16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

Bouře na jihu

Andrej Babiš může cítit zadostiučinění – všetci kradnú, tentokrát se to ukázalo v Jihočeském kraji. Celý případ je tak hodně český, že je až komický, až jakoby z humoresky Jaroslava Haška: jistý Martin Bláha, pod palcem má jihočeské nemocnice, má příjmy ve výši sedmi miliónů ročně a na jeho pozemcích se budují chaty pro hejtmana Jiřího Zimolu a jeho náměstka Jaromíra Slívu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 11.4.2017 18:48

Tak mě major nepustí...

...vodflákl jsem velikonoční rajony... mám to "tou" ke zdi...

J. Vobr 11.4.2017 18:31

NO, TO BY ŠLO !!!

... posedím v autě !!!Netreba ma zamykať !!!

:-)))

R. John 11.4.2017 18:54

Tak si zapni vodposlechy...

...ať si informovanej a můžeš mě podat referát.. Oldu si pošli pro cigára, ať to vomrkne...

J. Vobr 11.4.2017 19:12

Re: Tak si zapni vodposlechy...

Olda by mohl počůrat Stasovi nohu !!!

:-)))

P. Vandas 11.4.2017 18:41

Re: Nazdar

To je v Pondělí? Asi ano, ale musím se ujistit, že se tam ještě smí kouřit. :-):-):-)

M. Prokop 11.4.2017 18:44

Re: Nazdar

Půlkajzna.

J. Anděl 11.4.2017 19:03

Re: Nazdar

Někdy v květnu jedu do Blavy, ale ještě nevím kdy, tak snad se to nepokryje, jinak jsem v podstatě schopný se přizpůsobit jakýkoliv den.

J. Franke 11.4.2017 18:25

Dobrý den ze studené Svobodné Republiky Králický Sněžník

Tak jsem letem světem prolítl diskusi a musím říci, že je to furt stejné...

Až na jeden světlý okamžik! Vlastně dva. Naznačený termín Lišky a pár vět o pivu.

Přidám jednu historku se znojemským Hostanem. Kdysi dávno jsme jezdívali každoročně na Vranov strávit týden ve Švýcarské zátoce, zásobeni lahváči oblíbeného pitiva. Zpravidla po třech čtyřech dnech naše pivo došlo a na řadu přišel nám neznámý Hostan. Na vinětě se prsil slibující nápis: Poezie s pěnou. A skutečně to byla pravda!

Jen ta pěna byla za chvíli bohužel u prdele...

P. Vandas 11.4.2017 18:39

Re: Dobrý den ze studené Svobodné Republiky Králický Sněžník

HaHaHa:-):-):-)

L. Kolman 11.4.2017 17:55

No jo, věci se mají tak,

že Rusko hraje o vlastní existenci, jako už mnohokrát, kdežto americký šerif chce být opět first a hraje licitovaný mariáš o ovládnutí světa. A opět s cinknutými kartami. Rusko to nemělo dělat, že se po opilci Jelcinovi znovu zmátořilo, mohl být dnes klid. Sice by mu už dnes doma nic pane neříkalo, ale byl by světový mír a všude zavládla křesťansko-židovská kultura.

J. Vobr 11.4.2017 18:00

LÁŇA VÝSTŘELIL Z AURORY !!!

:-)))

:-)))

R. John 11.4.2017 18:47

Nazdáár... halapartno

. na Láňu mě nešahej.. víš co to dalo za makačku, z ministranta udělat kovanýho ?... A ty to teď klidně zničíš...kuwa, to jsem se jako hlavní ideolog snažil zbytečně ?.. Láňa nebyl lehkej případ... o to je ovšem teď pevnější straník ... tak mě ho neplaš...

R. Tesařík 11.4.2017 18:35

Re: No jo, věci se mají tak,

Jaká tragická událost ve vašem životě vás nutí k těm výkřikům do světlíku?

P. Vandas 11.4.2017 18:43

Re: No jo, věci se mají tak,

On je ten Rus původem ze Syrie, že tam bojuje o tu svou existenci? Já myslel, že je ze Švédska, nějaký Vking zkřížený s Tatarem.

L. Kolman 11.4.2017 19:28

Re: No jo, věci se mají tak,

Máte Recht, tam se vlastně narodila Trumpova prababička. A co řekne Trumpeta na ty ostatní destinace, co v nich má svá šerifská sídla? Asi že byl počat tak trochu všude. Jeho tatík musel být hodně výkonný jedinec.

J. Vobr 11.4.2017 17:52

STŘÍLELI S TLUMIČEM !!!

BMW překročilo u Strečna rychlost a policisté se ho snažili zastavit. Řidič však z místa ujel a zastavil až ve městě Martin.

„Řidič zastavil až po deseti kilometrech, protože z bezpečnostních důvodů nemůže zastavit mimo obec,“ řekl Hrnčiar. Místopředseda parlamentu potvrdil, že vůz řídil příslušník zmíněného úřadu, tudíž policista.

„Došlo ke nedorozumění mezi dvěma policejními složkami,“ dodal Hrnčiar. Situace se vysvětlila, když ochrankář ukázal policistům služební průkaz.

Na otázku, zda se při incidentu střílelo, Hrnčiar řekl: „Je to možné. Slyšeli jsme nějaké pukání.“

J. Vobr 11.4.2017 17:54

PUKÁNÍ

:-)))

:-)))

P. Vandas 11.4.2017 18:49

Re: PUKÁNÍ

Třeba se ten místodržící trochu posral. Víte jak smrdí pukavec? :-):-):-)

K. Němec 11.4.2017 18:01

Re: STŘÍLELI S TLUMIČEM !!!

Možná si dělali popcorn.

J. Vobr 11.4.2017 18:03

Re: STŘÍLELI S TLUMIČEM !!!

:-)))

K. Berka 11.4.2017 17:31

Uvidíme, co se stane zítra

Tillerson je v Rusku a zítra má jednání s vynikajícím diplomatem Lavrovem.

Rusko už není jako za Gorbyho a Jelcina, kdy uvěřili slibům USA o nepřibližování NATO k Ruským hranicím. Tehdy se USA chovaly asi takto : pozvali Rusko na luxusní výletní loď a pak je strčili do kotelny přikládat uhlí!

J. Vobr 11.4.2017 17:37

Re: Uvidíme, co se stane zítra

Tak to byli disidenti !!!

:-)))

:-)))

K. Berka 11.4.2017 17:58

Re: Uvidíme, co se stane zítra

Taky mohli umývat okna a učit se po americky.

J. Vobr 11.4.2017 18:02

Re: Uvidíme, co se stane zítra

Z těch pak byli Alexandrovci !!!

:-)))

:-)))

R. Sorge 11.4.2017 17:43

Re: Uvidíme, co se stane zítra

"Podle Tillersona by Rusko mělo přehodnotit celkovou pozici v celé oblasti Středního východu. USA chtějí pro Sýrii vytvořit podmínky stabilní a bezpečnou budoucnost země a Rusko by se mělo k nim připojit."

Otázka, co jim za to Tillerson nabídne.

K. Berka 11.4.2017 17:49

Re: Uvidíme, co se stane zítra

Co mohou USA nabídnout? Třeba, že pustí Ovečkina na olympiádu.

R. Sorge 11.4.2017 17:54

Re: Uvidíme, co se stane zítra

Jistě mají co nabídnout, popř. si Rusko řekne, co za to chce.

J. Vobr 11.4.2017 17:57

Re: Uvidíme, co se stane zítra

Ponechat námořní základnu !!! Syrský Gibraltar !!!

Tu-ááá.

R. Sorge 11.4.2017 18:00

Re: Uvidíme, co se stane zítra

To uvidíme. Nevím, zda ruská námořní základna v Sýrii je pro USA nějaký zásadní problém.

J. Vobr 11.4.2017 18:05

Re: Uvidíme, co se stane zítra

Není !!! Proto to uvádím !!!