23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


LESNICTVÍ: Kdo to řekl?!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 6, poslední: 10.8. 2018 19:17, přehled diskusí

:
Autor: P. Papež Datum: 10.8.2018 19:17

."Pravda je jen jedna, ta naše " - to už říkali bolševici. Ostatní s jiným názorem .likvidovali. Že by bolševici přecházeli k SPD? A dojde také k likvidaci lidi s jiným názorem?

No comment:
Autor: I. Hendrych Datum: 10.8.2018 14:15

To tedy napsal tomu pravému...

Re: Babiš a jeho junta.:
Autor: V. Kain Datum: 10.8.2018 12:21

Byly doby kdyby se ODS postavila za řádnou analýzu,ale s dnešním vedením jsou stejní jako TOP 09.Voliči by měli volit SPD ať dostává jakékoliv nálepky.Pravda je jenom jedna a tu má SPD.Proto jakmile této straně porostou preference,tak budeme svědky podpásových útoků.To je jediné co ostatním stranám jde velmi dobře.

Babiš a jeho junta.:
Autor: K. Janyška Datum: 10.8.2018 8:50

Za kůrovec může on... Dzp.

Na to pirátské analýzání bych moc nevěřil.:
Autor: M. Prokop Datum: 10.8.2018 8:25

Ale určitě by se na tom moc dobře napapaly nějaké neziskovky.

Triste lupus stabulis. (Zhoubou je vlk ve stáji.):
Autor: P. Harabaska Datum: 10.8.2018 7:39

Stejně tak je vlk zhoubou v ovčinci. Ovšem naši ochránci přírody mají radost z toho, že vlk se v naší krajině opět objevil a úspěšně se množí a škody rostou. Držení nějaké vlčí smečky v zoo, kde neškodí, k záchraně živočišného druhu nestačí. Chovatelé ovcí radost nemají. Oni mají ty škody. Jejich práce přichází vniveč a těch pár procent náhrady za způsobené škody jim úsměv ve tváři nevykouzlí. Vůbec je to u nás s tou ochranou přírody od vlka po kůrovce nějak divné. Dobro střevlíka, motýlka habrového a jak vůbec se ti různí hmyzové jmenují, má přednost před dobrem pro člověka. A tak různí ochránci se jmény odvozenými od vznešených patricijů blokují stavby silnic a jiných pro člověka užitečných objektů. Zdalipak také ten, jehož si zde myslím, žije z finančních prostředků od státu, jemuž de facto škodí? Také je neziskovým subjektem?