimek 4.3.2019 10:26

Re: Už ten blbý zločinec na to přišel ? Dzp.

Novou halu Sáblíkovej sliboval Paroubek. Až halu "někdá" postaví, tak Martině bude asi 80 let. P.Novák bude hájku zeleným......:-(((

J. Skotnica 4.3.2019 9:21

Technická

Už víte o co může jít s rozvojem sítí 5g? Nebojte, západ je dožene.

F. Navrátil 4.3.2019 9:17

Máme dobře našlápnuto

Nemusíme do Číny. Na Novinkách jsem dostal měsíční zákaz za to, že jsem vrahovi čerpadlářky popřál, aby dopadl stejně, jako jeho oběť. A ještě, abych se obával, zda mne dodatečně nezažaluje nějaká parazitická neziskovka placená ze státního rozpočtu, která hájí občanská práva patalogických vrahů.

R. Brzák 4.3.2019 9:18

Re: Máme dobře našlápnuto

obecně platí, že jakákoliv cenzura či jakékoliv omezení svobody slova (byť sebepitomějšího) vede do pekel.

Ś. Svobodová 4.3.2019 9:49

Re: Máme dobře našlápnuto

Totéž jsem řekla předevčírem nahlas v místním klubu. Sesypali se na mně jako vosy na med. Převládající názor zněl, že neslušným lidem s neslušnými názory nemá být poskytován prostor pro veřejné vystupování.

J. Jurax 4.3.2019 10:28

Správně!

A kdo je neslušný člověk a co je neslušný názor rozhodujeme MY!

J. Jelínek 4.3.2019 9:21

Re: Máme dobře našlápnuto

Na Novinkách se schází vůbec dobrá společnost, jeden komouš vedle druhýho. Divím se, pro vás vyhodili.

J. Jelínek 4.3.2019 9:23

Re: Máme dobře našlápnuto

..že vás..

R. Brzák 4.3.2019 9:24

Re: Máme dobře našlápnuto

Vzhledem k tomu, že určit, kdo je komouš, lze těžko jen z internetových blábolů, předpokládám, že novinkové bojovníky znáte osobně - tomu by odpovídalo i Vaše hodnocení tamní společnosti za dobrou...Pan předřečník zřejmě není tak dobrým členem tamní společnosti, jako Vy.

J. Jelínek 4.3.2019 9:28

Re: Máme dobře našlápnuto

Pan předřečník je komouš jako vyšitej a nijak se tím netají.

R. Brzák 4.3.2019 9:30

Re: Máme dobře našlápnuto

Pane Jelínku, tady, na netu, mi může někdo říci, že je třeba jelínek a jeho dítka koloušci. Dokud ho ale neznám osobně, nebudu mu tvrdit, že to, co mu trčí z hlavy, nejsou parohy.

R. Langer 4.3.2019 9:33

Re: Máme dobře našlápnuto

Komouše nedělají rohy ani parohy, ale názory. A na ty dotyčného osobně opravdu vidět nepotřebuji.

R. Brzák 4.3.2019 9:37

Re: Máme dobře našlápnuto

Pokud budu s dotyčným komunikovat tváří v tvář, mohu hodnotit tak, jak říkáte. Ale na netu, v anonymitě, všichni přeháníme.

P. Jirkovský 4.3.2019 10:08

Re: Máme dobře našlápnuto

Neznáte biblické:"po ovoci poznáte je"?

R. Brzák 4.3.2019 10:23

Re: Máme dobře našlápnuto

právě že znám - takže se neopovažuji soudit podle slov, ani tam, kde nemám k dispozici to ovoce (což na netu nemám).