24.6.2019 | Svátek má JanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Antisemitismus jako zlé idiotstvíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 145, poslední: 26.11.2018 18:48, přehled diskusí

Zidi ve Svycarsku.:
Autor: R. Stary Datum: 25.11.2018 20:39

Lide s zidovskymi koreny sehrali ve Svycarsku dulezitou roli a prispeli k jejimu bohatstvi. Jednu z centralnich osob sehral Sigi Feigel. Ten definoval pomer Zidu ke svycarsku nasledovne. Pro Zidy zijici ve Svycarsku je Svycarsko otcina a Izrael je pro ne marerska zeme. Mam zato, ze s obcany s zidovskymi koreny zijicimi v Ceske republice to neni odlisne. To je nutne si uvedomit.

Re: Zidi ve Svycarsku.:
Autor: M. Zima Datum: 25.11.2018 21:41

Určitě, Židé ve Švýcarsku to měli fajn, vymysleli si tam na ně označování razítkem "J" a aby se podívali do světa, tak je vraceli jako Češi. Některým se podařilo odtamtud utéct do fašistické Italie, tam to pro ně bylo bezpečnější.

Re: Zidi ve Svycarsku.:
Autor: R. Stary Datum: 26.11.2018 18:48

Pane Zima o vasich udajich se da s uspechem pochybovat. Stempl J vymysleli Nemci. Ve Svycarsku meli Zide azyl a s azylem museli sedet ve Svycarsku, protoze mimo Svycarsko azyl nemeli. Mimo Svycarsko taky zadny pas nepotrebovali. O rasovych zakonech v Italii jste necetl? Prisly pres to, ze spousta Zidu se hlasilo k fasismu. Kdyz prisli Nemci do Itale prvni bylo ze pronasledovali Zidy. Takze tam muselo byt pro Zidy bezpeci. Z Rima byli Zide transportovani do Osvetimi. To taky nevite. Nez zacnete psat, tak si radeji neco prectete vy historiku.

Re: Zidi ve Svycarsku.:
Autor: M. Prokop Datum: 25.11.2018 21:58

No a?

Buď:
Autor: J. Nový Datum: 25.11.2018 16:46

proti někomu budete bojovat přímo nebo se budete tvářit jako jeho přítel, ale zároveň budete podporovat jeho nepřátele.

Přesně takto pokrytecky a prolhaně se chová Evropa k Izraeli.

:
Autor: J. Jurax Datum: 25.11.2018 18:16

Ne Evropa. EU.

Jako uragán:
Autor: M. Zima Datum: 25.11.2018 9:52

vpadne dnes King Miloš s dvěma airbusy českých vlastenců a ochránců evropské kultury do Israele. Nechá nastoupit, nahodí rolátor a s výkřikem Za mnou se vyrazí na Araba. Zítra se v projevu pokusí zastrašit palestinské obyvatele nekvalifikovanými výhrůžkami a (v)tipy česko-strategického rázu. Z radosti hostitelů nad tím, že už zase pojede, dostane následně čestný doktorát v hodnotě 65.40 Euro (klobouk a rámeček inkl.) Palestinci dostanou oficiální překlad Milošova výstupu a vydají se po cvičení s pohyblivými cíly hledat české vojáky -- Aktivní mírová mise, po česku..

Re: Jako uragán:
Autor: M. Prokop Datum: 25.11.2018 16:19

Jo.Jedna z mála věcí, které dělá v zásadě dobře (umělecký dojem nehodnotím).

O Milošově stolici nebyla řeč, :
Autor: M. Zima Datum: 25.11.2018 21:50

jinak dělá všechno, bez vyjímky vyloženě blbě, až debilně.

Re: O Milošově stolici nebyla řeč, :
Autor: M. Prokop Datum: 25.11.2018 21:59

Bojíte se konkurence? On tím blbnutím alespoň upoutá nějakou pozornost.

" Izrael je rakovinný nádor, prohlásil íránský prezident:
Autor: J. Fridrich Datum: 25.11.2018 6:12

Dnes na Novinkách je výrok šéfa země, kde vládne náboženství míru, že, pane Halík -

" Izrael je rakovinný nádor, prohlásil íránský prezident Hasan Rúhání " - tento vůdce barbarské středověké a zaostalé země a jeho výroky jen zvýrazňují ten rozdíl mezi Židy-Israelem a muslimy. Také je vidět, že USA pod vedením nového presidenta Trumpa dělá správné kroky k ochraně tohoto malého ostrůvku civilizace proti moři zaostalé NENÁVISTI... EU se svým nynějším vedením podporuje celoživotní " profesionální " teroristy - Palestince, kteří desítky let napadají Israel a jejich civilní občany, ženy a děti..

Re: " Izrael je rakovinný nádor, prohlásil íránský prezident:
Autor: Jiří_K Datum: 25.11.2018 8:49

Z příspěvku Rúháního se Mogheriniová musela udělat hned několikrát!

Ad A. B. Bartoš:
Autor: J. Sova Datum: 24.11.2018 17:47

Jeho články přetiskuje na svých stránkách Václav Klaus.

https://www.klaus.cz/clanky/3462

Bartošovy seznamy osob označil za geniální.

No A ? Kolik jich "přetiskl" ?:
Autor: J. Kanioková Datum: 25.11.2018 16:11

Pane Vodvářko, to máte jednoduché. Židé:
Autor: J. Urban 043 Datum: 24.11.2018 16:46

jsou v naprosté většině vzdělaní, ambiciozní, solidární, pracovití. A proto taky povětšinou úspěšní. Proto jsou neschopnými nenáviděni. A může to být třeba líným a neúspěšným čalouníkem Schickelgruberem, který pro ně se svými soukmenovci zřídil plynové komory. Nebo to také může být jistou Merkel, která si na ně do Německa fikaně pozvala jejich odvěké nepřátele (líné, hloupé a nevzdělané) - uctívače pedofila. Aby se postarali o jejich vyhnání či přímo likvidaci.

Uvědomte si, že antisemitismus je mimo jiné i špinavou:
Autor: V. Petr Datum: 24.11.2018 19:27

formou KONKURENČNÍHO BOJE. Významným antisemitou byl svého času i schopný a úspěšný starosta Vídně Karl Lueger. Mimochodem, ten ovlivnil i toho Hitlera.

Antisemitismus je evergreen našich médií:
Autor: R. Fiala Datum: 24.11.2018 16:19

člověka přitom napadne, zda to zaklínání se nutností bojovat proti tomuto zlu není spíš kouřovou clonou, jež má zakrýt daleko palčivější zdejší problémy. Také tento boj nějak nejde dohromady s nám vnucovaným pochopením pro islám a podporou masové invaze asijských a afrických muslimů do Evropy. A vlastně ani s neutuchající kampaní proti Zemanovi, který je - jak známo - velkým zastáncem Izraele. Takových rozporů usvědčujících různé aktivistické kampaně včetně té multikulti, genderistické, politickokorektní či menšinofilní ze lživosti a falše je víc. Vypadá to, že když se moc nedaří získat lidi pro jimi hlásanou ideologii jde o to je aspoň dezorientovat a zmást. O polenském případu se mnoho psalo, mluvilo, dělaly pořady a točily filmy. Varianta rituální vraždy se zdá být opravdu nesmyslná, vyšetřování zpackané a hysterická antisemitská kampaň kolem procesu s Hilsnerem odsouzeníhodná. Pochybnosti ovšem zůstávají, jedinou jistotou je sama vražda (oběti se dnes už pozornost moc nevěnuje). Nebyl to zásah shůry, čin geniálního ďábelského zločince z románů či snad sebevražda - někdo z masa a kostí to tedy musel udělat. Jenže kauza A. Bartoše ukazuje, že je dost nebezpečné kolem případu spekulovat či do něj šťourat a tak si musíme počkat na další výročí.

Re: Antisemitismus je evergreen našich médií:
Autor: M. Prokop Datum: 24.11.2018 16:29

Antisemitismem netrpím, ale co se Zemana týče, dělal, dělá a dělat bude tolik špatností, že to jeho (správná) podpora Izraele zdaleka nemůže vyvážit.

Re: Antisemitismus je evergreen našich médií:
Autor: V. Klepetko Datum: 24.11.2018 17:47

Zajímavá logická konstrukce :-)))). Evokuje totiž s logickou neúprosností, že "kdybys trpěl ansemitismem, tak špatnosti které Zeman dělal, dělá a dělat bude, budou pro tebe bohatě vyváženy (správnou) podporou Izraele". Což je naprosto absurdní, to jistě uznáš, Milane!

:-)))))))

Dobře to ilustruje skutečný (možná podvědomý) význam všech sdělení, která začínají slovním obratem : "Antisemitismem sice netrpím, ALE ... ... ..."

Píše se, že se k vraždě na smrtelné posteli přiznal bratr:
Autor: V. Petr Datum: 24.11.2018 19:23

Anežky Hrůzové, který se s ní nechtěl dělit o dědiství. On ale ÚMYSLNĚ čin maskoval tak, aby to vypadalo jako rituální vražda.

Re: Píše se, že se k vraždě na smrtelné posteli přiznal bratr:
Autor: R. Fiala Datum: 24.11.2018 22:46

To jsem zaslechl taky, nejde mi jen do hlavy, proč tehdejší jinak poctivá a důvěryhodná policie a justice po této stopě důsledněji nešla. Vždyť tam muselo být plno stop zjistitelných i při dobově omezenější kriminalistické technice. Nebo tam snad nebyly? Také je nepřehlédnutelný druhý podobný případ, jenž se nablízku před časem stal, ten by ale "bratrskou" verzi trochu zpochybňoval. Leda jako inspirace, ale to se zdá na venkovské poměry příliš rafinované. Prostě v té kauze zůstávají četné pochybnosti a rozpory. Je třeba také dodat, že Židé v tehdejším Rakousku zdaleka nepředstavovali jen opovrhované nuzáky z okraje společnosti ale i významnou část hospodářské, průmyslové, finanční, intelektuální a kulturní elity.

Jednou dojde na to, že ty zrůdně osoby, které nenávidí Židy:
Autor: L. David Datum: 24.11.2018 15:18

a Izrael, začnou vyučovat satanští muslimové o tom, že také ony jsou méněcenou rasou, kterou je třeba pokořit a vyhubit.

Antisemitismus - to je opravdu zlé idiotství. Ale nejen to..:
Autor: V. Klepetko Datum: 24.11.2018 13:17

Mezi antisemity je ale (bohužel) kromě zlých idiotů i celá řada dobře vzdělaných chytráků, kteří antisemus verbálně odsuzují, ale Židy přitom iracionálně a z celé duše zuřivě nenávidí ...

Ta naše diskuze to dobře ilustruje!

Re: Antisemitismus - to je opravdu zlé idiotství. Ale nejen to..:
Autor: V. Klepetko Datum: 24.11.2018 13:20

"kteří antisemitismus verbálně odsuzují"...

Re: Antisemitismus - to je opravdu zlé idiotství. Ale nejen to..:
Autor: L. Kubeš Datum: 24.11.2018 13:35

Souhlas s panem Klepetkem, v diskusi je to jasně vidět !

Re: Martin Luther King, antisemitismus/antisionismus:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.11.2018 13:39

Ano, to můžeme vidět na všech neomarxistických/neonacistických a propalestinských internetových stránek a autorů, někteří i zdejší diskutéři hájí islám a neonacismus.

V čem se liší takový Adam B.Bartoš od Daniela Veselého z jednoho nejmenovaného serveru, který nemůžu napsat, protože to filtr NP nepropustí. Oba dva zběsile nenávidí Stát Izrael. Nenávist k Židům se často přetransformovala k nenávisti k Izraeli. Antisionismus je totožný s antisemitismem.

Kdyby Luis Farrakham či Tamika Mallory si vzpomněli na vznešeného černocha, bojovníka za občanská práva Martina Luthera Kinga, který byl zastánce Židů, filosemita. Ten nemluvil o Židech jako o švábech a termitech. Bohužel i řada jiných černochů zapomněla na bojovníka právě za práva černochů zmíněného Martina Luthera Kinga.

Jasně řekl, "když lidé kritizují sionisty, myslí tím Židy, mluvíte antisemitsky!"

Re: Martin Luther King, antisemitismus/antisionismus:
Autor: B. Rybák Datum: 24.11.2018 15:31

Souhlasím s Vámi paní Lukešová!

Re: Antisemitismus - to je opravdu zlé idiotství. Ale nejen to..:
Autor: S. Netzer Datum: 24.11.2018 13:49

Máte s prověřováním smýšlení nějaké delší profesionální zkušenosti, Klepetko?

Jediné, co zdejší "diskuse dobře ilustruje" je, že je to jak u blbejch.

Jakýsi "antisionista" zde žvaní o sionacistech a hysterická samozvaná sionistka o islamonacistech.

Re: Antisemitismus - to je opravdu zlé idiotství. Ale nejen to..:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.11.2018 13:54

Jenomže islamonacisté jsou skuteční, drtivou většinu Židů usmrtí právě muslimové a nacisté a Hitler jsou u muslimů velmi velmi populární. Palestinští Arabové když uslyší o Němcích jsou nadšeni. A víte proč? Protože první, co jim vytane u Němců právě na mysli jsou Hitler a nacisté. Takže si své rozumy vykládejte u svých spřízněných neomarxistů.

Re: Antisemitismus - to je opravdu zlé idiotství. Ale nejen to..:
Autor: M. Prokop Datum: 24.11.2018 15:51

No a jaký je tedy přístup islámu a jeho vyznavačů k Židům, kteří nejsou jejich poddaní? Normální, rovný s rovným?