26.6.2019 | Svátek má AdrianaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: U toho být nechcemeŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 25.6.2018 0:05, přehled diskusí

OSN se přežila:
Autor: J. Jurax Datum: 25.6.2018 0:04

Chtělo by to zgruntu překopat.

Ostatně až se USA naštvou a přestanou ten cirkus financovat, rozpadne se sám.

Pryč z EU i z téhleté OSN,:
Autor: J. Kanioková Datum: 24.6.2018 16:19

protože ty nadnárodní instituce ujíždějí doleva i k utopiím. Víc škodí než pomáhají.

Proč se nepíše o tom,:
Autor: P. Zinga Datum: 24.6.2018 13:09

že ty předpisy (zákony?)o oddělování dětí nevymyslel Trump, ale jeho předchůdci?

Re: Proč se nepíše o tom,:
Autor: J. Jurax Datum: 25.6.2018 0:05

Protože tím nelze Trumpa dehonestovat.

OSN:
Autor: V. Pokorný Datum: 24.6.2018 10:39

je celkem už k ničemu. Zprofanovaná organizace od doby jejího založení. USA učinily dobrý krok.

Veci maji neslannou historii:
Autor: J. Chodur Datum: 24.6.2018 8:26

Placici deti, nikdo jeste nevidel placici dite? V obchode, kdekoliv, zvlast kdyz ho matka musi postavit na zem aby ji mohli prohledat jestli nema nejake drogy, coz je bezne na hranicich kdekoliv. Imigrace a OSN jsou oboji soucasti globalistickeho trendu, za kterym stala skupina, zalozena v Bavorsku 1. kvetna 1776 (mozna skutecny hlavni duvod oslav 1. maje). Tato skupina inspirovala Francouzskou revoluci, pozdeji Karla Marxe. Jejich hlavni zasady se objevily v Komunistickem Manifestu, jak je znamo globalizace (svetova revoluce) byl vzdycky konecny cil. V dnesni dobe je tento trend naprosto zrejmy. Skupina, ktera s tim napadem prisla byli Iluminati. Kdyz to nahodou vyslo najevo, tak Bavorska vlada skupinu zakazala, nacez se premistili do severniho Nemecka a pokracovali odtud. Liga Narodu mela byt po I.SV globalistickou organizaci (Woodrow Wilson a jeho duvernik, Edward M. House). Kdyz USA Senat odmitl clenstvi USA ratifikovat, byla tato organizace nahrazena dnesni OSN v roce 1945, kde znovu socialista E.M. House radil Rooseveltovi. Alger Hiss hral roli za USA, daleko pozdeji se zjistilo ze byl sovetsky agent. Takze nejvyssi cas tuto organizaci vyhodit z USA a vystoupit z ni. Lide pochopi o co jde a OSN ztrati svou funkci, doufam. Informace pochazi z JBS (John Birch Society), dole najdete presne informace, pouzil jsem tri ruzne videa a svou pamet (mozny maly problem). Dlouho jsem nechapal proc Demokrati a Republikani v USA delaji podobnou politiku ruznou rychlosti, tohle pomuze objasnit duvody. Proto ten nehorazny pokrik proti Trumpovi, nemaji ho plne pod kontrolou a proto ho tak drze FBI pronasleduje a chce zastrasit/znicit, jsou si jisti ze jim to projde, slouzi prece Kongresu a veri ze o ne bude postarano kdyz to praskne. Ne vsichni Republikani jsou ale globaliste (Demokrati na 100%), takze uvidime. Levicaci se snazi ovsem nemaji veci pod kontrolou jak by si prali. Nasili je jedna moznost, ale odzbrojeni obcanu se nedari.

https://www.youtube.com/watch?v=_eOS5acoEJk

Za tento:
Autor: P. Lenc Datum: 24.6.2018 7:29

Trumpův krok pouze palec nahoru.Čin hodný následování.

Re: Za tento:
Autor: Š. Hašek Datum: 24.6.2018 9:06

Přesně.

A že se všichni cpou:
Autor: J. Schwarz Datum: 23.6.2018 18:47

ausgerechnet do USA! To je snad celá latinská amerika diktaturou, ve které se nedá žít? Ale američani mají, co si sami navařily svým předstíráním "nestrannosti a objektivity", když dokázaly kdykoli podrazit přátele a kvůli údajným "lidským právům" podpořit zavilé nepřátele. A stejné to bylo s "přistěhovaleckými kvótami" kdy "spravedlivě" preferovali barevné před bílými...

President Donald Trump - opět výborně, USA pod:
Autor: J. Fridrich Datum: 23.6.2018 15:06

President Donald Trump - opět výborně, USA pod vedením Donalda Trumpa přestávají hrát tu nyní na Západě bohužel rozšířenou hru na nestrannost " Rady Organizace spojených národů pro lidská práva " - ona totiž nestranná není, tak jako jiné orgány dnešního OSN.. Trump a jeho zdravý rozum v kombinaci s patriotismem a businessovým tahem na branku mu dávají schopnost dělat zásadní, velmi konkrétní a pozitivní kroky.“ On totiž chce zastavit NELEGÁLNÍ IMIGRACI DO SVÉ ZEMĚ - víme snad, že z Mexika k nim jde velké množství kriminálních lidí..

A doma velmi významné snížení daní, větší než za Velkého Reagana - a to " rozjede Ameriku " tak , jak na začátku 80tých let.. + další věci, dávající Ameriku do pořádku a posléze snad i celý svět - udělali to tak v posledních cca 100 létech třikrát - v první ( o tom lidé mnoho neví..), v druhé ( tam to zase někteří nechtějí vědět...) a v té třetí-studené, kdy nám vrátili do ruských kolonií SVOBODU.. Snad se to povede i po čtvrté, kdy šílené vedení EU vede Evropu k rozvratu..

Emoční snímky dětí v drastických situacích..:
Autor: P. Grigar Datum: 23.6.2018 14:41

..jsou obžalobou především rodičů těchto dětí, kteří činí málo nebo vůbec nic, aby se v takových situacích neocitaly. Moje dcera se narodila dva roky před slavným sametovým listopadem a už po jejím narození jsem byl rozhodnutý změnit podnebí, až se začne ptát: "tati a proč..?" a já budu muset zvažovat, co odpovím!

Setrvávat v OSN je stále větší a větší nesmysl. Někteří prostě chtějí, aby se hrálo jenom na jejich notečku, tak ať si to taky financují.

Naprostý souhlas...:
Autor: P. Krešňák Datum: 23.6.2018 10:46

... pane Petráčku. Měli bychom také odejít. Krešňák

Souhlasím s USA a považuji spolu s F.A.Hayekem:
Autor: K. Janyška Datum: 23.6.2018 10:26

tzv. lidská práva za nesmyslný a nevymyhatelný lidský konstrukt dobroserů... Dzp.

USA a evropské státy si financují :
Autor: P. Harabaska Datum: 23.6.2018 10:22

činnost organizací a orgánů, které plátce nejen jednostranně kritizují, ale proti nim i útočí. Z takových institucí by měla odejít i naše republika. Ať si to košiláči a černouškové platí sami.

Nejen logika.:
Autor: B. Volarik Datum: 23.6.2018 7:31

USA stále ještě kryje cca 25% rozpočtu zkorumpované marxismem nasáklé zrůdy, zvané OSN!!!