20.7.2019 | Svátek má IljaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ROZHOVOR: O prezidentských volbáchŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 123, poslední: 18.1.2018 22:15, přehled diskusí

1***:
Autor: J. Kanioková Datum: 18.1.2018 21:38

Ano:
Autor: P. Khail Datum: 18.1.2018 21:05

prezident Zeman se svými názory netají, také se ale netají tím, že názory nemění jen blbec. Takže jakýkoliv názor, dle něj, stejně nemá žádnou trvalou platnost. Dnes tak, zítra naopak.

Re: Ano:
Autor: Z. Pešek Datum: 18.1.2018 22:09

Pavle, nejsi poněkud zmatený???????????????????????????????????

Klaus vyletěl z Akademie:
Autor: L. Němec Datum: 18.1.2018 19:37

Vencu vyodili po roce 68 podle jeho slov z Akademie věd. Čili fracka kousek po škole bez jakejchkoliv zkušeností . To byla národní tragédie a Venca šel někam na šaltr do banky razítkovat bábám spořitelní knížky. Chachachachachachacha. Prej tím pádem Akademie ztratila v jeho očích cenu , to je vůl, chachachachachachacha. Všichni jsou tady včetně Venci pěkně vzteklí, protože to Eman prosere.

Wenzel, Du bist ja ein absoluter Trottel. Du spinnst wohl auch beim Schlafen.

Jste trapný..:
Autor: J. Kanioková Datum: 18.1.2018 21:29

Re: Klaus vyletěl z Akademie:
Autor: Z. Pešek Datum: 18.1.2018 22:15

Vy jste opravdu ztělesnění dobra a inteligence...v němčině to bude psáno pro vaše sudetské přátele, že?

Kdo, co věděl o Vás pane Klausi,:
Autor: P. Rajman Datum: 18.1.2018 18:46

když jste v roce 1989 přišel do Špalíčku? A vidíte využil jste příležitost a léta i za cenu obratu o stoosmdesát stupňů při Vaší neslavné mobilisaci jste dokázal z Vaši rychle nabyté popularity žít a i ji jistě dle Vašeho nejlepšího vědomí užít. Pan Drahoš usiluje o podporu mnohem poučenějšího a demokracii naučeného voličstva než jste kdy čelil vy. K té patří i odpor k domýšlivosti a indoktrinaci a respekt k přemýšlivosti, které Vašeho favorita a před ním i Vás zkrátka již opustily.

Re: Kdo, co věděl o Vás pane Klausi,:
Autor: Z. Pešek Datum: 18.1.2018 18:54

Jsem rád, že se řadíte k poučenému..........

Re: Kdo, co věděl o Vás pane Klausi,:
Autor: J. Farda Datum: 18.1.2018 21:22

Doporučuji k přečtení něco o privatizaci. A ještě poznámku - české Pithartově vládě se podařilo prodat Boleslavskou Škodovku 14 dní před tím, než to dvojctihodný excelencí federální financministr Václav úspěšně ztorpédoval. Gott sei Dank, jinak by to nejspíš sežral jeho "jen více takových Kožených!". https://milanhulik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=639631

Klaus se nám vybarvil:
Autor: Laco F Datum: 18.1.2018 18:42

Hned na začátku rozhovoru nám tvrdí, že se při oposiční smlouvě shodl se Zemanem na tom, že oba měli obavy o tuto zemi. To je tak nestoudná lež! Houby obavy o naši zemi! Oposmlouva byla proto a pro to, aby se jejich slouhové nepoprali o koryta.

V rozhovoru je stále víc zřejmé, že Klaus považuje politiku za způsob jak dosáhnout svého, o žádnou službu lidu nejde. Proto politik musí být nejen cílevědomý, vzdělaný a pracovitý, ale taky bezohledný a bezcharakterní. Inu, na tohle Drahoš nemá. Sám Klaus se pochválí, jak dlouho byl ve špičce politiky, samozřejmě nepřizná co za tu dobu nadělal škody. Musím se přiznat -tohle klišé použije jen když kritizuje Drahošovu názorovou nesrozumitelnost.

Ještě se hrdě prohlásil za člověka, který si nikdy na nic nevsadil. To je ovšem smutné. Každý smysluplný člověk má v sobě geny hráče. Ostatně hra je jednou z vlastností, které odlišuje člověka od zvířat. Ostatně, vy jdete do lesa na houby jen když víte jistě,že tam v lese na vás houby čekají? Jinak jste hráč. Klaus je ještě něco horšího.

Re: Klaus se nám vybarvil:
Autor: Z. Pešek Datum: 18.1.2018 18:58

Pane Laco, napsat větu "Každý smysluplný člověk má v sobě geny hráče." vyžaduje mimořádnou dávku hlouposti. Gratuluji.

Re: Klaus se nám vybarvil:
Autor: L. Němec Datum: 18.1.2018 19:59

Smysl je jasnej a na Peška prdí Punťa. Samozřejmě že šlo o koryta a zejména pro Klause, kterej už byl za zenitem. A dneska tomu říká "starost o vlast". Senilní už je Vendouš.

Podle sebe soucím tebe ? :
Autor: J. Kanioková Datum: 18.1.2018 21:32

uff.. chyba..."soudím":
Autor: J. Kanioková Datum: 18.1.2018 21:36

Re: Klaus se nám vybarvil:
Autor: J. Kulheim Datum: 18.1.2018 20:15

Zvířata se také hrají. Někteří volové si jenom hrají a žerou seno.

Co akademika nepotěší:
Autor: Z. Pešek Datum: 18.1.2018 17:41

Shrnuto a sečteno s nadhledem V. Klause. Není co dodat a jen pokývnout hlavou, ano.

Spiklenci z Opoziční smlouvy...!:
Autor: J. Lehký Datum: 18.1.2018 15:41

Jo jo, když teče Zemanovi do bot, přispěchá vždy jeho úhlavní parťák z projektu zv. Opoziční smlouva a svými plivanci se snaží Zemanova soka nějak očernit..! V minulé prezidentské volbě plivala na Schwarzenberga celá jejich rodina ve stylu: plive taťka,plive matka, plive syn-kdyby měli doma papoucha, plival by na Karla určitě i on..!Ale povedlo se, účel světí prostředky,dost lidí na ty jejich kraviny naletělo, Zeman vyhrál, matka dostala za zásluhy post velvyslankyně v Bratislavě a tak si tato partička udržuje určitý vliv a záruku, že se nebude vzpomínat ve zlém na podvod zv. Op.smlouva, ani zatím na Klausovu amnestii.!

Takže teď máme jako národ možnost reparátu poslat tuhle povedenou partu do patřičných končin..!!!

Re: Spiklenci z Opoziční smlouvy...!:
Autor: M. Prokop Datum: 18.1.2018 15:42

Vám to plivání taky docela jde.

Re: Spiklenci z Opoziční smlouvy...!:
Autor: S. Donát Datum: 18.1.2018 15:47

Kdypak jste se stal mluvčím národa, pane Lehký? Byla tlačenice, ve výběrovém řízení?

Re: Spiklenci z Opoziční smlouvy...!:
Autor: P. Rudolf Datum: 18.1.2018 16:00

Nebojte, tahle bezcharakterní putinova rodinka nezklame ani tentokrát.

Co jsem měl sdělit před prvním kolem volby,:
Autor: D. Stirský Datum: 18.1.2018 15:19

ale snad platí i pro kolo druhé: Já si přeji, aby v čele Česka byl slušný člověk. Vůbec mně nebude vadit, bude-li mít názory (na uprchlíky, inkluzi, EU, LGBT menšinu...) jiné, než mám já. Samozřejmě, nesmějí to být názory typu "cikání a buzeranti do plynu." Jde mně však o to, aby šéf státu uměl své názory sdělit kultivovaně, bez vulgarit, polopravd či lží a opelichaných bonmotů. Tím nemyslím, že by neměl mít smysl pro humor, naopak. Chci, aby prezident se svými názorovými oponenty vedl slušnou diskusi bez útoků a ponižování druhých. Přeji si, aby nezneužíval své případné intelekuální převahy při diskusi s těmi, kteří tak rychle a bystře argumentovat neumí, k jejich dehonestaci. Ne každému je pohotovost v diskusi dána. A za naprosto nepřípustné pokládám, aby se prezident těm, kteří s ním nesouhlasí či jej kritizují, jakokoli mstil. Přeji si, aby prezident uměl své chyby (a nic není tak lidské, jako chybování) přiznat a omluvit se za ně. Nepřeji si rovněž, aby z prezidenta vyzařovalo bažení po moci a funkci. Jedna z mých šéfových říkala, že ješitný je skoro každý chlap, ale i zde platí "sunt certi denique fines" čili vše má své meze. Jinak řečeno, rád bych viděl v nejvyšší fuknci člověka s výrazným podílem sociální složky inteligence. A last but not least: za svůj vzhled člověk nemůže. Avšak můj president by měl vypadat alespoň trošku státnicky a nbylo-li mu to přírodou dáno, neměl by se bát či stydět využít služeb lidí, kterým říkáme imagemakeři, módní poradci apod. Fondy na to má. Rovněž by měl být šéf Česka přiměřeně zdravý. Výkon takové funkce není vůbec jednoduchý, a to jak po psychické tak po fyzické stránce. Vůbec mně nevadí president vyššího věku s hůlkou a stříbrnými vlasy, ale i zde platí: vocamcaď, pocamcaď.

Re: Co jsem měl sdělit před prvním kolem volby,:
Autor: V. Podracký Datum: 18.1.2018 15:33

Pane Stirský, ono to tak jedno nebude, kdo je prezidentem, až bude vítat tisíce uprchlíků a zakazovat nám, že je nesmíme pomlouvat a nic proti nim mít, jinak nás odsoudí jako rasisty a xenofoby. Takové to, že stačí když má pěkný kabát a kultivovaně mluví, potom nemusíme mít prezidenta a stačil by robot.

Re: Co jsem měl sdělit před prvním kolem volby,:
Autor: S. Donát Datum: 18.1.2018 15:38

Préza na to má naštěstí minimální vliv. I když bych také viděl na Hradě raději někoho, kdo je spíš odmítá, než vítá. Naši politici zatím celkem drží basu a jedním dechem odmítají jak uprchlíky, tak snahy o zpřísnění zákona o zbraních. Snad jim to vydrží.

Re: Co jsem měl sdělit před prvním kolem volby,:
Autor: M. Prokop Datum: 18.1.2018 15:41

Nikdo takový už ve zúženém výběru druhého kola není.

Zato jeden takový, co by vítal tisíce Rusáků a Číňanů ...

Re: Co jsem měl sdělit před prvním kolem volby,:
Autor: S. Donát Datum: 18.1.2018 15:46

Pane Prokope, fakt si myslíte, že by prezident Zeman nadšeně vítal Rusy a Číňany, kdyby se sem rozhodli přesunout ve velkém? Já netvrdím, že je to nemožné, ale až tak černě bych to se Zemanem neviděl...

Re: Co jsem měl sdělit před prvním kolem volby,:
Autor: R. Langer Datum: 18.1.2018 18:51

A jak víte, že by je Drahoš také nevítal? Ptal se ho na to vůbec někdo? Docela rád bych si jeho odpověď poslechl. Ale přece by jako sprostý xenofob neodmítl pomoc potřebným Rusům a Číňanům? :-

:)))))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 18.1.2018 21:34

Putinovi taváryšči:
Autor: P. Rudolf Datum: 18.1.2018 14:24

přece musí držet při sobě, kdyby na to i Česko doplatit mělo!

Re: Putinovi taváryšči:
Autor: S. Donát Datum: 18.1.2018 14:34

Ano, vy soudruzi vždy držíte při sobě, o tom nepochybuji.

Re: Putinovi taváryšči:
Autor: M. Valenta Datum: 18.1.2018 15:26

Ještě mi tedy popište, jaké to je být s bolševiky na jedné lodi pane Donát.