6.12.2020 | Svátek má Mikuláš


Diskuse k článku

Blbé tričko, horší nápad

Pokopaný poslanec Jiří Dolejš se stane na pár dní tématem, ke kterému se bude kde kdo vyjadřovat, nevyhnu se ani já. Dalo se čekat, že komunisté budou z případu vytloukat kapitál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
g 26.1.2007 16:31

komunisti do plynu!

komunisti do plynu!

www.mezzano.cz 8.5.2006 1:52

Nový internetový obchod ZDARMA

www.mezzano.cz Nový internetový obchod ZDARMA >-

Der Jaeger O.S.L. 2.5.2006 15:56

Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

a mohu Ti jen sdělit, že jsi nepochopil ironii, kterou jsem tričkem chtěl ukázat. Nevím, nakolik jsi obeznámen s idiocií bolševických hesel, která jsme druhdy vídavali na ulicích, ale tričkem jsem chtěl na tuto skutečnost upozornit. Blbé by to tričko bylo, měl-li bych snad snahu tímto krokem vyzývat k násilí, což jsem ani v nejmenším neměl. Jsem veden heslem, které počátkem devadesátých let používalo OF : "Nejsme jako oni".

Pro Tvou informaci se jedná o recyklaci hesel "Buduj vlast, posílíš mír" a "Daruj krev, posílís mír". Nevím, kdo jsi, ale i Karel Steigerwald v MF Dnes minulý týden pochopil, že se jedná o recesi. To heslo je tak absurdní, že snad jen blb nepochopí, že není míněno doslovně vážne.

Věřím, že jsi veden snahou býti objektivním, ale obávám se, že prohlášením, že tričko je blbé, nazýváš blbem mne a ty, kteří pochopili sice drsnou a krutou, ale přesto ironii.

Přeji Ti mnoho štěstí ve Tvém dalším hodnocení vnitropolitické situace.

Tvůj "blb".

Krasomil II 2.5.2006 22:49

Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

Jestli jsi opravdu autorem nápisu na tričku a teď se to snažíš převést na "HUMOR" tak jsi trapnější než si myslíš. Myslím si, že sis uvědomil, že si to přestřelil. A pokud sis to neuvědomil ta jsi ne "blb", ale BLB.

Der Jaeger O.S.L. 3.5.2006 13:25

Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

Skutečně jsem tím  autorem, milý Krasomile. Nicméně se obávám, že se nic na "humor" převádět nepokouším. Mluvím-li o "cynické ironii", nikde nevidím ani slůvko o tom, že se pokouším dělat srandu. Tvůj nekonstruktivní příspěvěk b-hužel patří k těm více hloupým reakcím lidí, kteří nic nepochopili. Jasně jsem v minulém příspěvku zmínil, že ti inteligentnější pochopili to, co neustále zmiňuji: ironii.

Nic jsem nepřestřelil. K násilí nevyzývám, jen krutě recykluji bolševické heslo. Myslím, že Ti jen hodně věcí nedochází. Ale to se asi postupem věku změní...

Krasomil II 3.5.2006 16:30

Re: Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

Nic jsi nepochopil. Obhajuješ neobhajitelné. To budeš chodit s každým, kdo bude mít to tričko a kolemjdoucím vysvětlovat o co jde? Pak se najde magor, který nepochopí Tvoji "cynickou ironii" a někoho sejme. Uvažuj reálně, zůstaň nohama na zemi.

Mimochodem za 14 dní budu slavit padesátku. Jak si na tom Ty?

Der Jaeger O.S.L. 3.5.2006 23:13

Re: Re: Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

I přes to, že jsem mnohem mladší než Ty, nemám problém s "cynickou ironií" a je mi vcelku jedno, jak kdo na tričko reaguje. Objevily se hlasy kritické i hlasy pobavené. Mezi pobavenými se ale nenašel nikdo, kdo by si heslo bral jako návod ku konání. Cítíš se snad mesiášsky zodpovědný za činy ostatních? Já ne. Asi nemáš stejný smysl pro zvrácenou ironii. Kdyby někdo šel a skutečně někoho zabil, považoval bys to snad za MOJÍ vinu? Ale no tak... Heslo je prostě zabsurdizovanou recyklací bolševického hesla a brát ho vážně může jen komunista nebo retard. Jsi snad retard?

Pobaveně na to reagovali lidé, kteří jsou staršího data narození a mají natolik rozum, aby si uvědomili, že to proste smrtelně vážne nelze brát. Jak jsi na tom Ty? Totalitárně mi snad SVŮJ smysl či nesmysl pro nadsázku, ironii a humor vnucovat nehodláš, že?

Krasomil II 4.5.2006 12:51

Re: Re: Re: Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

Budem si každý myslet svoje. Čau

Der Jaeger O.S.L. 4.5.2006 14:53

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

Ano.

Zdar.

Mikesh 4.5.2006 23:48

Re: Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

Blbem jsi ty, tak si to přiznej. Komunismus má bejt už dávno zakázanej, protože komouše nesnášim a Dolejš, nebo jak se ten krypl komunistickej jmenuje řekl - Komunisti jsou bráni jako nižší třída společnosti - odpověď ano jsou, jsou to přežitky, stejně jako fašouni, nácci, plešky, atd. Zakázat zrušit trestat!!!! ;-€;-€;-€

Mata 5.5.2006 20:26

Re: Milý Astone, jsem autorem návrhu onoho "blého trika"

To tričko je super ;-) Je rozhodně spousta lidí, co s Tebou souhlasí a Tvůj návrh trička se jim líbí. Nedej se. :-) Stejně komunisti v parlamentu jen překážejí! (Y) Docela rád bych sehnal obrázek toho návrhu...

Henry 30.4.2006 14:08

Komunisti zabíjeli a kradli

Rád bych se v živojě ještě dočkal toho, aby někdo vyčíslil za kolik toho v zemi rozkradli komunisti za 40 let a kolik toho rozkradli tzv. demokrati od roku 1989. Zárověň by mě zajímalo, kolik lidí za komunismu bylo zabitých a kolik lídí bylo zabito po roce 1989. Doufám, že mi na to odpoví všeznalec, kterého si opravdu vážím, vydavatel Neviditelného psa.

jepice 30.4.2006 14:36

Re: Komunisti zabíjeli a kradli

Termín tzv. demokrat značí, že se nejedná o skutečného demokrata, ale o někoho, kdo se za demokrata vydává. A to pasuje opět na komunisty. Jejich krádeže od roku 89 by se určitě daly vyčíslit, ale je fakt, že na své předchůdce, kteří po roce 1948 ukradli komplet všechno, zatím nemají /což neznamená, že na tuhle inspiraci zapomínají/.

Co se zabitých týče, máte na mysli popravené a umučené odpůrce režimu nebo oběti dopravních nehod?

Antikomunistka 3.5.2006 21:13

Re: Komunisti zabíjeli a kradli

S Vasim nazorem se neda nesouhlasitVV. Jen je velka skoda, za lide maji tak kratkou pamet a musime se bat, ze se v cervu 2006 bude opakovat unor 1984.

Antikomunistka 3.5.2006 21:15

Re: Re: Komunisti zabíjeli a kradli

opravuji: unor 1948

Krasomil.II 30.4.2006 13:29

Odpověď

Láďo Hartmane - tlacháš. Je to na hlubší diskusi, takže Ti jen řeknu: "Je mi tě líto!" Jsi jen produkt patnáctiletého působení medií, ve kterých je dle průzkumu 80 % novinářů pravicového zaměření (přesvědčení) a 60 % používá hrubý antikomunismus jako program (argument). To neodpovídá tomu co si lidé opravdu myslí.

Vladimír Hartman 29.4.2006 11:15

Kdo za to může...?

Zajisté, komouši budou chtít zvýšenou ochranu.zajisté, že budou vytloukat politický kapitál ze všeho, co se jim jen hodí.Co by se také jiného dalo čekat? Primární otázka je ovšem jiná: Proč tady mohou existovat? Odpověď by snad měl dát Václav Havel a s ním celá politická garnitura počátku devadesátých let.

petrs51 28.4.2006 9:45

Ubohý Paroubek.

text

Karel Kryl 28.4.2006 8:12

Ubohost

Neff se svymi ubohymi komentari zase zabodoval. Neffe, jdi delat neco poradnyho, ale to ty asi neumis.

kypris 27.4.2006 23:44

tričko s nápisem zabij rom

hájíme-li trička s nápisem zabij komunistu posílíš mír, proč by tam nemohlo být také zabij křesťana, roma, muslima mebo muže .... posílíš mír příslušníci těchto skupin lidstva také přece vraždí

Venkovan 27.4.2006 23:50

Re: tričko s nápisem zabij rom

Dobrý muži to se u komplu střídáte na směny,nebo jen měníte jména?

Honza™ 27.4.2006 23:50

Re: tričko s nápisem zabij rom

Kdo co hájí?Takové tričko ani není to si vymyslel nějakej přitroublej novinář,prodávaná protikomunistická trička mají své opodstatnění a ještě lepší by byla dekomunizace celé společnosti

huhu 27.4.2006 23:55

Re: Re: tričko s nápisem zabij rom

není takové tričko z dílny "s komunisty se nemluví" humanitárního bombardéra ? myslím jako provokace, protože, Venda s komunisty nikdy mluvit nepřestal...

Pavel Kořenský 27.4.2006 23:54

Re: tričko s nápisem zabij rom

Ach jo, to je furt dokola.

Cikánem nebo mužem se člověk rodí. Takže je poněkud stupidní propagovat zabíjení na základě pohlaví či rasy.

Křesťanem, muslimem či komunistou se člověk stává na základě vlastní volby.

Křesťané pokud vím, nechtějí jiné zotročit či zabít. Muslimové nebo komunisté ano a dost často to činí. Muslimové nejspíš naposledy v Egyptě, běžně v Iráku nebo 11.9. Komunisté vraždí na Kubě nebo v Severní Korei.

Proto jsou trička "Zabij komunistu..." nebo "Zabij muslima..." celkem OK.

Hans 28.4.2006 19:40

Re: Re: tričko s nápisem zabij rom

Komunisté vraždí na Kubě?

Máš to nějak popletené. Guantanámo ale nepatří Kubě! Tam se mučí a vraždí.

Krasomil II 7.5.2006 10:20

Re: Re: tričko s nápisem zabij rom

"Křesťané pokud vím, nechtějí jiné zotročit či zabít." Takovoudle větu může říct jen naprosto neinformovaný člověk. Víc než tisíc let se pod znamením kříže a s požehnáním církve a jejich představených dobýval celý svět. Nejprve mezi sebou v Evropě, potom křižácké výpravy na Blízký východ, po objevení ameriky likvidace celých kultůr, národů, kmenů atd., atd. Náboženství si podrobovalo především lidkou mysl, protože od 4.století našeho letopočtu se z původně odporu proti Římu stává náboženstvím, které se vždy přimkne k tomu, který vládne. Proto je úspěšné - jde za mocí. Ovládne Evropu a všechny její kolonie (někde více - Jižní Amerika, někde méně - Indie). Tím se spolupodílí na všech zvěrstvech které v této době byly.

Sch.gloátor 28.4.2006 13:12

Tričko s nápisem zabij rom je úplně v pořádku.

Protože rom je pasé. Ať žije dvd ! ;-D

Venkovan 27.4.2006 23:23

Dobrý pozdní večer

Dějů sa to věci!!Odpoledne sem sa tu na chvilku rozhlédl tož tu exeloval nějaký Jaroušek z noců dlůhých nožů to sa dalo čekat!!Podíval sem sa na iDnes a Jura Paroubek ho snád eště trumfne!!!!!!To sa od někeho kdo je premiér nečeká!!!!Mezi jeho úhlavních nepřátelů a válečných štváčů podle něho patří Karel Shteigerwald!karla znám osobně a možu prohlásit,že je to velice mírný a slušný člověk!Co sa o někerých našich politikách rozhodně říct nedá!!;-)

janabok 27.4.2006 23:12

pV,

to je ta krása zločinného kapitalismu...

přemýšlíš, makáš a pak tyješ z ostatních...

teda, pokud Vám ten Váš vynález bolševik neznárodní (pardon - nezprivatizuje)...:-)

pV. 27.4.2006 23:40

Težko mi sebere, co mám v hlavě

a manuály zásadně nezpracovávám. Je to sice z nechuti a lenosti, ale teď mám i pádný důvod :-)