19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Bomba v metru

Těžko se vžít do pocitů člověka, který je schopen položit aktovku s pekelným strojem na podlahu narvaného vagónu metra a odejít. K masakru došlo v Petrohradě, teror se tedy vrátil do Ruska.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Němec 4.4.2017 12:49

Re: ZÁKLADY RUSKÉHO KAPITALISMU POLOŽIL KLAUS

Ten první odstavec ovšem tímto pohledem můžete aplikovat i na ty komanče co tu byli předtím. :-)

J. Anděl 4.4.2017 12:54

Re: ZÁKLADY RUSKÉHO KAPITALISMU POLOŽIL KLAUS

S výsledky jejich práce však spíše spokojený nejsem.

J. Anděl 4.4.2017 12:54

Re: ZÁKLADY RUSKÉHO KAPITALISMU POLOŽIL KLAUS

A taky smajlík :-)

R. Sorge 4.4.2017 13:00

Re: ZÁKLADY RUSKÉHO KAPITALISMU POLOŽIL KLAUS

Pěkně napsáno.

A. Trick 4.4.2017 13:23

Re: ZÁKLADY RUSKÉHO KAPITALISMU POLOŽIL KLAUS

Prichvatizace je soudně nepřezkoumatelná. A vo tom to je!!!

M. Prokop 4.4.2017 15:11

Re: ZÁKLADY RUSKÉHO KAPITALISMU POLOŽIL KLAUS

Souhlas.

O. Uživatel 4.4.2017 12:22

Uživatel požádal o vymazání
R. Tesařík 4.4.2017 12:49

Re: ZÁKLADY RUSKÉHO KAPITALISMU POLOŽIL KLAUS

Že vy jste byl tenkrát ODA? Klub pravicových žvanilů.

P. Manda 4.4.2017 13:06

Re: ZÁKLADY RUSKÉHO KAPITALISMU POLOŽIL KLAUS

on byl hovado už tenkrát. předtím byl nomenklaturní.

J. Matuška 4.4.2017 11:58

Bush mohl za 11/9 2001 WTC, Putin za Petrohrad?

Islámský stát už loni v létě vyzval ke "svaté válce" svých stoupenců proti Moskvě. "Slyš, Putine, příjdeme do Ruska a zabijeme vás ve vašich domovech. Bratři, vykonejte džihád, zabíjejte je a bojujte proti nim," hrozilo v srpnu video IS, připomíná Palata. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Putine-udelal-sis-hodne-nepratel-pise-k-vybuchu-v-Petrohradu-Lubos-Palata-482268

V. Novák 4.4.2017 13:28

Re: Bush mohl za 11/9 2001 WTC, Putin za Petrohrad?

Bush nestihl do 11/9 za cokoli moct. Dyť velel USA asi tak půl roku.

Ten útok IS bude asi proto, že se Rusko bojům s IS zásadně vyhýbalo a útočilo pouze na protiasadovskou opozici, kterak vysvětloval v naší-vaší kdejaký redachtór...

J. Matuška 4.4.2017 13:57

Re: Bush mohl za 11/9 2001 WTC, Putin za Petrohrad?

Pane Nováku, samozřejmě, že máte pravdu, místo toho Bushe si dosaďte USA. Vzpomínám si na tehdejší debaty na ČT ohledně ataku na "dvojčata". Nevěřícně jsem poslouchal, co říkal filosof Erazim Kohák. Pokládal otázku, jestli na tom vlastně Američané nemají také nějakou vinu...

Ať je to jak chce, terorismus proti nevinným civilním osobám je nepřijatelný.

J. Vobr 4.4.2017 11:50

RYS JDĚTE SI PO SVEJCH ! RYS METELESCU BLESKU !

!!!

O. Uživatel 4.4.2017 12:23

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 4.4.2017 11:25

Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Marek-Wollner-Kusturica-je-blb-a-buran-Zastante-se-Emmy-Smetany-je-to-hezka-holka-482274

ČT skutečně zaměstnává intelektuální elitu. Kvůli článkům redaktora Palaty jsem donášku Lidových novin zrušil. Śtve mě, že nechtěně přispívám na "slušnou" výplatu reportéra Wollnera. /Přežijí koncesionářské poplatky za televizi rok 2023?/

J. Anděl 4.4.2017 12:07

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Ahoj Jaroslave. Přečetl jsem si odkazovaný článek. Je konkrétně v něm něco, co ti na reportéru Wollnerovi vadí? Jde o jeho kritické vyjádření o tom pánovi, co je tu doma?

Nebo obecně o jeho práci (kteroužto jakožto nekonzument tv médií neznám).

J. Matuška 4.4.2017 12:47

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Médiím veřejnoprávní služby jsem věnoval od televizní krize 1999/2000 jako "laik" hodně času. A prosím nepokládej mi sugestivní sofistikované otázky, na které bych musel odpovídat celým článkem. Odpovím ti tedy nepřímo. Co jsem našel na netu:"Nedá mi to, tohle je ukázka dokonalé ubohosti. To není rozhovor, to je výslech, který má dokázat, že Kusturica je agent Kremlu :o) Připomíná mi to padesátá léta naruby. Už také proto, že Emir studoval tady FAMU a umí výborně česky, Kráva nebeská je ta Smetana, nesahá mu ani po kotníky!"

I. Mertl 4.4.2017 13:02

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Inu, pane Matuško, Kusturica je jižní Slovan s tradiční příchylností k Rusku (i když snad není pravoslavný a mluvící česky). Ale i u nás takových dost, nepravoslavných středoevropských Slovanů. Je to jejich právo, viz demokracie. Kusturica točí pěkné filmy, ale jinak si o něm můžeme myslet co chceme, ne? Nesofistikovaně. Včetně novinářů.

R. Sorge 4.4.2017 13:09

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Inu, pane Mertle, zase vedle.

Kusturica se narodil v Bosne a Hergegovine, do sekulární muslimské rodiny. V roce 2005 konvertoval na pravoslaví.

Takže zase blábol z Vaší strany.

I. Mertl 4.4.2017 14:12

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Milý rozvědčíku, jakkoli Kusturicova národnost nebyla hlavním předmětem mé poznámky na p. Matušku, tak slyšte, co režisér sám o sobě říká: "My father was an atheist and he always described himself as a Serb. OK, maybe we were Muslim for 250 years, but we were Orthodox before that and deep down we were always Serbs, religion cannot change that". Holt na Balkáně nic není jednoduché - ale to vás, rozvědčíky, nenaučili. Škoda, mohl jste zkusit nebýt zase za blbce. Ani byste nemusel být, kdybyste se nechtěl vytahovat na názorové odpůrce. Nazdar.

R. Sorge 4.4.2017 15:22

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Za blbce jste zase Vy, evidentně nejste pochopen pochopit, v čem jste neměl a nemáte pravdu.

A teď nám ještě napište nějaký blábol o teroristech z RAF.

I. Mertl 4.4.2017 15:37

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

A nedá si pokoj a nedá: "Komunista se nikdy nevzdává!" Asi jste nedával pozor při školení Ideologická výchova II, Pokročilé taktiky: ústup a útěk. RAF Rote Armee Fraktion, Baader-Maihofová Gang. Víme? Nevíme, jsa ... (doplň si sám)

R. Sorge 4.4.2017 15:46

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Tak u mne RAF vždy byla a je Royal Air Force.

Komunistickou ideologickou výchovu máte výborně zeštudovanou, akorát o jižních Slovanech a Bosně a Hercegovině nic nevíte.

I. Mertl 4.4.2017 20:05

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Z ostudy kabát, a mele a mele svou.

R. Sorge 4.4.2017 20:25

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Pane Mertle, bláboly melete neustále Vy.

Frakce Rudé Armády nebyla křesťanská ale komunistická organizace.

Neustále lžete jako každý levičák.

R. Sorge 4.4.2017 20:33

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Pane Mertle, bláboly neustále melete Vy.

Frakce Rudé Armády nebyla křesťanská, ale komunistická organizace.

Neustále lžete o muslimském terorismu.

I. Mertl 4.4.2017 21:09

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Nakoktejte si to do pytlíku, milý rozvědčíku. Sorry, jen dle jména, reálně troubelka.

J. Matuška 4.4.2017 13:13

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Pane Mertle, ČT je médium veřejnoprávní služby. Má svůj Kodex. Podle mého názoru Marek Wollner dělá této "hybridní" firmě ostudu. Jeho výroky by se měla zajímat Rada ČT, když už nikomu z vedení ČT takové vystupování jejich zaměstnance nevadí. Odvahu mu jisté dává i jeho renomé z televizní krize. Od té doby ČT patří těm, kteří tam pracují.

I. Mertl 4.4.2017 14:16

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Vždyť Vám přeji Vaše názory, jakkoli je nesdílím. Bunga bunga.

J. Anděl 4.4.2017 14:49

Re: Marek Wollner: Kusturica je blb a buran.

Tomu s tím !výslechem, který má dokázat, že Kusturica je agent Kremlu", bych i bez osobního shlédnutí poměrně ochotně věřil, v tom jsou redaktoři obecně dost kovaní.

Nevím, jak se to přesně stalo, ale připadá mi, že věří tomu, že takto se má chovat správný novinář/moderátor. Teď nemyslím "dokazovat agentství Kremlu", spíš obecně tu formu výslechu s jasným záměrem, co má být dokázáno.