29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Budeme rozhodní, ale až za měsíc

Sociální demokraté jednali s ANO o eventuální účasti na vládě. K ničemu se nedospělo a jediné konkrétní datum je – za měsíc, až bude po sjezdu strany. Konkrétní požadavek je zřejmý především jeden, že v té vládě nesmí být Andrej Babiš.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Č. Urban 18.1.2018 7:45

Re: Jak to vidím já.

Ovar naštěstí nikdy nic nepodepisoval, pominu- li tedy např. oposmlouvu, MUS,IPB,D-47, ruský dluh atd.atd. a že to bylo vyházených stovek miliartd.

V. Hájková 18.1.2018 7:56

Re: Jak to vidím já.

Pane - URBAN na těchto diskuzích se neodpovídá na konkrétní příspěvky- tak jako je ten Váš! Na toto zde zdejší "" inteligenti""" dělají mrtvé brouky!

V. Hájková 18.1.2018 7:53

Re: Jak to vidím já.

Mužete dát konkrétní a relevantní dukaz - který by vysvětlil alespoň jednu výhradu, kterou máte k osobě p. DRAHOŠE?

P. Kmoníček 18.1.2018 8:12

Re: Jak to vidím já.

Chtěl jsem tady poznamenat, že Astonův článek čeledínni nepochopí a navíc je to nezajímá a vida, už se ozval P.Čech.

L. Němec 18.1.2018 7:37

Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

prodali jste kvartýry, abyste dali ten inzerát? Eman to prosere a vy pudete chrčet pod most :o))))))))))))))

P. Spáčil 18.1.2018 7:51

Re: Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

Bacha ať Vám nepraskne žilka.

L. Němec 18.1.2018 7:57

Re: Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

Už mě lupla. Jsem na JIPce, vedle mě leží Eman a už je u něj panáček s posledním pomazáním. Teď se bude zpovídat ze svejch hříchů a lží, takže to bude nadlouho. Odpoledne dám referát. Má pěkný nový bačkory, hodily by se.

V. Hájková 18.1.2018 8:08

Re: Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

:-))))))))))))))))))))))) Tak ať to dobře dopadne:-))))))))))))))))))))))))))

E. Erat 18.1.2018 8:15

Re: Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

Jo, Zeman to přežije, panáček může vyzpovídat pana Němce, aby tam nebyl zbytečně.

L. Němec 18.1.2018 8:19

Re: Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

Erat, až sem pudete na návštěvu za Emanem, vemte mě dva bakaláře, za studena chmelený. Nebo radši rovnou tři.

E. Erat 18.1.2018 8:25

Re: Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

OK

V. Hájková 18.1.2018 8:41

Re: Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

Co kdyby ste se mně dodatečně omluvil za urážky- když jsem napsala, že KOMOUŠ FILIP měl jako estébák krycí jmeno FALMER?

L. Němec 18.1.2018 9:08

Re: Šejna, Klíma, Mynář, Nejedlý, Klaus + klausimodo

Tak se omlouvám a potvrzuji, že komouš FDalmer měl krycí jméno Filip.

J. Vobr 18.1.2018 7:29

VÝKVĚTE NÁRODA NAZDÁÁÁR !!!

:-)))

J. Jelínek 18.1.2018 7:42

Re: VÝKVĚTE NÁRODA NAZDÁÁÁR !!!

Zdravo drugare!

M. Šejna 18.1.2018 7:29

koaliční podmínky socanů

Socani sdělili vyjednávačům z ANO tyto podmínky: Babiš nesmí být členem vlády. ANO nesmí mít finance, vnitro a spravedlnost. ANO nesmí mít ve vládě většinu.

Pro jistotu to přeložím ze socanštiny do češtiny:

Koaliční vláda bude bez Babiše a socani v ním budou mít většinu. Dostaneme se do unikátního stavu, kdy stana se 7-procentním ziskem bude mít ve vládě přes 50%.

Proslýchá se, že dalším požadavkem socanů prý bude, že ANO nesmí vyhrát příští volby.

L. Němec 18.1.2018 7:40

Re: koaliční podmínky socanů

Šejna, hlaste se vo půl desátý na vrátnici Čapího hnízda.

Proslýchá se, že budete menovanej ministrem filosofie a jasných úvah.

M. Šejna 18.1.2018 7:51

Važený pane Němče

dnes opravdu nejste ve formě.

V. Hájková 18.1.2018 8:10

Re: Važený pane Němče

Naopak - ve formě vy senile nejste VY!!!!!!! :-))))))

A. Trick 18.1.2018 8:40

Re: koaliční podmínky socanů

Dnes má službu na Čapáku Rys?

P. Čech 18.1.2018 7:44

Re: koaliční podmínky socanů

Současní předáci socanů plácají nesmysly a kopou kolem sebe jako ta chcípající kobyla. Po sjezdu v únoru tam už žádný z nich nebude a pokud ano, podepíší si u voličů sami nad sebou ortel. Vzhledem k jejich volebnímu výsledku by měli být rádi, že je vůbec někdo ochoten je do koalice přizvat. Být na místě Babiše, přizval bych do koalice SPD a snažil se přesvědčit o správnosti mých ideí ještě jednoho poslance z jakéhokoliv politického subjektu Jakákoliv jiná koalice totiž nikdy nebude fungovat stejně jako nefungovala žádná od roku 1993.

J. Anděl 18.1.2018 8:14

Re: koaliční podmínky socanů

Požadavky mohou být jakékoliv. Nikdo nemá povinnost na ně přistoupit.

Druhá věc je, že když řekněte "až naprší a uschne", nemyslíte tím zrovna požadavek na vláhu a sluníčko :-)

Ale jako výchozí bod smlouvání to teoreticky fungovat může. Teoreticky. Záleží, zda dobře odhadnete (pozici) protivníka.

P. Boublíková 18.1.2018 6:58

Proruský Zeman, proruský Klaus

- i o Klausovi se tvrdilo, že je proruský - dohromady vládnou z Hradu už 15 let. Kdyby byli trochu schopnější, za tu dobu už bychom tu museli platit rublem.

Málo se hoši snažili.

J. Jelínek 18.1.2018 7:44

Re: Proruský Zeman, proruský Klaus

No právě! Však si dodneška sypou popel na hlavu, mužici.

E. Erat 18.1.2018 7:50

Re: Proruský Zeman, proruský Klaus

A proto jsi sem pozval tu ukrajinskou přičmoudlou smažku na Zemana jak jsi nedávno psal.

J. Jelínek 18.1.2018 8:16

Re: Proruský Zeman, proruský Klaus

Já jsem nikoho nezval Erate ani jsem o tom nepsal. Máš to nějaké pomotané.

E. Erat 18.1.2018 8:24

Re: Proruský Zeman, proruský Klaus

No, když jsem psal, že by mi zajímalo kdo organizoval a platil to cirkusové číslo té ukrajinské přičmudlé smažky, tak jsi napsal, že ty. Myslel jsem tedy, že jsi její pasák.

S. Donát 18.1.2018 8:07

Re: Proruský Zeman, proruský Klaus

Je to pitomost. Jak někdo neleze do riti Bruseli, hned je to kremrole a Putinova děvka. Někteří lide maji bohuzel velmi černobílé vidění.

J. Anděl 18.1.2018 8:34

Re: Proruský Zeman, proruský Klaus

Možná jsou tak proruští, jak to jen v zemi, která je členem EU a NATO, s exportem dost orientovaným do EU, jde.

Ale dobře je na tom vidět, že jeden politik toho stejně tak moc nezvládne, takže prezident nemá tak velký vliv, takže klid.

D. Polanský 18.1.2018 6:56

Problém je jediný,

víme jaký je Zeman, je prostě nějaký, třebaže mnohým nesedí, kdežto Drahoš je nijaký, k ničemu se nikdy jasně nevyjádřil, kromě jedné jediné výjimky, podpisem na výzvě vědců podpořil migraci do ČR. A to je na budoucího prezidenta velice málo.