29.9.2020 | Svátek má MichalDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Blbé tričko, horší nápadŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 1399, poslední: 26.1.2007 16:31, přehled diskusí

komunisti do plynu!:
Autor: g Datum: 26.1.2007 16:31

komunisti do plynu!

Nový internetový obchod ZDARMA:
Autor: www.mezzano.cz Datum: 8.5.2006 1:52

www.mezzano.cz Nový internetový obchod ZDARMA >-

Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Der Jaeger O.S.L. Datum: 2.5.2006 15:56

a mohu Ti jen sdělit, že jsi nepochopil ironii, kterou jsem tričkem chtěl ukázat. Nevím, nakolik jsi obeznámen s idiocií bolševických hesel, která jsme druhdy vídavali na ulicích, ale tričkem jsem chtěl na tuto skutečnost upozornit. Blbé by to tričko bylo, měl-li bych snad snahu tímto krokem vyzývat k násilí, což jsem ani v nejmenším neměl. Jsem veden heslem, které počátkem devadesátých let používalo OF : "Nejsme jako oni".

Pro Tvou informaci se jedná o recyklaci hesel "Buduj vlast, posílíš mír" a "Daruj krev, posílís mír". Nevím, kdo jsi, ale i Karel Steigerwald v MF Dnes minulý týden pochopil, že se jedná o recesi. To heslo je tak absurdní, že snad jen blb nepochopí, že není míněno doslovně vážne.

Věřím, že jsi veden snahou býti objektivním, ale obávám se, že prohlášením, že tričko je blbé, nazýváš blbem mne a ty, kteří pochopili sice drsnou a krutou, ale přesto ironii.

Přeji Ti mnoho štěstí ve Tvém dalším hodnocení vnitropolitické situace.

Tvůj "blb".

Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Krasomil II Datum: 2.5.2006 22:49

Jestli jsi opravdu autorem nápisu na tričku a teď se to snažíš převést na "HUMOR" tak jsi trapnější než si myslíš. Myslím si, že sis uvědomil, že si to přestřelil. A pokud sis to neuvědomil ta jsi ne "blb", ale BLB.

Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Der Jaeger O.S.L. Datum: 3.5.2006 13:25

Skutečně jsem tím  autorem, milý Krasomile. Nicméně se obávám, že se nic na "humor" převádět nepokouším. Mluvím-li o "cynické ironii", nikde nevidím ani slůvko o tom, že se pokouším dělat srandu. Tvůj nekonstruktivní příspěvěk b-hužel patří k těm více hloupým reakcím lidí, kteří nic nepochopili. Jasně jsem v minulém příspěvku zmínil, že ti inteligentnější pochopili to, co neustále zmiňuji: ironii.

Nic jsem nepřestřelil. K násilí nevyzývám, jen krutě recykluji bolševické heslo. Myslím, že Ti jen hodně věcí nedochází. Ale to se asi postupem věku změní...

Re: Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Krasomil II Datum: 3.5.2006 16:30

Nic jsi nepochopil. Obhajuješ neobhajitelné. To budeš chodit s každým, kdo bude mít to tričko a kolemjdoucím vysvětlovat o co jde? Pak se najde magor, který nepochopí Tvoji "cynickou ironii" a někoho sejme. Uvažuj reálně, zůstaň nohama na zemi.

Mimochodem za 14 dní budu slavit padesátku. Jak si na tom Ty?

Re: Re: Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Der Jaeger O.S.L. Datum: 3.5.2006 23:13

I přes to, že jsem mnohem mladší než Ty, nemám problém s "cynickou ironií" a je mi vcelku jedno, jak kdo na tričko reaguje. Objevily se hlasy kritické i hlasy pobavené. Mezi pobavenými se ale nenašel nikdo, kdo by si heslo bral jako návod ku konání. Cítíš se snad mesiášsky zodpovědný za činy ostatních? Já ne. Asi nemáš stejný smysl pro zvrácenou ironii. Kdyby někdo šel a skutečně někoho zabil, považoval bys to snad za MOJÍ vinu? Ale no tak... Heslo je prostě zabsurdizovanou recyklací bolševického hesla a brát ho vážně může jen komunista nebo retard. Jsi snad retard?

Pobaveně na to reagovali lidé, kteří jsou staršího data narození a mají natolik rozum, aby si uvědomili, že to proste smrtelně vážne nelze brát. Jak jsi na tom Ty? Totalitárně mi snad SVŮJ smysl či nesmysl pro nadsázku, ironii a humor vnucovat nehodláš, že?

Re: Re: Re: Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Krasomil II Datum: 4.5.2006 12:51

Budem si každý myslet svoje. Čau

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Der Jaeger O.S.L. Datum: 4.5.2006 14:53

Ano.

Zdar.

Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Mikesh Datum: 4.5.2006 23:48

Blbem jsi ty, tak si to přiznej. Komunismus má bejt už dávno zakázanej, protože komouše nesnášim a Dolejš, nebo jak se ten krypl komunistickej jmenuje řekl - Komunisti jsou bráni jako nižší třída společnosti - odpověď ano jsou, jsou to přežitky, stejně jako fašouni, nácci, plešky, atd. Zakázat zrušit trestat!!!! ;-€;-€;-€

Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika" :
Autor: Mata Datum: 5.5.2006 20:26

To tričko je super ;-) Je rozhodně spousta lidí, co s Tebou souhlasí a Tvůj návrh trička se jim líbí. Nedej se. :-) Stejně komunisti v parlamentu jen překážejí! (Y) Docela rád bych sehnal obrázek toho návrhu...

Komunisti zabíjeli a kradli:
Autor: Henry Datum: 30.4.2006 14:08

Rád bych se v živojě ještě dočkal toho, aby někdo vyčíslil za kolik toho v zemi rozkradli komunisti za 40 let a kolik toho rozkradli tzv. demokrati od roku 1989. Zárověň by mě zajímalo, kolik lidí za komunismu bylo zabitých a kolik lídí bylo zabito po roce 1989. Doufám, že mi na to odpoví všeznalec, kterého si opravdu vážím, vydavatel Neviditelného psa.

Re: Komunisti zabíjeli a kradli:
Autor: jepice Datum: 30.4.2006 14:36

Termín tzv. demokrat značí, že se nejedná o skutečného demokrata, ale o někoho, kdo se za demokrata vydává. A to pasuje opět na komunisty. Jejich krádeže od roku 89 by se určitě daly vyčíslit, ale je fakt, že na své předchůdce, kteří po roce 1948 ukradli komplet všechno, zatím nemají /což neznamená, že na tuhle inspiraci zapomínají/.

Co se zabitých týče, máte na mysli popravené a umučené odpůrce režimu nebo oběti dopravních nehod?

Re: Komunisti zabíjeli a kradli:
Autor: Antikomunistka Datum: 3.5.2006 21:13

S Vasim nazorem se neda nesouhlasitVV. Jen je velka skoda, za lide maji tak kratkou pamet a musime se bat, ze se v cervu 2006 bude opakovat unor 1984.

Re: Re: Komunisti zabíjeli a kradli:
Autor: Antikomunistka Datum: 3.5.2006 21:15

opravuji: unor 1948

Odpověď:
Autor: Krasomil.II Datum: 30.4.2006 13:29

Láďo Hartmane - tlacháš. Je to na hlubší diskusi, takže Ti jen řeknu: "Je mi tě líto!" Jsi jen produkt patnáctiletého působení medií, ve kterých je dle průzkumu 80 % novinářů pravicového zaměření (přesvědčení) a 60 % používá hrubý antikomunismus jako program (argument). To neodpovídá tomu co si lidé opravdu myslí.

Kdo za to může...?:
Autor: Vladimír Hartman Datum: 29.4.2006 11:15

Zajisté, komouši budou chtít zvýšenou ochranu.zajisté, že budou vytloukat politický kapitál ze všeho, co se jim jen hodí.Co by se také jiného dalo čekat? Primární otázka je ovšem jiná: Proč tady mohou existovat? Odpověď by snad měl dát Václav Havel a s ním celá politická garnitura počátku devadesátých let.

Ubohý Paroubek.:
Autor: petrs51 Datum: 28.4.2006 9:45

text

Ubohost:
Autor: Karel Kryl Datum: 28.4.2006 8:12

Neff se svymi ubohymi komentari zase zabodoval. Neffe, jdi delat neco poradnyho, ale to ty asi neumis.

tričko s nápisem zabij rom:
Autor: kypris Datum: 27.4.2006 23:44

hájíme-li trička s nápisem zabij komunistu posílíš mír, proč by tam nemohlo být také zabij křesťana, roma, muslima mebo muže .... posílíš mír příslušníci těchto skupin lidstva také přece vraždí

Re: tričko s nápisem zabij rom:
Autor: Venkovan Datum: 27.4.2006 23:50

Dobrý muži to se u komplu střídáte na směny,nebo jen měníte jména?

Re: tričko s nápisem zabij rom:
Autor: Honza™ Datum: 27.4.2006 23:50

Kdo co hájí?Takové tričko ani není to si vymyslel nějakej přitroublej novinář,prodávaná protikomunistická trička mají své opodstatnění a ještě lepší by byla dekomunizace celé společnosti

Re: Re: tričko s nápisem zabij rom:
Autor: huhu Datum: 27.4.2006 23:55

není takové tričko z dílny "s komunisty se nemluví" humanitárního bombardéra ? myslím jako provokace, protože, Venda s komunisty nikdy mluvit nepřestal...

Re: tričko s nápisem zabij rom:
Autor: Pavel Kořenský Datum: 27.4.2006 23:54

Ach jo, to je furt dokola.

Cikánem nebo mužem se člověk rodí. Takže je poněkud stupidní propagovat zabíjení na základě pohlaví či rasy.

Křesťanem, muslimem či komunistou se člověk stává na základě vlastní volby.

Křesťané pokud vím, nechtějí jiné zotročit či zabít. Muslimové nebo komunisté ano a dost často to činí. Muslimové nejspíš naposledy v Egyptě, běžně v Iráku nebo 11.9. Komunisté vraždí na Kubě nebo v Severní Korei.

Proto jsou trička "Zabij komunistu..." nebo "Zabij muslima..." celkem OK.

Re: Re: tričko s nápisem zabij rom:
Autor: Hans Datum: 28.4.2006 19:40

Komunisté vraždí na Kubě?

Máš to nějak popletené. Guantanámo ale nepatří Kubě! Tam se mučí a vraždí.

Re: Re: tričko s nápisem zabij rom:
Autor: Krasomil II Datum: 7.5.2006 10:20

"Křesťané pokud vím, nechtějí jiné zotročit či zabít." Takovoudle větu může říct jen naprosto neinformovaný člověk. Víc než tisíc let se pod znamením kříže a s požehnáním církve a jejich představených dobýval celý svět. Nejprve mezi sebou v Evropě, potom křižácké výpravy na Blízký východ, po objevení ameriky likvidace celých kultůr, národů, kmenů atd., atd. Náboženství si podrobovalo především lidkou mysl, protože od 4.století našeho letopočtu se z původně odporu proti Římu stává náboženstvím, které se vždy přimkne k tomu, který vládne. Proto je úspěšné - jde za mocí. Ovládne Evropu a všechny její kolonie (někde více - Jižní Amerika, někde méně - Indie). Tím se spolupodílí na všech zvěrstvech které v této době byly.

Tričko s nápisem zabij rom je úplně v pořádku. :
Autor: Sch.gloátor Datum: 28.4.2006 13:12

Protože rom je pasé. Ať žije dvd ! ;-D

Dobrý pozdní večer:
Autor: Venkovan Datum: 27.4.2006 23:23

Dějů sa to věci!!Odpoledne sem sa tu na chvilku rozhlédl tož tu exeloval nějaký Jaroušek z noců dlůhých nožů to sa dalo čekat!!Podíval sem sa na iDnes a Jura Paroubek ho snád eště trumfne!!!!!!To sa od někeho kdo je premiér nečeká!!!!Mezi jeho úhlavních nepřátelů a válečných štváčů podle něho patří Karel Shteigerwald!karla znám osobně a možu prohlásit,že je to velice mírný a slušný člověk!Co sa o někerých našich politikách rozhodně říct nedá!!;-)

pV,:
Autor: janabok Datum: 27.4.2006 23:12

to je ta krása zločinného kapitalismu...

přemýšlíš, makáš a pak tyješ z ostatních...

teda, pokud Vám ten Váš vynález bolševik neznárodní (pardon - nezprivatizuje)...:-)

Težko mi sebere, co mám v hlavě:
Autor: pV. Datum: 27.4.2006 23:40

a manuály zásadně nezpracovávám. Je to sice z nechuti a lenosti, ale teď mám i pádný důvod :-)