3.12.2020 | Svátek má Svatoslav


Blbé tričko, horší nápad

27.4.2006

Dolejšův soudruh Kováčik řekl kupříkladu, že pokud společnost bude tolerovat výrobu triček "zabij komunistu, posílíš mír", může být příště napaden kterýkoli politik. Slova jako "společnost" a "tolerovat" je třeba přeložit jako cenzura - a nedotknutelnost komunistů. Takže, nejen že neprojde zákaz komunistických symbolů a zákaz názvu strany, která kradla a vraždila, naopak, na stole bude požadavek její zvýšené ochrany?

Každé násilí na ulici i mimo ulici je zavrženíhodné. Bylo by dobré, kdyby policie pachatele odhalila, usvědčila a předala soudu - jako v každém takovém případě, kdy je občan ztlučen. Ať patří ke kterékoli politické straně, ať je to kdokoli. Cenzuru bych nechal ve skladu veteše. Tričko "zabij komunistu, posílíš mír" je bezesporu blbé. Komise zkoumající blbost triček je ještě blbější nápad.

Odvážný Železný
Vladimír Železný nechal vylepit volební billboardy své strany. Slibuje na nich "odvážné činy". Že ale má odvahu, on, za jehož odvážné činy daňoví poplatníci vysolili deset miliard. Člověk až nevěří, co všechno je možné, co všechno billboard snese.Hledáme testerky pro novinku BEBA COMFORT HM-O tekutá
Hledáme testerky pro novinku BEBA COMFORT HM-O tekutá

Ne vždy máme možnost převařit vodu a ne vždy máme dostatek času. Přesně pro takové situace je tu pro Vás novinka BEBA COMFORT HM-O tekutá mléčná...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.