24.5.2024 | Svátek má Jana


Diskuse k článku

Aspoň někdo vydělal

To je dobře, že někdo vydělá, až na to, že ten někdo je dvojnásobný vrah. Aby upevnil svoje ego monarchy, po několika tajemných náznacích Zeman sdělil veřejnosti, že nechá propustit z doživotního vězení Jiřího Kajínka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Navrátil 12.5.2017 12:45

Re: Aston žertuje

Omlouvám se, Sobotka nelže, on jen několikrát denně optimalizuje své výroky.

O. Uživatel 12.5.2017 9:20

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 12.5.2017 9:30

Re: Aston žertuje

Ministr Dluhoslav je v tom namočen více.

O. Uživatel 12.5.2017 10:26

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 12.5.2017 8:46

náš pan farář fčera říkal, že Zeman udělí milost

taky tomu amíkovi, co vyvraždil tu celou rodinu. Prej se za něj modlí ! Ten cikán, co měnil každej tejden výpovědi proti Kajínkovi, se prej má asi po desátý vrátit do englandu. Já tomu nevěřím. Tady mu nic nechybí-arajt žádnej a navíc prej s ním má za peníze Fendrych s Aktuálně udělat hozhovor na pokračování....UF !!!

O. Uživatel 12.5.2017 9:22

Uživatel požádal o vymazání
M. Valenta 12.5.2017 8:41

Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

A je jen škoda, že odlet do Číny nestihl i Kájinek. Mohl se tam ledacos přiučit. A my jsme zase mohli mít experty dva. Jednoho na stabilizaci společnosti a druhého na likvidaci opozice.

M. Prokop 12.5.2017 8:42

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

I včerejší optikou ....

P. Boublíková 12.5.2017 8:45

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

Klaus nebyl špatný prezident, i když se dopustil nějakých úletů, a jeho odpůrci na něm nenechali nit suchou.

Za pár let možná napíšete "zlatý Zeman" ;^)

M. Prokop 12.5.2017 8:47

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

To leda až bude presidentem DRáth nebo Kajínek.

P. Boublíková 12.5.2017 8:50

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

Nebo Babiš, třeba ;^)

P. Smatlak 12.5.2017 9:35

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

Boublíková To máš ze své hlavy a nebo z a nebudu psát z čeho.A Klaaus sice nedělal takové excesy jako Zeman ale zase nechal nebo přenechal vše co tu bylo dobré a fungující skupině podvodníků a gaunerů a ty i to co ještě fungovalo tak to zlikvidovali a nesplatili ani půjčky a úvěry které na ty majetky dostali a nic se nedělo a nic se těm podvodníkům,co na to konto zbohatli nestalo.A využili toho i tací jako Babiš,Kelner a spol,kteří majetky získali v té době za hubičku ,to je podvodem který tu vyrobil Klaus a jeho strana resp.pravičáci.A potom se ty půjčky od bank,které v tom byli také zainteresované museli sanovat a to udělala vláda ČSSD ze st.rozpočtu a byli to ne desítky ale stovky miliard.Takže Klaus možná nebyl takový hulvát jako Zema ALE JINAK SI NEMAJÍ CO VYČÍTAT..A zeman to je s prominutím asi nějaký "nadčlověk" a nebo si to myslí,jinak by se choval jako president a ne jako namyšlený hulvát.Sobotku nemusím a vadí mina něm také lecos ale oproti těmto dvoum pánům presidentům je to slušný chlap a paradoxem je,už to,že jsou a byli presidenti.A jak píšeš nějakých úletů tak to si asi přestala myslet,pokud se ti zdá to co jsem napsal jako jen nějaký ůlet.A havel ten byl oproti těmto dvěma presidentům opravdu slušný a nic tady nezničil a neprodal jako Klausovci takže ti kdo si ho berou na paškál jsou buďto gauneři nebo duševní a morální impotenti což nejlépe vysvětluje ty jejich neomalené a neopodstatněné kecy.

P. Manda 12.5.2017 9:45

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

hospodské, ničím nepodložené, blbé kecy.

S. Lazárek 12.5.2017 8:46

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

Zemanův kalašnikov pevně svírá jeho věrný a oddaný Ovčáček, ten by za svého pána klidně položil i svůj mladý život, pokud už ho (minimálně ten profesní) dávno nepoložil. Kam se na něj hrabe nějakej polepšenej vrah....:-)

F. Šimek 12.5.2017 8:54

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

za Havla by Žantovský-Šabatová-Vondra atd... hlavně ta hééérečka jakási- Štěpánová položili klidně i ten jejich vypitej mozek... zlatý komunisti !!!

S. Lazárek 12.5.2017 8:57

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

Co novýho na Latránu Franto?.....:-)

M. Prokop 12.5.2017 8:59

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

Vybouchaný mozek kritizuje vypitý mozek - jak z Chestertona, mistra paradoxu.

F. Šimek 12.5.2017 9:02

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

už sis koupil nový rifle a konečně prodal starý žehličky ???

M. Prokop 12.5.2017 9:03

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

Novou rifli? Mně stačí vzduchovka.

B. Köhlerová 12.5.2017 9:19

Re: Dnešní optikou viděno - zlatý Klaus.

Asi tak!

M. Prokop 12.5.2017 8:39

Ad Kajínek,

vzhledem k tomu, co Zeman kecal o amnestiích při svém nástupu, tak bych to bral jako výplod strachu nebo zoufalství, případně odvádění pozornosti od nějaké lumpárny, provedené či zamýšlené.

Nicméně krásný doklad toho, že Zeman kecá naprosto ve všem.

P. Boublíková 12.5.2017 8:42

Re: Ad Kajínek,

Zeman delší dobu prosazoval soudní revizi Kajinkova případu, neuspěl. Zná podrobně spis a možná má pochybnosti o vině.

Kromě toho se nejedná o amnestii, ale o udělení milosti.

M. Prokop 12.5.2017 8:46

Re: Ad Kajínek,

Amnestie je milost, milost je amnestie.

Kajínek byl revidován několikrát, vždy se stejným výsledkem.

Když tak vidím Zemana a jeho nápady, nevěřím na podrobnou znalost, spíš na to, že zas něco plácnul "z voleje", bez podkladů a bez ohledu na následky. Dělá to stále.

P. Boublíková 12.5.2017 8:50

Re: Ad Kajínek,

Ale houby, amnestie je hromadná, milost individuální.

O obnovu procesu žádal Kajínek opakovaně a vždy marně. V tomto punktu něco smrdí.

M. Prokop 12.5.2017 9:01

Re: Ad Kajínek,

https://www.epravo.cz/top/clanky/amnestie-a-milost-a-jejich-formy-14774.html

Smrdí. Kajínek.

S. Lazárek 12.5.2017 8:43

Re: Ad Kajínek,

To, zda si Zeman myslí, že je nebo není Kajínek vinen nemá konkrétně s touto amnenistií pranic společného, o tom jsem přesvědčen, nicméně podle mého subjektivního pocitu si taky myslím, že doživotí taktéž nedostal proto, že prováděl tak těžké zločiny. Jsem rád, že šanci dostal, i když na tom někdo sbírá svoje politické body. Zemana bych nevolil ani kdyby zamrzlo peklo, ale tohle kvituji. Snad mu to Kajínek na svobodě neosolí.....:-)

M. Prokop 12.5.2017 8:49

Re: Ad Kajínek,

Poptával jsem se trochu u známých v justici, u kterých vím, že jim nedělá potíže přiznat případnou chybu. Dle nich není pochyb o vině.

S. Lazárek 12.5.2017 8:51

Re: Ad Kajínek,

Já jsem se sice nepoptával nikoho, ale jeho doživotí mi smysl prostě nedává, notabene, když tolikrát žádal o znovuotevření svého případu a nikdy mu to nebylo umožněno, což by minimálně pro doživotně odsouzeného česká justice udělat mohla a měla.

P. Boublíková 12.5.2017 8:53

Re: Ad Kajínek,

Přesně.

M. Prokop 12.5.2017 9:02

Re: Ad Kajínek,

Znovuotevírat by chtěl v lochu každý.