Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Bylo 21 malých černoušků a zbylo jich jen 9

Kromě v průzkumech vedoucích Andreje Babiše, Danuše Nerudové a Petra Pavla je to abecedně poslanec SPD Jaroslav Bašta, senátoři Pavel Fischer a Marek Hilšer, odborový předák Josef Středula, bývalý rektor Tomáš Zima a prezidentka České asociace povinných Denisa Rohanová.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FD

Tak "black friday" prý pochází z dob, kdy se v USA prodávali na trhu černoši v pátek se slevou.;-)

0 0
možnosti
VZ

Včera večer jsem se v přestávce fotbalu podíval na agenta 007. Asi šlo o něco nového, protože pokud se nenatáčelo ve tmě, tak byl použit jakýsi filtr.

Už i agent 007 je politicky korektní. Manypeny hraje černoška.

0 0
možnosti
IP

I47g31o13r 63P75á23v78e66k

27. 11. 2022 11:32

Rusko zasadilo velkou ránu právům LGBTQI+

Ajajajjj, to bude řevu. To bude horší než válka -

0 0
možnosti
FD

Rusko a ́t si dělá co chce, ale doma!!

0 0
možnosti
PO

Jak Česká televize manipuluje prezidentské volby a komerční televize s ní nechtějí mít nic společného??

TV Nova nechce mít s ČT nic společného a Prima vzkázala, že má vlastní projekt. No, nedivme se .....česká televize nezve totiž všechny kandidáty, ale bude zase vybírat.

PS ..diví se někdo, že Babiš takové svinstvo odmítl ??

0 0
možnosti
RF

R85a30u43l 74F45r86a34n28z

27. 11. 2022 11:31

To, že jsou v ČT volové neznamená, že v MAFRA nebo na NOVA nejsou.

0 0
možnosti
EN

E42v58a 34N68o28v89o10t65n44y

27. 11. 2022 11:18

P. Boublíková 27.11.2022 6:36

Tady se člověk poránu dočte věci, že nestačí zírat. Dnes tedy, že se za totáče v Brně nedalo koupit ovoce a zelenina. Kromě Čubova obchoďáku tímto zbožím doslova přetékal i Zelný trh. JZD Slušovice prodávalo ve svém obchoďáku, ostatní JZD na Zelném trhu . Sortiment obchodů Ovoce a zelenina různě roztroušených po městě býval omezený, ale na trhu bylo fakt všechno - týká se tuzemské produkce, nikoliv ovoce z dovozu. Na to se stály fronty a ještě se obvykle nedostalo na všechny zájemce.

Pokud jde o Čubův Dům ovoce a zeleniny, skutečně v přízemí byl obchod, v prvním patře vinárna a ještě existovalo druhé patro, kam asi paní Novotny z toho prvního patra nikdy nedošla ;-) Ve druhém patře byl ovocný bar, kde se servírovaly naprosto luxusní ovocné poháry se šlehačkou nebo se zmrzlinou. Tam jsem strávila mnohé příjemné chvíle :-)

reagovat

nahlásit příspěvek

0 0
možnosti
RF

R71a44u89l 32F39r54a18n45z

27. 11. 2022 11:24

Boublíková, jak souvisi počet kedluben v Brně za totáče s volbou hlavy státu? To má být jako skrytej lobbing pro nějakýho brněnskýho soudruha ?

0 0
možnosti
RF

R36a15u21l 39F89r15a84n83z

27. 11. 2022 11:17

Zredukovat 21 kandidátů na méně než polovinu a nechat tam šejdíře či šejdířku nesvědčí o neschopnosti těch 12, ale o typické české frašce. Nevěřím tedy na neschopnost těch dvanácti, nejsou o nic méně schopní než zbylych devět, ale uvažuji o naprosto nesmyslném sítu, kterým si musejí kandidáti projít. Zbylych devět jsou dva recykláti, asi polovina bolševiků, jeden trestně stíhanej, jeden ženskej plagiát, a asi jedna patrně podfukářka. To není náhoda, že zrovna tahle "vybraná" společnost se má ucházet o post hlavy státu. To je vizitka státu, kterou vystavil dřív, než k volbě došlo a než byl kdokoli z té skupiny devíti zvolen.

0 0
možnosti
Foto

Plus jeden dědek Bašta, který je zjevně unaven a patří na zasloužený odpočinek.

Taky si z té nabídky nevyberu :-(

0 0
možnosti
PO

Jak u nás jiskří tzv. pojistky demokracie ??

Jako mnoho z nás nepovažuji Senát za instituci, kterou potřebujeme. Mnoho států si vystačí s jednokomorovým parlamentem. Český Senát nepovstal proti covidové totalitě, proti covidovému státnímu teroru. Senát se nikdy neohradil proti násilí české policie proti občanům v době covidového teroru, tak i dříve. Senát se nikdy neohradil proti účelovému rozpouštění demonstrací – nejen třeba poslední kauza ODSckého poskoka z Brna, tajemníka Štiky z ÚMČ Brno střed z doby covidového státního teroru, ale třeba případ muže v hnědé bundě a mnohé další případy. Senát se nikdy neohradil proti rostoucímu počtu politických vězňů v naší zemi – nejde jen o vulgárního Toušla, ale brutální případy z minulosti.

Senátor a bývalý fízl Láska se pustil do příznivců mimoparlamentní strany PRO advokáta Jindřicha Rajchla. Prý je to semeniště potenciálních teroristů, kteří kácí stromy na železniční koleje. Nevím odkud bere tyto informace, ale jako bývalý fízl by měl znát pojem „unést důkazní břemeno“

Miloš Vystrčil z ODS se také rozjel. Prý je potřeba si dát pozor na lži Andreje Babiše. Škoda, že pro biblický trám ve svém oku nevidí lži Petra Fialy. ......asi tak.

0 0
možnosti
PO

Bude jednou "loď bláznů" jménem Evropská unie také dobývat vesmír, jako pomatení Američané ???

Nedávno jsem se četl jejich velkohubé prohlášení, že ....Díky misi Artemis přiveze NASA na Měsíc první ženu a prvního barevného člověka.”

Tvl ....a nyní je raketa Orion 128km od Měsíce a volá Houston, že to dál nejde !! ......no toto?!!

PS ....vždyť se před 60lety chlubili, že tam přistáli ???

https://bornova.pub/wp-content/uploads/2022/11/vesmirna-LGBT-mise-artemis-450x376.jpg

0 0
možnosti
SL

Dej už s tím pokoj pitomče.

0 0
možnosti
Foto

Kdyby Vidlák kandidovalo na prezidenta a vyhrálo, to by blyl prezident, vrchní velitel ozbrojenejch sil!

0 0
možnosti
PO

Vidlákovy články čte půl republiky, starče ...zatímco favorité Aspen institut jezdí do Řeporyj k Novotnému.

Už byste si měl jít asi odpočinout ??? Jste na nohou od rána, přece .......tsssss

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz