23.1.2019 | Svátek má ZdeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ČLÁNKY S HŘÍVOU: Shaving series Vol. 2Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 18, poslední: 18.1.2018 18:51, přehled diskusí

Díky za dojmy,:
Autor: Z. Hanča Datum: 18.1.2018 18:51

popis prostředí i procedury. Interiér jsem si tak nějak představovala, že by holení vlastní rukou dopadlo lépe mě trochu překvapilo.

Před časem jsem věnovala synkovi jakoby poukaz do barber shopu (z nedostatku času vlastnoručně vyrobený), k němuž jsem přiložila příslušý obnos. Nebyl ani trochu rád :-)) a dohodnul si se mnou, že peníze použije na něco úplně jiného. Prý ho nelákala představa, že na něj bude sahat cizí chlap! Dámská obsluha by ho zřejmě potěšila, musím se na to zeptat.

Milý studente,:
Autor: Z. Jenny Datum: 18.1.2018 11:17

krásně jsem se pobavila a šmiktepna mně tedy dostala a taky zmrzlá huba. Je jasný, že holení není jen tak nedůležitý akt a mužům nemusí působit zrovna potěšení. Na druhou stranu to všem mužům potměšile přeji neb mám ráda hladce oholené muže a je to jediná povinnost ,kterou musí aspoň pro sebe vykonat denně. :-))

Přeji úspěšné zkouškové období i jeho jistě neméně úspěšné vyvrcholení. A prosím Tě občas zase napiš, je to osvěžující, mužský element a pohled mladé generace, to nám trošku chybí. Dík.

Re: Milý studente,:
Autor: T. Zana Datum: 18.1.2018 14:07

Jo, na to jsem zapomněla - ať ti to u zkoušek klapne!

hodně jsi mne pobavil...:
Autor: Š. Matyášová Datum: 18.1.2018 11:16

četlo se to pěkně...co bude příště? Jak si chlap stříhá nehty - pedikůra a manikůra? V Tvém podání to bude určitě zábava....

Takový osvěžující čtení :
Autor: T. Zana Datum: 18.1.2018 11:15

Něco jako za hlubokýho totáče o dalekejch krajích :-) Akorát tady je pravděpodobnost, že to někdy zažiju asi fakt nulová (ahoj, Vave).

Autora chválím, chválím - a to přihlášení by potěšilo :-)

Mimochodem u nás doma chlapi mají/měli přesně ty fousy, co se musí holit denně. A vstávali brzo.

Synek jedinej ne, tomu stačí jednou týdně (to pak zase nevím, jestli má barbar shop smysl ;-)

tak to mě pobavilo:
Autor: M. Beda Datum: 18.1.2018 11:00

zejména pak věta - "Tohle je vaše představa. V reálu to dopadne trošku jinak." - když padla poté, co jsem dočetla tu pasáž jak je to v Barber Shopu úžasné a úchvatné včetně podrobného popisu všeho včetně whiskey a doutníku, vyprskla jsem smíchy :-DDDDDDDDD

zaujalo mě to absolutní odmítnutí elektrického holicího strojku, vlastně (pro mne) docela bez vysvětlení PROČ je to natolik nepřijatelné... a pak mě zaujalo, že do té "skorobřitvy" se dává polovina normální žiletky - takže opravdu zřejmě ještě existují a já příležitostně obrazím drogerie, doufajíc že nebudu před mladinkými slečnami prodavačkami za úplného vola (nebo ony přede mnou???)

hm, jakpak dlouhý/á/é je takový "exam beard"?? no, samozřejmě asi podle toho, jak rychle to komu roste, ale tak trochu mám (možná mylnou) představu, že ke konci zkouškového je jeden takový trochu lesní muž, nebo aspoň Walda (pokud zde nerozumí naopak Hřívnatec, doporučuji googliti, chicht)

Re: tak to mě pobavilo:
Autor: Š. Matyášová Datum: 18.1.2018 11:08

proč by neměly existovat žiletky???

Re: tak to mě pobavilo:
Autor: T. Zana Datum: 18.1.2018 11:17

Já jsem zase takovej prosťáček, že netuším, která půlka břitvy :P

Re: tak to mě pobavilo:
Autor: Z. Vave Datum: 18.1.2018 12:29

Zano! :)

Re: tak to mě pobavilo:
Autor: M. Beda Datum: 18.1.2018 13:00

zano, v článku je obrázek

sharko, protože jsem je nikde už leta páně neviděla - pravda, vlastně po nich přímo nekoukám, ale tak nějak si myslím že by mi na to přece jen v drogošce padlo voko... je fakt, že dřívávějc bejvaly u pokladny - ale tam bejvaly i prezervativy, které dnes hrdě trůní v samostatném regálu :-DDDD

Z mého hlediska:
Autor: Z. Lika Datum: 18.1.2018 10:10

takovouhle prokrastinaci schvaluji - psát články pro Zvíř místo biflování :-)

Jinak mě stejně jako autora zaujal obraz krasavice ana pomalu šermuje blýskavým ostřím muži těsně před obličejem, přičemž to ostří mu chvílemi mizí z dohledu :DD

Taky jsem si neuvědomila, jakou výhodou může být takový vous - v zimě hřeje, v létě izoluje, patrně.

Děkuji za bezvadnou přímo reportáž z doupěte, kam ženy nesmějí :D Nebo...?

Při čtení článku :
Autor: Z. Vave Datum: 18.1.2018 10:04

jsem si uvědomila, jak ráda jsem naslouchala mluvě studentů gymnázia v autobusu, kterým jsem jezdívala do práce. Sice mi občas taky byla nesrozumitelná, ale budiž to odpuštěno, protože byla svěží, rychlá a čerstvá.

Fenomén medvědích tváří současných mužů zřejmě souvisí s postupujícím feminismem a já se jen děsím okamžiku, kdy i sufražetky zatouží po podobném vzhledu. Obávám se, že by nemusel být příliš daleko.

Betva článek, Hřívnatče. Doufám, že brzo budeš mít další zkoušky. :)

Milý Hřívnatče:
Autor: Z. Yga Datum: 18.1.2018 8:26

Dobrý článek, pobavil. Akorát v těch anglických frázích velmi tápu - asi to nepochopíš, ale ještě jsou lidi, kteří z angličtiny pochopí maximálně hájdujudů, many, jes, nou a Kvín (čímž myslím spíš hudební skupinu než královnu). Takže by nebylo špatné dát do závorek český ekvivalent.

Jinak jsi opravdový hrdina, když se holíš takovým nebezpečným nástrojem - asi jako naši stařeček (:o)). A možná že časem přejdeš na opravdovou břitvu, protože právě to obtahování břitvy je úžasný rituál.

Re: Milý Hřívnatče:
Autor: Z. Lika Datum: 18.1.2018 11:09

Dovolím si přispět svou švestičkou: druhá věta a v ní "prokrastinace is the key" (volně něco jako "hlavní je prokrastinovat) mě přiměla k poznání (rozsvícená žárovka nad hlavou), že prokrastinace není lenost, jak někteří vzorní pilníci pomlouvají nás pracovité, ale je to nutkání dělat něco jiného, než co je právě třeba, ať už objektivně, nebo dle názoru někoho jiného, většinou matky, zaměstnavatele atd. Já mám například chuť přesazovat kytky, jakmile jsem nucena dělat něco, čím se živím. Mám spoustu kytek :-) Jak už píšu výše, jsem ráda, že z Hřívnatcovy prokrastinace těží Zvíř. S dalšími články rozhodně nemusí čekat na další zkouškové!

Re: Milý Hřívnatče:
Autor: Z. Lika Datum: 18.1.2018 11:10

Doplnění: *nás alternativně pracovité :-)

Re: Milý Hřívnatče:
Autor: Z. Janaba Datum: 18.1.2018 15:54

Ygo, myslím, že závorky netřeba. Stačí rovnou česky, jenže... co naděláme! Je ale pravda, že některé obraty v cizím jazyce popíší situaci lépe.

Dobrý,:
Autor: Z. Matylda Datum: 18.1.2018 7:55

musím se zeptat Kuby, jestli by to chtěl taky zkusit :) Pěstuje si na bradě cosi, co už naštěstí nevypadá, že by si na tom měl ve styku s lidmi držet čistý kapesník :)

Jinak u nás je zkouškové v plné síle se střídavými výsledky :)

hezký den:
Autor: Z. Xerxová Datum: 18.1.2018 6:52

hezký čtvrtek všem Zvířetníkům a zvířátkům :o) ...

čte se to hezky - jako využití zkouškáče je to sice neotřelé, ale proč ne. Držím palce na zkoušky, já včera bohužel "vítězila" víc, než bych chtěla... Ale třeba se to do příště naučí