11.12.2018 | Svátek má DanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Stále dokolaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 47, poslední: 9.3.2018 20:11, přehled diskusí

hanba nejen pořadatelům:
Autor: D. Šimáček Datum: 9.3.2018 16:39

ale všem kdo to umožnili!!!!

Chybí mi křik všech těch zarytých bojovníků:
Autor: S. Donát Datum: 9.3.2018 14:16

za pravdu a lásku. Kde jsou? Proč všichni ti aktivisté hromadně neprotestují?

Re: Chybí mi křik všech těch zarytých bojovníků:
Autor: I. Schlägel Datum: 9.3.2018 15:16

Je to dílem pod jejich rozlišovací schopností (je na světě tolik daleko větších křivd, které je nutné napravit, třeba ten xenofobní svět bílého heterosexuálního muže), dílem je to díky jejich levicovému vnímání světa a stranění nebohému palestinskému lidu. Výsledkem je nějaká z forem antisemitismu. Dobroserové to mají prostě jinak.

Re: Chybí mi křik všech těch zarytých bojovníků:
Autor: V. Kain Datum: 9.3.2018 17:34

Nějak podobně bylo zacházeno s ruskými sportovci.Prý doping a norové do sebe cpali léky proti astma pod tlakem.

To si Israelci prostě musí vybojovat u té mezinárodní :
Autor: A. Alda Datum: 9.3.2018 13:28

federace daného sportu. Tam teď v této věci probíhá frontová linie.

Pane Stejskale:
Autor: P. Skála 874 Datum: 9.3.2018 12:16

ověřoval jste si tu informaci o izraelských sportovcích u nějakého nezávislého a objektivního zdroje jako je například ČT nebo ČRo? Já jen abyste omylem nešířil nějaké hoaxy..

Re: Pane Stejskale:
Autor: J. Lepka Datum: 9.3.2018 13:17

Naivo, považovat ČRo a ČT za nezávislý a objektivní zdroj.

Re: Pane Stejskale:
Autor: S. Donát Datum: 9.3.2018 14:10

Řekl bych, že to byla od pana Skály pouze hořká ironie...

Re: Pane Stejskale:
Autor: P. Skála 874 Datum: 9.3.2018 14:22

On tu pan Stejskal nedávno obhajoval veřejnoprávní média jako JEDINÝ zdroj ověřených a objektivních informací. A pak sem najednou narve článek bez uvedení veřejnoprávního zdroje. Jak mohu takové zprávě věřit, když jsem v ČT ani v ČRo nic takového neviděl ani o tom neslyšel? Z principiálního hlediska je to tedy "pure fake"...

Re: Pane Stejskale:
Autor: J. Lepka Datum: 9.3.2018 19:42

Na to vám mohu jedině podotknout, že já sleduji ČT2 nebo ČR D-dur a tam opravdu, ale opravdu podobné informace neprezentují! Ovšem to, co dělají, dělají dobře, takže šmahem ty instituce kritizovat je mdlé.

Čekám:
Autor: P. Lenc Datum: 9.3.2018 9:03

kdy se k tomuto svinstvu připojí některé země EU.Mnohé k tomu mají nakročeno, protože Izrael je přece "vrah palestinských dětí".Ono je vůbec podivné mlčení všech těch mezinárodních sportovních organizací včetně MOV.Holt arabské naftodolary těmto dámám a pánům nesmrdí ale Židé ano.

Re: Čekám:
Autor: J. Fridrich Datum: 9.3.2018 11:17

Souhlas s autorem článku i s Vámi pane Lenc. Ti neschopní a hloupí povedou ten budoucí svět - napadá mne do středověku, ale nechci středověk urážet, on byl v mnoha směrech na svou dobu moudrý.... Takový vzorek té NOVÉ, SKVĚLÉ budoucnosti je např. nyní v Jihoafrické republice a dalších rozvojových zemích a hlavně v muslimských zemích jak se říkávávalo za s. Husáka, odkud ty pokrokové síly vyhnaly ty zlé kolonialisty-kapitalisty a ted' se tam vraždí jak na jatkách. Oni totiž nenávidí Západní křest'anskou civilizaci a hlavně Izrael. A proto se paradoxně cpou do Evropy - a proč tak činí je normálním lidem zřejmé, jen v Bruselu , Berlíně, Paříži a dalších zemích Evropy to vůdci těchto států neví..

Klídek, bude hůře:
Autor: J. Novak Datum: 9.3.2018 8:46

Časem se dočkáme toho, že těchto případů bude přibývat úměrně k tomu, kdo si to rozhází s islamisty, EU, USA... Dnes je to Izrael, včera Rusko na Olympiádě...

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: J. Lepka Datum: 9.3.2018 9:31

Jako obvykle vedle, broučku, rusáci byli vyloučeni za státem organizovaný zločin, což samozřejmě dobře víš, jen blbě plácáš.

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: R. Chodovsky Datum: 9.3.2018 10:07

No bodejť... proběhl soud, důkazy nezpochybnitelně jasné a průkazné, obhajoba neměla šanci. O spravedlivém zvážení celé kauzy a rozsudku, svědčí i účast sportovců, kteří doping neberou, že.

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: J. Lepka Datum: 9.3.2018 10:35

Kdo nechce nevěří, že ?

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: R. Chodovsky Datum: 9.3.2018 11:07

Tak v tomto máte pravdu. Jen dodám - Kdo nechce vidět, nevidí. Kdo neposlouchá, neslyší. Všichni jsou si rovni, ale někdo si je rovnější.

Netvrdím, že neexistuje doping. Tvrdím, že podezřelé jsou i jiné země. Doping se prokázal i jiným sportovcům. Tvrdím, že neexistuje prokazatelný důkaz, pouze domněnky. Stejné domněnky a náznaky podobných postupů jsou i z Číny, Maroka...Dle mého se jedná o rozhodnutí politické.

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: M. Sedláček Datum: 9.3.2018 11:53

Na záznam bezpečnostní kamery, kde ruský papaláš mění vzorky určené pro testy, jste zapomněl?

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: R. Chodovsky Datum: 9.3.2018 12:35

Hlavně jsem nezapomněl, jakým způsobem probíhá soud. Podobný proběhl se strůjci dopingu v bývalé NDR. Soudce, předložení důkazů, obhajoba, rozsudek a trest prokazatelným a usvědčeným viníkům.

Soud v roce 2000 podal usvědčující důkazy v procesu proti vedoucímu východoněmeckého sportovního programu Manfredu Ewaldovi a předsedovi Olympijského výboru NDR Manfredu Höppnerovi. Ewald byl odsouzen k trestu 22 měsíců odnětí svobody.

Tento postup považuji za lepší, transparentnější, spravedlivější. Obzvláště ve světě, kde stejné náznaky (ale i prokázané prohřešky) přicházejí i z jiných zemí.

Pamatujete doby, kdy si v dopingu byli rovni Johnson, Armstrong i Šarapovová? Byl jim prokázán doping, následoval trest pro tyto jednotlivce. Sportovní trest, v podobě zákazu startů. Smutné je, že trestem v podobě přikázané zástavy jsou trestáni i sportovci nedopující.

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: J. Lepka Datum: 9.3.2018 13:22

Velmi dobře si pamatuji náznaky samotných sportovců na úroveň Číňanů v Pekingu 2008, jenže se nic neprokázalo, dokonce se objevily náznaky, že používají neznámé postupy ze staročínské medicíny. To se pak doping blbě dokazuje, když nikdo ani neví co hledat.

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: S. Donát Datum: 9.3.2018 14:12

Jo, sype jich daleko víc, nejen rusové, s tím souhlas. Ale jen oni to dělají tak nějak moc organizovaně.

Re: Klídek, bude hůře:
Autor: I. Schlägel Datum: 9.3.2018 15:20

Nic jim nezbývalo, po výsledkovém průšvihu ve Vancouveru a před plánovanou výkladní skříní skvělého a nedostižného ruského sportu v Soči.

Taky díky.:
Autor: V. Student Datum: 9.3.2018 8:46

Pane Stejskale, občas mě štvete, ale fakt je, že na tyhle opravdu vážné problémy poukazujete dneska už jenom Vy. Bohužel.

Re: Taky díky.:
Autor: M. Krátký Datum: 9.3.2018 11:48

rád se po pauze přidávám - hezký den přátelé

Děkuji,:
Autor: M. Adler Datum: 9.3.2018 7:20

pane Stejskale. Je osvěžující narazit na muže se svědomím. Myslím, že kdyby bylo takových mužů víc, nemohlo by k těmto svinstvům docházet.

Ruští fanoušci:
Autor: L. Němec Datum: 9.3.2018 7:01

se po dějišti olympiády a u sportovišť a na stadionech naprosto volně producírovali v ruskejch dresech, bundách, s ruskejma vlajkama a všude řvali to svoje "Rasíja". Že je doping podporovanej státem, ví každej.

Dovede si někdo představit, že by se stejně zachovali izraelští fandové v Abú Zabí ? O tom se nepíše.

Hrušky a jablka.:
Autor: P. Kolar Datum: 9.3.2018 2:55

Jakmile začnete srovnávat ruskou účast na OH pod hlavičkou Olympijského výboru s izraelsko účastí pod JJIF, tak u rusů je to jasné, tam to byl trest za státní doping. Sportovci kteří se zúčastnili dostali vyjímku, protože nedopovali. Země, tedy Rusko, byla potrestaná.

A teď my řekněte, vy chytrolíni, co to srovnáváte - čím se provinil Izrael? A nebo je to podle Švejka: "Každej maďar (žid) může za to, že je maďar (žid)"?

To je pak takovej zakuklenej antisemitismus, není-liž pravda?

Re: Hrušky a jablka.:
Autor: J. Hejna Datum: 9.3.2018 7:54

To je tedy, pane Kolare, češtin!

Re: Hrušky a jablka.:
Autor: P. Kolar Datum: 9.3.2018 8:43

Pan Hejna - češtinář na střední škole, a nebo jenom rejpal, kterému uniká obsah?

:-)))

Re: Hrušky a jablka.:
Autor: S. Donát Datum: 9.3.2018 14:14

Zaregistroval jsem jednu chybějící čárku, jinak nic. Copak se vám na tom příspěvku tak nelíbí? Není to spíš obsah, než pravopis?