18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Asociace s Ukrajinou pokračuje

Čteme ve zprávách, že se asociační dohoda s EU stala pro ukrajinské prozápadní politiky symbolem odklonu od těsných hospodářských a politických vazeb na Rusko. Tato věta je symbolem jednoho propastného politického omylu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 5.6.2014 17:53

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 5.6.2014 17:55

Re: Rusko je kriminální stát

Má záchvat. :-P

P. Pokorný 5.6.2014 17:58

Re: Rusko je kriminální stát

Dál nic, USA nakupují za dluh z roku 2050. 36 let mají náskok.

S. Netzer 5.6.2014 17:57

"USA se hroutí"

Jasně, to už tvrdil politruk poručík Hospodin.

J. Anděl 5.6.2014 17:58

Re: Rusko je kriminální stát

Znám obyčejného, dobrého člověka, který odjel do New Yorku a je tam spokojený. A což o to, sice takového neznám, ale věřím, že existuje nějaký ten obyčejný, dobrý člověk, žijící v Moskvě, ačkoliv neznám moc lidí, jejichž snem by bylo odjet do Moskvy na déle než poznávací zájezd, nebo tam snad přímo žít.

Jen se zeptám, jste si jistý, že pan Obama mluvil o tomtéž?

J. Jílek 5.6.2014 18:07

Re: Rusko je kriminální stát

i ten Snowden by raději jinam...

A. Kohut 5.6.2014 17:21

Ty pyčo Varadinková

Já měl 6000 podřízených. Seděl jsem úplně jinde než Udatný. Ale byl už tehdy výrazná osobnost, tak jsem se o něm od jeho nadřízených dozvěděl. Znám jeho personální spis. A můžu tě ty krágvo ujistit, že mu nešaháš ani po kotníky, do kterých tak ráda kopeš.

P. Spáčil 5.6.2014 17:38

Re: Ty pyčo Varadinková

jo, gentleman každým coulem. Už máte dovoleno chodit do hospody?

Č. Milota 5.6.2014 17:41

Re: Ty pyčo Varadinková

Žvatlo, kdy už odhalíte mou IP, lokaci atd. Těším se na vaše bojové satelity. Po kotníky Vám nikdo nemůže, ležíte ve škarpě. Spadlé dráty bez napětí začněte šmírovat, pusťte se do mne. Po "Z" nebo vyšší síti mi určitě nezavoláte, tedy šmátrejte s udatným úsilím, šmoulové. A ať si z výsledku nenaserete do pampersek.

A. Kohut 5.6.2014 18:20

Re: Ty pyčo Varadinková

Zase se mě snažíte nasrat?

M. Varadinková 5.6.2014 17:43

Re: Ty pyčo Varadinková

Tím víc škody jsi napáchal, darebáku. Tak prolhaný, zákeřný, zlý, sprostý a všehoschopný člověk, jako ty, by měl celý život sedět v kriminále nebo v blázinci, protože ty celý svůj život ostatním jenom škodíš. Nic užitečného po tobě nikde nezůstalo,všude jen škoda a zmar. A odevšad tě nakonec vykopli. Právem. Nikdo tě nesnáší, včetně tvých vlastních příbuzných. Každý, kdo s tebou kdy měl tu čest, si nakonec před tebou jen odplivne. Pak tady o velikonocích brečíš, že nevidíš ve svém okolí "nikoho hodného lásky". Bodejť!

Je mi fuk, jak moc znáš nebo neznáš svého pitbula Udatného a kolikrát jsi ho viděl, nebo jestli si spolu jen po straně píšete a hledáte všelijaké estébácké možnosti, jak uškodit zdejším diskutujícím, se kterými nesouhlasíte. Usvědčili jste se oba dostatečně sami tím, jak tady komunikujete. Tím, že jsi zatloukal známost s ním ("nikdy jsem ho neviděl") ses tady fakticky přiznal k tomu, že za jeho ataky a vymyšlenými pomluvami o mně jsi byl ve skutečnosti ty. Což bylo dokázat.

A. Kohut 5.6.2014 19:59

Re: Ty pyčo Varadinková

Škoda, ty potrate z opičí kurwy, že jsem neměl čas reagovat. Jseš jasná, jsi má...

J. Láníček 5.6.2014 16:52

Umí tady někdo dobře anglicky?

Pokud jo, tak vyřiďte tomu mimoňovi Obamovi, že Putin nemá nic společného s tím, že občané východu Ukrajiny nechtějí mít nic společného se západoukrajinskými fašisty. A to z mnoha pragnmatických důvodů. Fašisti svou pravou tvář ukázali hned po Euromajdanu. Pak je někdo částečně umravnil, takže teď se vlci pohybují v rouše beránčím. I když stále ve větším měřítku vypadávají z role. A Obama jenom blekotá dokola ty pitominy směrem k Putinovi, jen aby zakryl  zločiny kyjevské junty  a nezbývá mu nic jiného, než ty fašisty podporovat, jak se dá.

M. Prokop 5.6.2014 17:00

Re: Umí tady někdo dobře anglicky?

Ty své komunistické představy o fašismu mu radši naneste sám.

S. Lazárek 5.6.2014 17:01

Re: Umí tady někdo dobře anglicky?

Když on se domluví jen odsud na východ a to je asi ten problém, proč teď škemrá o humanitární pomoc....:-)))

S. Netzer 5.6.2014 17:01

Vaše jistota je obdivuhodná

Čerpáte ze stejných zdrojů jako "pravicová" diskutérka Varadínková?

S. Lazárek 5.6.2014 17:04

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

Vypadá to, že z úplně stejných. Tihle dva se jednou myšlenkově potkat museli, to byla jen otázka času. Hotovej Chladil, Simonová....:-)

J. Václavíková 5.6.2014 17:21

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

To bude tou naší autentickou pravicí. Udělala otočku o 360°. Zapomněla se včas zastavit.

J. Anděl 5.6.2014 17:33

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

možná si někteří pletou sřli s oportunismem

J. Václavíková 5.6.2014 17:36

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

A Instituta s věrozvěstem.

R. Tesařík 5.6.2014 17:42

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

a co když to máte popletený vy??

J. Anděl 5.6.2014 18:01

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

To je možný. A jestli neexistuje nějaký ten "poslední" soud, možná se to nikdy nedozvíme :-).

J. Anděl 5.6.2014 18:05

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

Ale vždyť on zvěstuje víru, to si nepletou.

J. Václavíková 5.6.2014 18:06

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

Ano, také tvrdím, že je to čistokrevná sekta.

M. Prokop 5.6.2014 17:36

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

Těch 360° si namalujte. :-P

J. Václavíková 5.6.2014 17:38

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

Já nemusím. Já vím, co říkám. Asi jste nepochopil, jak skončili po obratu zase vedle komunistů.

M. Prokop 5.6.2014 17:40

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

A jak se u těch komunistů vzali, před tím obratem?

J. Václavíková 5.6.2014 17:52

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

Prostě souznění duší.

M. Prokop 5.6.2014 17:56

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

Aha. A drobné zásadní rozdíly neexistují. Je s vámi legrace.

J. Václavíková 5.6.2014 18:00

Re: Vaše jistota je obdivuhodná

Máte pravdu. Jen drobné.