20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Chytrá horákyně náš vzor

Bezmezná je vynalézavost sociálních demokratů v sebezesměšnění. Čekalo se, že jejich předsednictvo nějak rozhodne otázku, zda zůstat, nebo nezůstat ve vládě. Ždímají z ní sice peníze pro svoje voliče, avšak ohnutí hřbetu už je za hranicí odolnosti materiálu a hrozí fraktura.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 16.7.2019 21:28

Re: IV. říše německá, tedy Evropská unie, dospěla do bodu, kdy

A které teorie ? Dzp.

M. Mařák 16.7.2019 21:30

Re: IV. říše německá, tedy Evropská unie, dospěla do bodu, kdy

Ty Vaše konspirační.

K. Janyška 16.7.2019 21:34

Re: IV. říše německá, tedy Evropská unie, dospěla do bodu, kdy

Kompozitivní teorie je teorií konspirační ? Teda, vy jste ale pako-omako... Dzp.

M. Mařák 16.7.2019 21:35

Re: IV. říše německá, tedy Evropská unie, dospěla do bodu, kdy

Kajan: "Teorii o spikleneckých teoriích vypustil sám Bilderberg."

K. Janyška 16.7.2019 21:41

Re: IV. říše německá, tedy Evropská unie, dospěla do bodu, kdy

Ano, to ano. Tu o jejich spiklenectví. Je to prostě kontrametoda... Dzp.

M. Mařák 16.7.2019 21:42

Re: IV. říše německá, tedy Evropská unie, dospěla do bodu, kdy

Ne. Vznikly dávno před býlderbergem a po válce se rozvíjely hlavně v neonacistické scéně v USA.

K. Janyška 16.7.2019 21:51

Re: IV. říše německá, tedy Evropská unie, dospěla do bodu, kdy

Různých keců všelikých, řečeno vaší hantýrkou, je spousta. Viděl jsem o ních dokonce skvělý dvouhodinový dokumentární film. Ale kdo jiný, než znalec kompozitivní teorie, tedy já, může rozpoznat jejich relevanci ? Nikdo ? Dzp.

M. Mařák 16.7.2019 22:14

Re: IV. říše německá, tedy Evropská unie, dospěla do bodu, kdy

Tak přestaňte plácat ty Vaše konspirační blbosti jakési, člověče.

K. Ignacio 16.7.2019 21:29

Závislost asi ano, nejsem psycholog. Kdyby spiklenci řekli o čem jednali asi by žádné spiklenecké teorie nebyly že.

K. Janyška 16.7.2019 21:36

Re:

Výsledky jednání Bilderbergu jsou ze sásady tajné, protože oni si tam ukazují zlaté trencle a diamanty poseté babské spoďáry a kaťátka to tajné být musí... Dzp.

K. Ignacio 16.7.2019 21:42

To také jedna ze spikleneckych teorii

M. Prokop 16.7.2019 20:52

Do téhle debaty jak Jandák na hrnec, kdo to ještě nečetl

http://dfens-cz.com/nenavist-proti-letne-divide-et-empera/

J. Kombercová 16.7.2019 21:24

Re: Do téhle debaty jak Jandák na hrnec, kdo to ještě nečetl

Přečetla jsem, zajímavé, něco pro mne nové, dík.

M. Prokop 16.7.2019 21:31

Re: Do téhle debaty jak Jandák na hrnec, kdo to ještě nečetl

Mně se na tom líbí myšlenka, že se ten politický boj nemá přehánět až k nenávisti.

J. Kombercová 16.7.2019 21:33

Re: Do téhle debaty jak Jandák na hrnec, kdo to ještě nečetl

Jistě.

P. Boublíková 16.7.2019 21:38

Re: Do téhle debaty jak Jandák na hrnec, kdo to ještě nečetl

Dobrý článek.

R. John 16.7.2019 20:30

Kdepak...

...s miliardářema do politiky se nemá chodit... teď přišla těm nekňubům realistům poslední výplata a příkaz tu sešlost zrušit..To mladej Klaus si vybral dobře...Lukoil má prachů..ten uživí starýho s mladým jak nic...ale ten mentor je kulišák... jen na Wiki změnil svůj životopis asi dvacetkrát...a jak se zastal putlera..sem se málem dojetím rozplakal...

P. Hofman 16.7.2019 20:35

Re: Kdepak...

No jo, nejsou tam v Kremlu blbí.

Prachy posílají jen těm, o kterejch je slyšet a kteří jsou alespoň trochu nadějní. Zeman, Kykinové, Okamůra (zatím ještě). Robejšek či Mach mají smůlu, ty si vyhodnotili jako totálně neschopné.

M. Mařák 16.7.2019 20:40

Re: Kdepak...

Mach neuspěl s konzervativními libertariány (?), třeba se zadaří u konzervativních národovců.

M. Prokop 16.7.2019 20:42

Re: Kdepak...

Na to jsem zvědavej, kdo koho změní.

Svobodní byli liberálové, ne konzervativní.

M. Mařák 16.7.2019 20:50

Re: Kdepak...

Byly v nich jak frakce libertinské, tak i národovecko-konzervativní, viz věčný stranický turista Kuras.

M. Prokop 16.7.2019 20:58

Re: Kdepak...

Dlouho u nich nevydržel.

M. Mařák 16.7.2019 21:10

Re: Kdepak...

Je to takové věčné čekání na Godota. Tak snad konečně dorazil, nebo co, ať je u národovců trochu vzruchu.

M. Prokop 16.7.2019 21:16

Re: Kdepak...

Liberálních voličů je tu pět a půl, takže se tahají národodovci s nadnárodovci, terminologií pana Johna vlastenčíci s nadvlastenčíky. Což není můj boj, jak pěkně popsal ten pan Mrcasík.

M. Mařák 16.7.2019 21:22

Re: Kdepak...

Machův boj to však je, jak je vidět.

M. Prokop 16.7.2019 21:25

Re: Kdepak...

Zatím prý má radit s ekonomickým programem, což bych ještě tak chápal. Pokud se namočí víc, jeho věc, nejsem jeho mentor, ani on můj.

M. Mařák 16.7.2019 21:45

Re: Kdepak...

Když ho do národoveckého spolku přemlouval Klaus senior, tak odolal, teď s juniorem nakonec vymněkl. Ale jo, jeho věc...

P. Hofman 16.7.2019 20:47

Re: Kdepak...

Mach neuspěl proto, že byl nulová osobnost a obklopoval se samými nýmandy.

Hlásal něco, jakoby poučky z knih liberalismu, které nikdy nebyly, nejsou a nebudou realizované, neb jsou nerealizovatelné. Prosně hloupá, naivní, mnohokrát překonaná utopie. Navíc k liberálům měli "svobodní" stejně daleko, jako třeba Okamurovci. Prostě jen hloupí, nesnášenliví národovci.

U Klause bude doma.

M. Prokop 16.7.2019 20:56

Mimochodem, puncovaný lháři,

co vlastně je ta lež jako věž?

"Autor: P. Hofman Datum: 9.7.2019 18:41 Jistě, to, že jsou Piráti v Parlamentu, Bartoš dnes významný politik a "svobodný" Mach skončil trapně v propadlišti dějin, je lež jako věž. "

Že jsou Piráti v Parlamentu, AntifaBartoš významý politik, nebo Mach v propadlišti? Z textu to nějak není jasné. :-P

P. Hofman 16.7.2019 21:00

Re: Mimochodem, puncovaný lháři,

Ááá, mistr ad hominem dává k dobru něco ze svého estébáckého archívu. A jako tradičně vytrženo z kontextu.

No, co se v mládí naučíš, ve stáří...