19.6.2019 | Svátek má LeošDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


HISTORIE: Znamenití lékaři v českých zemích (40)Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 4, poslední: 6.7. 2018 3:07, přehled diskusí

A tak diky tolika ceskym:
Autor: P. Sulc Datum: 6.7.2018 3:07

znamenitym lekarum je prumerny vek v Cechach sto let, mnozi se dozivaji i sto dvaceti let. Jen ti hrobnici si stezuji, ze nemaji praci a krematoria zarustaji hlozim.

Re: pro pana Studenta:
Autor: V. Student Datum: 4.7.2018 12:06

Také díky za reakci, resp. za upozornění. A opakuji - nic ve zlém:-)

pro pana Studenta:
Autor: P. Andrle Datum: 4.7.2018 11:18

Vážený pane, ale píši i něco jiného. Podívejte se do rubriky autoři, vlevo, klikněte na mé jméno a najdete řadu textů od roku 2009. Teď jsem momentálně dodělával dvě knihy, takže byl čas pouze na lékaře. A jinak, pokud se lékařů týče - snažím se vybrat ty, kteří by mohli být osvětou současnosti. Ale i tak díky za reakci.

Pane Andrle, :
Autor: V. Student Datum: 4.7.2018 10:08

Vaše texty by měly vyjít knižně, je vidět, že jste si s nimi dal práci. Možná je i vydáte a na psu jsou jako na svérázném prubířském kameni, nevím. Každopádně, vzhledem ke čtenosti, nechcete sem přispívat něčím jiným?

Nic proti Vám, ani proti povolání lékaře jako takového. Ale když člověk, chodící tu a tam k lékaři, porovná Váš téměř poetický slovník se současnou realitou, až by Vás po hlavě pohladil za tu snahu o nemožné, totiž považovat současné řemeslníky medicíny, nabízející náhradu kyčelního kloubu za "finanční dar" v hodnotě několika desítek tisíc korun, za altruisty, málem neváhající za život pacienta dát všanc ten svůj.

Ale nic ve zlém, klidně pište dál.