17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Bouře na jihu

Andrej Babiš může cítit zadostiučinění – všetci kradnú, tentokrát se to ukázalo v Jihočeském kraji. Celý případ je tak hodně český, že je až komický, až jakoby z humoresky Jaroslava Haška: jistý Martin Bláha, pod palcem má jihočeské nemocnice, má příjmy ve výši sedmi miliónů ročně a na jeho pozemcích se budují chaty pro hejtmana Jiřího Zimolu a jeho náměstka Jaromíra Slívu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Balzám 11.4.2017 20:56

Re: Pravá tsantsa od Chívarů,

Kletby se zásadně cedí přes sevřené pysky, je to v každém westernu :-):-):-) A když vidím některé zdejší cancy, tak kleju jak kapitán Černovous! :-)

R. Neveselý 11.4.2017 20:42

Re: Pravá tsantsa od Chívarů,

Já jí i jedl. Ohřátá s hořčicí je vynikající!

K. Němec 11.4.2017 21:21

Re: Pravá tsantsa od Chívarů,

To mi nedělejte. :-) :-)

M. Berka 11.4.2017 19:42

Tak prý ...

v Sýrii dává Assad povstalcům ke snídani plutonium... No to je fakt tragedie... :D :D :D

L. Kolman 11.4.2017 19:37

Pak že jsou cikáni chudáci

Mají bejváky, o kterých se některým jen sní. Kdo si může dovolit dát za ubytovnu 12,5 tisíce měsíčně? Za tu zlodějnu by měli ty pány ubytovatele pozavírat. A s nimi i ty pitomce státní úředníky, kteří umožňují tuto zlodějnu realizovat hrazením takových částek ze státních peněz.

R. John 11.4.2017 19:58

Nepřelétej čmeláčku brundibáre...

.. z květu na květ.. dneska máš tepat vrahy z Wóólstrýtu....

L. Kolman 11.4.2017 20:09

Re: Nepřelétej čmeláčku brundibáre...

Jak to přichází, tak to beru. Musíš být kreativní, flexibilní a kompatibilní, jinak si v dnešní době neškrtneš.

L. Kolman 11.4.2017 19:22

Viník byl jasný dřív,

než začalo vyšetřování. A vojenská intervence nastolí "nezvratná fakta". Rebelové v čím dál hlubší defenzívě, takže nemají co ztratit. Demokratickou masku odložili už dávno. Nezbývá nic jiného než opět zmobilizovat umdlelé spojence a sponzory dalším, ještě horším "Asadovým zločinem". Není toto čtivější než ta Trumpetova balada o ohavném činu Asada? Ale zas ne tak dojemné, jako ten Donaldův pláč v televizi nad mrtvými dětmi.

M. Mařák 11.4.2017 19:33

Není nic nudnějšího

než týden stará zpráva...

L. Kolman 11.4.2017 19:42

Re: Není nic nudnějšího

Co se za tu dobu změnilo? Už to Asadovi na tuty přišili, ten ohavný čin? Nebo Američané tu základnu uvedli v původní stav, než se to betonově prokáže? Neexistuje v civilizovaném světě něco jako presumpce neviny?

J. Franke 11.4.2017 19:47

Re: Není nic nudnějšího

Asad je pěkná svině, žádné neviňátko. Takže vinen. Naprosto.

Navíc Asad nevládne žádnému civilizovanému světu.

A. Trick 11.4.2017 20:10

Re: Není nic nudnějšího

Stará Blažková ze šestýho štoku to také říká. A dodává, že ještě ke všemu má takovej divnej kukuč.

L. Kolman 11.4.2017 20:13

Re: Není nic nudnějšího

Bushové a Obama vládli civilizovanému světu a jaké to byli svi*ě! Zbytečně se neříká, že největšími zločinci bývají intelektuálové.

M. Mařák 11.4.2017 19:58

Re: Není nic nudnějšího

Doník teď momentálně řeší sobotní sto páté výročí narození komouše Kima, v Čečně mají koncentráky pro bukvice, IVK a Hrad stále mlčí a podobně...

R. John 11.4.2017 19:40

Tak tohle se ti povedlo... omládl jsem...

.."odhodili demokratickou masku "...To byly časy, když jsme to se soudruhy na ÚV smolili do tisku.. však to byla makačka, takovejhle duševní výkon... nebyla to marná práce.. pamatuješ si to dodnes... díky ti soudruhu, že neseš rudý prapor svobody v dál...

P. Vandas 11.4.2017 18:57

Tak prý Slovákům na zadnom sedadle puknul súdruh.

:-):-):-)

J. Vobr 11.4.2017 19:03

Re: Tak prý Slovákům na zadnom sedadle puknul súdruh.

Prej to byl popcorn !!!

:-)))

L. Kolman 11.4.2017 18:54

Já na náhody věřím poměrně hodně,

dokonce jsem dlouhou dobu věřil i na to, že Rys s Prokopem a někteří další dostanou rozum. Tam to nevyšlo, ale v té Sýrii bylo těch náhod tolik, že by jeden nevěřil. Chemický útok se udál den před konferencí o budoucnosti Sýrie v Bruselu a v situaci, kdy se schyluje k mírovým jednáním v Ženevě. Část opozice už dala na vědomí, že chce tentokrát vážně jednat. Navíc Nikky Haleyová, velvyslankyně USA v OSN, prohlásila, že Asadovo svržení již není prioritou americké politiky. Jistě tím tlumočila Trumpův postoj. A bum, najednou je tu chemický útok - a vítr všechno otočil: Haleyová pózuje s fotkami postižených, Trump mluví o "urážce lidstva" a Amerika vyhrožuje jednostrannými kroky. Pak že náhody neexistují.

R. John 11.4.2017 18:58

To je hóódně dobrý Láňo...

... ty hodiny školení u Kojzara nepřišly vniveč... Piš dál... sokolíku náš.. pořádně si brko rozepiš a dej jim co proto...

P. Spáčil 11.4.2017 19:06

Re: To je hóódně dobrý Láňo...

pokud jste schopen normálně uvažovat, proč by Asad použil chemickou zbraň 3 dny potom co USA řekla že je to O.K. ?

R. John 11.4.2017 19:33

Hm...

Zeptejte se ho...použil je již dvakrát..tak co mu brání je použít znovu ?.. myslí si, že je s bolševikem nedotknutelný...nakonec to spolu pytlíkují padesát let... a u zvířat logiku nehledejte, mají svojí... odpudivou...

V. Čermák 11.4.2017 20:33

Re: Hm...

Také Cikrt má podobný názor a to uý má tedy pořádnou váhu!!!

J. Franke 11.4.2017 19:43

Re: Já na náhody věřím poměrně hodně,

Typický "bluf na druhou"... Asad je přesvědčen, že si každý bude myslet, že použít jedy přeci je v jeho situaci totální békovina a tak to právě proto udělá! Toto je stará finta v karbanu.

A nebo jen šlendrián, kdy se do pumovnice dostala jedna bombička náhodou, nebo taky "náhodou".

S. Lazárek 11.4.2017 18:25

Nazdar

Liška by mohla být 17.5. co vy na to?

J. Franke 11.4.2017 18:30

Re: Nazdar

Nóóó, pokud nezasáhne vis major, něco vymyslím, abych skloubil příjemné s užitečným.

J. Vobr 11.4.2017 18:33

Re: Nazdar

Vezměte do termosky pravou brazilskou !!! Piccolo !!!

:-)))

Ať nesedím v autě na sucho !!!

:-)))

P. Vandas 11.4.2017 18:45

Re: Nazdar

Nevezmu nic. Předposledně jsem Vám přivezl pytlík kafe z teho Vídňa od Hawelky a nic. Posledně přivezl Stas čepicu a musel ji narvat na hlavu panu Johnovi:-):-):-)

R. John 11.4.2017 18:50

To mě ani nepřipomínej...

..po tom bubendu jsem měl palici tak nateklou, že jsem chodil týden bez rádiovky..

J. Vobr 11.4.2017 19:08

O TOM BRUTÁLU SVĚDČÍ VIDEO !!!

Už ti dorostly uši ???

:-)))

J. Franke 11.4.2017 19:48

Re: Nazdar

Nechám Vám udělat druhák z vyklepaného lógru z espressa. Nic víc se do auta nenosí. To go!