18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Cameron v Praze

Britský premiér David Cameron navštívil Prahu a jednal mimo jiné i s premiérem Sobotkou a prezidentem Zemanem. O obsahu můžeme usuzovat jakési kontury z toho, co bylo veřejně řečeno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Balzám 24.1.2016 21:13

Re: Ve světle kanadského přístupu

Vycházím zcela pragmaticky z faktu, že všechno muslimské zlo vychází z přemíry testosteronu. Ta zvířata tam dodnes žijí jako se tady žilo ve středověku, žena pro ně má hodnotu velblouda. I když samozřejmě vím o muslimských fanatičkách, které jsou stejně kruté, hloupé a válkychtivé jako muži, ale sázím na mateřský instinkt, kdy ženě, především z takové společnosti, kterou ještě nerozkládá mor feminismu, záleží na dobru svých dětí :-)

P. Vandas 24.1.2016 20:49

Re: Ve světle kanadského přístupu

To by se mi líbilo. Také bych rád přispěl k tomu zalidnění. :-):-).-) Teda určitě ne, jako Vy, tak hrr bych na to nešel, hned 10ks. :-):-):-)

H. Balzám 24.1.2016 21:05

Re: Ve světle kanadského přístupu

Přinesl bych oběti :-) Já měl vždycky rád děti a velkou rodinu, vlastní děti nemám právě proto, že tady v tomhle evropském podivném světě věci až příliš nefungují, resp. fungují proti mému osobnímu přesvědčení :-)

K. Janyška 24.1.2016 20:50

Re: Ve světle kanadského přístupu

O čem to mluvíte, člověče něšťastná ? Vy si vážně myslíte, že naši předkové na "výrobě" jakési Evropy spolupracovali například s Portudalci, Nory, Albánci a Belgičany ? Jen aby měli jakési společné hodnoty ? Jste ujetej jak ti největší eublázni... Dzp.

H. Balzám 24.1.2016 21:07

Re: Ve světle kanadského přístupu

No, vaši předkové asi ne, náckové a paraziti se jenom vezou, ale třeba ti moji bojovali v obou světových válkách a dokonce i proti Osmanským Turkům.

K. Janyška 24.1.2016 21:12

Re: Ve světle kanadského přístupu

To je jiná, ale proč mluvíte v této souvislosti o Evropě a ne o českém státě ? Evropa nikdy spojena nebyla a nebude... Dzp.

H. Balzám 24.1.2016 21:16

Re: Ve světle kanadského přístupu

Protože mám v posledních čtyřech generacích čtyři různé národnosti? Protože celá Evropa je kompletně namixovaná, vyjma zapadlých vesniček, kde se už desítky generací žení bratranci a sestřenice?

P. Klouda 24.1.2016 20:50

Re: Ve světle kanadského přístupu

10 žen krát 3 děti od každé je 40 lidí celkem, které byste ~ pravděpodobně MUSEL taky živit, nejen si s nimi užívat láskyplného rodinného "štěstíčka" jako Alibaba a čtyřicet Sněhurek... 8)

J. Václavíková 24.1.2016 20:57

Re: Ve světle kanadského přístupu

:-))))))

P. Vandas 24.1.2016 20:58

Re: Ve světle kanadského přístupu

Tato představa je něco, jako peklo na zemi. A to jsem na zástupy celkem zvyklý. Největší hrůzu bych měl, že s 10ti ženami bych vyfásl 10 tchýní. :-):-):-)

J. Václavíková 24.1.2016 21:00

Re: Ve světle kanadského přístupu

Věříte, že znám ženské, co mají perfektní tchýně?

P. Vandas 24.1.2016 21:03

Re: Ve světle kanadského přístupu

Ale já si dělám srandu. Já měl skvělou tchyni. Budiž jí země lehká. :-):-):-)

P. Klouda 24.1.2016 21:05

Re: Ve světle kanadského přístupu

Leda by se panu Balzmámovi poštěstilo pořídit si aspoň dvojice sester ~ to by počet tchyní rapidně klesl na 50% ~ ať žije relativizace katastrofických scénářů... 8)

H. Balzám 24.1.2016 21:08

Re: Ve světle kanadského přístupu

Ale houby, říkám vystřílený rachejtle nebrat, tchýně by mohly přijet možná tak na Vánoce! :-)

P. Klouda 24.1.2016 21:15

Re: Ve světle kanadského přístupu

Tak pokud jsou tam u nich schopný jít do manželství už v cca 15ti, tak spíš taková tchýně by mohla bejt v tom u ženy nejlepším věku... 8)

H. Balzám 24.1.2016 21:19

Re: Ve světle kanadského přístupu

Tak dobrá, ukecal jste mne. Udělám to tak, že v tom počtu deseti orientálních krásek budou zároveň i tchýně :-)

P. Klouda 24.1.2016 21:24

Re: Ve světle kanadského přístupu

Moudrá volba ~ to mládí by přeci jenom mohlo jednoho utahat... 8)

H. Balzám 24.1.2016 21:01

Re: Ve světle kanadského přístupu

No, neříkám, že jsem bohatej jak ropnej šejk, ale samozřejmě i dámy by musely nějakou kačku domů přinést, abychom neokusovali kůru ze stromů :-) Nedovedu si ani představit, že bych splodil potomka, krev mé krve a potom mu nedal všechno, co mu můžu dát, aby z něj vyrostl člověk dobrý a spokojený. A kdyby jich bylo čtyřicet? No a? My jsme byli vždycky velká rodina, skoro až klan, to bych snesl :-)

P. Klouda 24.1.2016 21:08

Re: Ve světle kanadského přístupu

8)) ~ tak optimální by bylo, kdyby jim šlo jako Mrs.Žilkové o samce jiné rasy, ale věno by jim zajistilo nějaké to ropné pole nebo třeba kaučukovníková plantáž 8)

H. Balzám 24.1.2016 21:10

Re: Ve světle kanadského přístupu

Vy to všechno počítáte moc na keš, já jim chci vyloženě pomoct :-)

P. Klouda 24.1.2016 21:13

Re: Ve světle kanadského přístupu

Nevím, kde se ve mně najednou vzal takovej pragmatik!.. 8))

P. Spáčil 24.1.2016 21:01

Re: Ve světle kanadského přístupu

proč živit?

Ženský půjdou na střídačku mezi rozením pracovat a já jim budu dělat management.

Proč by musely uklízet jenom ukrajinky, ty holky by to zvládly taky.

P. Klouda 24.1.2016 21:12

Re: Ve světle kanadského přístupu

Nebo by se mohly zaškolit na zdravotní sestry ~ těch je u nás díky soustavnému odlivu našich mladých kvalifikovaných "na západ" celkem nedostatek; a i jinak by to chtělo ono plození dobře rozplánovat ~ vono poslouchat současně deset křičicích kojenců či batolat od deseti paralelních kon-kubín 8) taky nebude žádnej med! 8)

J. Václavíková 24.1.2016 21:14

Re: Ve světle kanadského přístupu

Zaškolit na zdravotní sestry? Pane Kloudo, nevěděla jsem, že žijete v jiné dimenzi. To zaškolení jim trvá tak 7 let, potřebují minimálně Bc :-))))

P. Klouda 24.1.2016 21:21

Re: Ve světle kanadského přístupu

Já nemyslel hned na ty chuděry, co dneska musejí mít Bc ~ stačily by zdravotní asistentky; každá by prošla takovým mini-cyklem: první dítě ~ 2 roky studia ~ druhé dítě ~ zbývající 2 roky studia ~ třetí dítě ~ šup do praxe; a o děti by se jí starala/ly ta/ty, co by teprve čekala/ly na roli matky, a nebo ta/ty, co by teprve studovala/ly... 8)

J. Václavíková 24.1.2016 21:26

Re: Ve světle kanadského přístupu

Jenže po tomhle studiu by mohly dělat tak akorát uklizečky :-)

P. Klouda 24.1.2016 21:29

Re: Ve světle kanadského přístupu

No, to zrovna ne ~ prostě by to byly takové milé, usměvavé, přítulné snědé či černé lapidušky... 8)

H. Balzám 24.1.2016 21:26

Re: Ve světle kanadského přístupu

Vidíte, jak to společně vykoumáme! Navíc ty starší děti už se budou postupně starat o ty mladší, vono to půjde! :-)

P. Klouda 24.1.2016 21:32

Re: Ve světle kanadského přístupu

A jeden na tom může založit kariéru nového europoslance za ČR ~ pokud ještě bude ČR nebo EU existovat... 8) (Čtu teď jednu dost drsnou vizi z r.1973 od nějakého Francouze, a je to hodně, hodně blízké současné realitě ~ se 40tiletým předstihem!.. Takže jsem chvílema až cynik, aby mě to moc neválcovalo 8) )

H. Balzám 24.1.2016 21:45

Re: Ve světle kanadského přístupu

Pravda je, že s platem europoslance by se mi ty děti zabezpečily líp! :-) Svět se děje neúprosně a bez soucitu, bez ohledu na to, jaký na to má jednotlivec názor. Zánik naší civilizace je bohužel nevyhnutelný, nejen z hlediska společenského, ale dnes už i zdravotního - muži ztrácejí plodnost, ženy jsou schopny méně a méně často rodit bez pomoci chirurgie (novorozenci mají v průměru stále větší hlavičku, zatímco rodičkám se v průměru stále zužuje pánevní dno). Já jenom doufal, že to nepůjde moc rychle a že si na to lidi tak nějak postupně zvyknou. Jenže to nabírá švunk...