29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Babiš není Cincinnatus

Evropský parlament nepřekvapivě schválil usnesení namířené proti možnému střetu zájmů premiéra Babiše. Nepřekvapivě proto, že střet zájmů je zde očividný a od prvního okamžiku byl ve hře. Buď hrajeme první ligu v ekonomice, nebo v politice, a na dvou koních jezdit nelze.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Matuška 21.6.2020 13:33

Rudovláska z Trikolory: Na životech VŠECH záleží. Svět není černobílý! /Titulek./

Souhlasím: SVĚT NENÍ ČERNOBÍLÝ!

J. Ganaur 21.6.2020 13:36

Ani rudý a dokonce ani modrý.

J. Polesny 21.6.2020 13:39

Tak to je objev. Kolik barev má trikolora ví? Nebo až ve druhém díle?

J. Václavíková 21.6.2020 13:45

Prosímtě, už na sobě trochu zapracovala, nebo je to pořád takový etalon hlouposti, jak to předvedla v nezapomenutelném rozhovoru na DVTV?

J. Matuška 21.6.2020 14:48

Ad 13:45 Rozhovor jsem si našel /http://jdem.cz/fgnsb3/. Jenom jsem to přelétl, ale to důležité jsem nepřehlédl. Domnívám se, že na sobě zapracovala. Pokud dokáže vůči sobě být sebekritická, ten nepovedený rozhovor by pro ni měl být mementem.

Nyní společně s VKml. navštěvuje po republice v rámci Trikolora jede velký počet obcí, městeček. Být na jejím místě, požádal bych ostřílenou novinářku /na Virtually jsem ji nazýval prokurátorkou/ o "repete" rozhovoru...

Na mě vždycky dělala dojem slušného člověka. Informace na Wikipedii /http://jdem.cz/fgnsc9/ to svým způsobem potvrzují - nejen preferenční body.Ocenil jsem rovněž, že oželela peníze za funkci ve školském podvýboru, vystoupila z ODS a připojila se k poslanci Klausovi.

Oceňuji, že i po ostré výměně názorů Na lišce, potvrzuješ, že potykání trvá dál. Jsem rád, že jsme se tam v šestce sešli. Těším se na podzimní sraz... Zdravím.

P. Jirkovský 21.6.2020 13:28

Docent marxismu-leninismu, kterej začíná věty slovem "jako", by neměl bejt ministrem kultury.

P. Jirkovský 21.6.2020 13:30

Pardon, tak prej nebyl docent, splet jsem se.

J. Vobr 21.6.2020 13:41

IÁ-IÁ ... JIRKOVSKÝ SI ZAHÝKAL ;-D;-D;-D

P. Jirkovský 21.6.2020 13:42

Zalez, nechutnej zlodějskej parazite.

J. Václavíková 21.6.2020 13:47

Mě dostal tím, jak se dovolává biblických citátů. Vzpomněla jsem si při tom, jak dštil oheň a síru na církve při jednání o restitucích.

P. Jirkovský 21.6.2020 13:52

Já ho nějak nemůžu ani cejtit, takže nemůžu bejt objektivní, ale z těch jeho keců by snad vomdlel i pařez.

J. Václavíková 21.6.2020 13:54

A ten Jandejsek, to je hroznej ňouma. Klasický starý kádr bolševikem kovaný.

P. Jirkovský 21.6.2020 14:15

To bych neřek, znám osobně (přesnější by bylo znal jsem) docela dobře, a řek bych, že málokdo uvažuje tak přísně ekonomicky, jako on. Pamatuju se, že jsem za ním jel kvůli něčemu před cca 20 lety do T. Štěpánova, byl jsem tam před sedmou ráno a on seděl za stolem a listoval v asi 20 cm vysokým balíku sestav. Povídal, že počítá halíře, už vod čtyř. Že ho ani tak nezajímaj miliony na konci, to nějak vždycky vyjde, ale ty halíře na začátku, ty rozhodnou o těch milionech. Tenkrát tvořili firmu 3, slovy tři THP, jak se říkalo, včetně něj, a ti tři se střídali na ještěrce při vykládkách kuřat na jatkách, nástup ve tři ráno.

J. Václavíková 21.6.2020 14:19

V tom případě ho to dost semlelo, protože splácal všechno na jednu hromadu, aniž dokázal rozlišit příčiny.

M. Pivoda 21.6.2020 13:21

Zaorálek na ČT24 dnes (mezi 12 a 13 hodinou) citoval bibli: " Snáze projde velbloud uchem jehly, než aby bohatý vešel do Božího království."

Tím Zaorálek zpochybňoval alternativu, že by se Babiš (pod tlakem z EU) snad mohl vzdát Agrofertu.

Nepodceňujte Andreje Babiše, prosím. Je to štíhlý člověk, možná, že se tím pověstným uchem jehly dokáže nějak protáhnout.

J. Polesny 21.6.2020 13:40

To nejsou dotace...

I. Štípek 21.6.2020 13:20

Havelka a Ilsner a někteří další - prosím pěkně, vy nespíte? Jste pořád týž nebo se střídáte?

M. Ilsner 21.6.2020 13:23

Proč bych v poledne spal, troubo?

P. Novák 21.6.2020 13:38

Diskusní disident a osobní trol pp. Vodvářky a Stejskala má jen nudu, tak si semotamo jalově zaprudí.

J. Havelka 21.6.2020 13:13

FORESTA GUMPA už nechci nikdy vidět! RESPECT!!!

J. Ganaur 21.6.2020 13:18

A co Forejta Gumpa?;-D;-D;-D

M. Němec 21.6.2020 13:25

Když neseče trávník a nekrade včelám med, píše sem.

Jeho máma mu říkala, že na sajrajt se musí se smetákem.

P. Novák 21.6.2020 13:25

Tady bych byl opatrný. Originál Forest o sobě věděl, že je jiný. Úvodní věta knižní předlohy zní:" Jedno vám teda povím, bejt idijot není žádnej med...".

Forejt k sebereflexi nedospěl.

J. Ganaur 21.6.2020 13:32

Ale s tím medem to u něj vyjde nastejno.

M. Němec 21.6.2020 13:38

Forrest Gump byl moc předvídatelnej.

Forejt Gump je jako péro v otomanu a člověk nikdy neví, kdy, kudy a s čim vyleze. A zároveň se čtenář Forejta Gumpa může každej den těšit, jestli si jeho hrdina udělá novej osobáček v počtu a tvorbě překvapivých peečovin. Což oceňuji.

U Drobného a Čermáka ví člověk dopředu, o čem to bude.

J. Ganaur 21.6.2020 13:41

To je fakt.U Kellnera taky.

M. Němec 21.6.2020 13:49

Kellner je čitelnej a jednoduchej jak čerpadlo.

Forejt Gump je zapeklitý oříšek i pro cvokaře.

M. Ilsner 21.6.2020 13:13

Tak lidi, co stavěli s H-systemem, zaplatili Zmetkovi a někteří dostavěli za svý, si budou moci odkoupit ty domky tentokrát za odhadní cenu. Takže zaplatěj prakticky třikrát... se divím, že toho Smetku už někdo nezastřelil po předchozím lámání v kole.

Jsme zemí neomezených možností, tak proč ne?

J. Schořík 21.6.2020 13:15

Jde o to, že většina těch ostatních zaplatila a nedostali vůbec nic. Tihle bez povolení dostavěli a měli představu že to nakonec nedopadlo tak zle. Smůla. Zákon říká že z toho co zbylo dostane každý malý kousek..

J. Václavíková 21.6.2020 13:16

Oni jim taky odečtou vložené zhodnocení, ne?