1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ANO pro Babiše a Zemana

Voličská sestava ANO a Miloše Zemana není totožná, nicméně je si hodně podobná. Tak aspoň o tom vypovídají sondáže veřejného mínění. S dělením na levici a pravici to asi nemá mnoho společného. Pro mě srozumitelně mi to vyjádřil jeden čtenář Neviditelného psa. Napsal mi, že bude vždycky volit jak Babiše, tak Zemana, protože jsou to borci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 23.1.2018 9:43

Re: Proč volit

Ano, toho se držte.

P. Boublíková 23.1.2018 9:45

Re: Proč volit

No toho se nedržím vůbec a naopak jdu po Drahošovi jako kur po flusu :-):-)

M. Vondráček 23.1.2018 10:00

Re: Proč volit

Co Vás vede milá paní k takové hysterii ?? Dáma z akademických kruhů a vyjadřujete se jako žižkovsá domovnice :-)

P. Boublíková 23.1.2018 10:02

Re: Proč volit

Překvapila mě přiznaná autocenzura pana Prokopa, nic víc v tom nehledejte.

S. Vaněček Šauerová 23.1.2018 10:03

Tak nějak to má v sobě zakódovaný.

:-)

V. Novák 23.1.2018 10:28

Re: Proč volit

Žižkovská domovnice ví pendrek o kurech.

I. Mertl 23.1.2018 9:53

Re: Proč volit

Jakého nepřítele, zmatená ženská? Je to jen druhý kandidát na prezidenta, slušný, pracovitý a úspěšný člověk, vědec, který vědu aktivně dělal 20 let a dalších 25 let ji řídil, jinak člověk jako já a Vy, který má za sebou úspěšnou kariéru, žádný zprofanovaný a ulhaný politik. Při vší úctě, mluví z Vás závist neúspěšné laborantky s titulem.

P. Boublíková 23.1.2018 9:58

Re: Proč volit

Nepřítele Zemana, řeč byla o Barrandově.

Než začněte plivat jedovaté sliny, pokuste se vždy napřed pochopit, na co reagujete.

I. Mertl 23.1.2018 10:09

Re: Proč volit

Žádná jedovatá slina, jen soucit. Mimochodem, jak vedení MU chápe Vaše využití pracovní doby?

P. Boublíková 23.1.2018 10:11

Re: Proč volit

Můžete se vedení MU přeptat,když vás to trápí.

V. Novák 23.1.2018 10:27

Re: Proč volit

To jsou ty proslulé "Prokopovy klapky", které jsou tak přirostlé, že je Prokop už nevnímá a tvrdě jejich existenci popírá.

U sebe...

M. Moravcová 23.1.2018 12:15

Re: Proč volit

už i vy?

P. Marcín 23.1.2018 9:30

Re: Proč volit

Herec musí umět zahrát i upřímnost. A pan Vetchý je jeden z našich nejlepších herců, což píši bez ironie. Pana Drahoše ať si klidně volí. Já se rozhodnu dle svého uvážení.

P. Hlosta 23.1.2018 9:13

První tři "Češi" už obvinění z terorismu

Nevím, jestli je to úspěch našich bezpečnostních složek, že dokázali imáma z Prahy poznat jako nebezpečného teroristického agitátora a jeho bratra odešlého do Sýrie bojovat k Islámskému Státu, jako aktivního teroristického bojovníka a do třetice ženu toho bojovníka, co dříve měla jméno Kristýnka a dnes Fatima. Jisté ale je, že policie už je stíhá v nepřítomnosti. Když byli přítomni, policie asi ještě o nich nevěděla.

Naplňují se tak obavy, že i u nás bude skrytých "spících" teroristů patrně víc, než jeden. Obavy vyplývají z toho, že policie už musela minimálně tyto tři přiznat. Pokud by totiž to byli pouze tři prokazatelně, nic by nebránilo zatajovat ten fakt a bylo by úspěšné na sto procent vypátrání všech prvků teroristicky ohrožujících náš stát.

Islám nabízí i u nás, že "jen dva prstíčky si ohřeje" a za tím ohřáním k nám přijde stejná lavina, jako jinde to ověřeně nastalo. Prý u nás už je islámská obec čítající kolem dvaceti tisíc vyznavačů islámu. Já osobně nechápu, jak rodilý Čech může konvertovat k islámu, když křesťanství nabízí plnohodnotnou náboženskou církev, v které se u nás dá bohatě vybrat co do jejího charakteru. Od katolické, po protestanty všeho druhu i takové, co nese jméno Husa a Bratří Českých. Patrně exotika islámu je pro tupé mozky našich spoluobčanů to lákavé. Když se nějaká Kristýnka přejmenuje na Fatimu a bez osobního poznání si vezme v nepřítomnosti za muže bojovníka IS, je to jen znamení, že patří spíše na psychiatrii, než do normálního světa.

Kdo chce otvírat dveře islámu k nám? A hlavně proč?! Co pudí i vysokoškolsky vzdělané, aby horovali pro příchod islámu do našeho státu, namísto aby tomu chtěli bránit? Je to, podle mně, slepota a zaměření se čistě proti našim problémům. Tito lidé nevnímají riziko odjinud, že jsou zvyklí ho hledat u našich. Mají zamlžené vidění světa. Budou nesmyslně hájit ideologii u nás nepotřebnou a latentně nebezpečnou.

Kdo říká islám je přátelský a mírumilovný, ten z hlouposti neví co říká, či lže v plném vědomí!

P. Hlosta 23.1.2018 9:13

Re: První tři "Češi" už obvinění z terorismu

//zpravy.idnes.cz/prazsky-imam-ve-sluzbe-teroristu-dlk-/domaci.aspx?c=A180122_204612_domaci_ane

V. Hájková 23.1.2018 9:18

Re: První tři "Češi" už obvinění z terorismu

Hysterie- a LŽI jsou vašim denním chlebem a s tím se nic nenadělá :-)))) Váš předposlední odstavec- je slovo od slova JEDNA OBROVSKÁ LEŽ!

R. Sorge 23.1.2018 9:20

Re: První tři "Češi" už obvinění z terorismu

Souhlas, velmi dobrý příspěvek.

F. Navrátil 23.1.2018 9:21

Re: První tři "Češi" už obvinění z terorismu

Tato dnešní zpráva je ťafkou za ucho všem chytrolínům, kteří melou o tom, že se vytváří ovzduší strachu a nenávisti kvůli 12 islámským nelegálům, které Česká republika zatím přijala v rámci kvót. Nejsou schopni si uvědomit, že v České republice je na 20 tisíc islámských imigrantů a mezi nimi nezjištěný počet džihádistů. Obavy jsou, jak se ukazuje oprávněné a akce vítačů, jako Výzva akademiků, jsou nebezpečným hazardem.

F. Doušek 23.1.2018 9:28

Re: První tři "Češi" už obvinění z terorismu

Připomněl bych, alespoň tak píší, že ti stíhaní se narodili zde. O to je to horší.

P. Hlosta 23.1.2018 9:35

Re: První tři "Češi" už obvinění z terorismu

Jde o ideologii, která je získala na svou stranu. Musí být zakázaná u nás, stejně jako je zakázaná ideologie nacismu. Komunistickou z toho nevyjímám.

M. Prokop 23.1.2018 9:12

Borec Zeman

viz dnešního Macka http://viditelny-macek.cz/public/kapitola.phtml?kapitola=new

borec Bureš viz dnešní Ulčák níže: http://jdem.cz/dsqy49

P. Čech 23.1.2018 9:01

jak to vidím já.

"Napsal mi, že bude vždycky volit jak Babiše, tak Zemana, protože jsou to borci."To je citace z článku pana Neffa. Ano, i tací jsou voliči pana Zemana, ale i pana Drahoše. A bohužel jich není málo. Rozumní voliči volí jednoho či druhého podle toho, jak jej znají, podle toho, čeho v dosavadním životě dosáhl, podle toho, zda mu lze věřit a podle jejich názoru na věci, které dnes hýbou celou společností. nějak mi zde však chybí , jak lze volit bana Babiše. Ten totiž na prezidenta nekandiduje. Kandidoval ve volbách do poslanecké sněmovny a ve volbách získal pouhých 48 539 hlasů voličů. 29,64% hlasů voličů získalo občanské hnutí ANO 2011 a nikoliv pan Babiš. Ono je totiž nutno nazývat věci jejich pravými jmény a u nás do poslanecké sněmovny nejsou obecně voleny fyzické osoby, ale politické strany a hnutí. Fyzické osoby jsou voleny pouze a jedině tehdy, obdrží-li nějaké preferenční hlasy.

E. Erat 23.1.2018 9:07

Re: jak to vidím já.

Máte pravdu, vítězem je ANO. Ovšem těch pouhých 48,5 tis. hlasů je nejvíce co kdo z politiků dostal. Takže zas tak nevýznamné to není. ANO jsem nevolil.

P. Čech 23.1.2018 11:36

Re: jak to vidím já.

Neříkám, že je to nevýznamné. Pouze tvrdím, že u nás u voleb do poslanecké sněmovny nejsou voleni kandidáti na poslance (fyzické osoby) ale politické strany a hnutí. Je totiž zásadním omylem, pokud někdo tvrdí o poslancích, že byli zvoleni. Oni totiž zvoleni nebyli, byly zvoleny jejich strany a hnutí.

M. Prokop 23.1.2018 9:15

Re: jak to vidím já.

Měl byste pravdu u politické strany (a i tam jen některé), nemáte pravdu s "hnutím" ANO. To je celé Burešovo.

M. Valenta 23.1.2018 8:58

Nehoráznost má jméno Zeman,

přesně to samé mě napadlo při pohledu na ony plakáty, financované někým koho neznáme a v zájmu někoho, kdo tuhle zemi chce dostat zase zpázky.

P. Zinga 23.1.2018 10:10

Re: Nehoráznost má jméno Zeman,

Bože, pane Valento, to je ale překvapení? Takže zde se dějí věci, o kterých nevíte, kdo je financuje a řídí? Já to registruji už 20let.

M. Rubáš 23.1.2018 8:34

Zeman je pořád lepší

Zeman má spustu chyb. Má za sebou skandály, přešlapy apod. Ale poťád je lepší než eurohujer a patolízal Bruselu Drahoš.

Drahoš dokonce si vyžádal s předstihem otázky na televizi Prima. Aby mu jeho tým napsal správne odpovědi. Vlastní názor totiž nemá.

Takže lepší Zeman co má své názory(často špatné) než Drahoš bez názorů na nic.

http://www.epshark.cz/clanek/374/proc-nemohu-volit-profesora-drahose

J. Schořík 23.1.2018 8:38

Re: Zeman je pořád lepší

Není. Já chci od presidenta důstojný výkon úřadu a spolupracovníky na úrovni. To je dle mého podstata té funkce..

M. Moravcová 23.1.2018 8:40

Re: Zeman je pořád lepší

a vy už víte, jaké spolupracovníky si Drahoš přivede? Věštíte s koule?