22.10.2018 | Svátek má SabinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


FEJETON: Chci být odsouzenŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 38, poslední: 13.11.2017 0:15, přehled diskusí

Tak já nevím,:
Autor: Z. Vydra Datum: 13.11.2017 0:15

dnes a denně můžeme v tisku číst články jako: "Tři plus size modelky se společně svlékly a ukázaly oblé křivky. Obdařená zpěvačka vystavila své stehenní i prsní partie. Televizní moderátorka se oblíbených bikin jen tak nevzdá. Nádherná Catherine Zeta-Jones v šatech s obrovským výstřihem potěšila manžela, nevlastního syna i stoletého tchána." K tomu spousta fotografií, na nichž ochotně pózují.Provokují. A pak si stěžují, že je muži obtěžují svými vilnými pohledy a žádají jejich potrestání. Jenže mám dojem, že činy vyvolané provokací nejsou trestné.

Odsuzuji autora Husáka za hloupost. Ne za osobní kontakt:
Autor: M. Pivoda Datum: 12.11.2017 18:25

Neviditelná ruka trhu (prodej odpustků) fungovala i ve středověké církvi, tak proč by neměla fungovat v ideologicky nenáročném filmovém odvětví?

Existují ale i zajímavější případy pro české občany. Například můj bývalý spolupracovník na Ústavu teorie a metod řízení při VUT Brno, vyhlášený om(r)da Alexandr Čestnější, v době těsně polistopadové (někdy v roce 1990) úspěšně obtáhl pracovnici Kontrolního útvaru VUT Brno (Vojtašíková) a tak pak záměrně neprověřila stížnost na Sašův kompromitující případ. Byl z toho vlastně kontrolní podvod (což mohu i dnes doložit dopisem od té kontrolorky Vojtašíkové). A jako zajímavost uvedu: předchozí vedoucí toho stejného Kontrolního útvaru spáchala sebevraždu skokem z okna po listopadu 1989. Tam ale asi převážily důvody politické změny.

Tady asi jde o něco jiného a podstatně závažnějšího:
Autor: J. Vintr Datum: 11.11.2017 21:04

To s těmi herci a hollywoodskými celebritu má jen připravit situaci, kdy bude považováno za normální odstřelit každého, na koho ukáže nějaká ženská prstem. Příštím cílem bude nejspíš prezident spojených států, kterého chtějí dostat už od okamžiku jeho zvolení. A stejná metoda se dá použít i na vydírání zákonodárců, aby udělali, co se po nich v tomto případě bude chtít.

Prostitutka není oběť.:
Autor: C. Horák Datum: 11.11.2017 20:20

V naprosté většině skandalisovaných případů nejde o jednání "bez jejího souhlasu a přes její odpor", ale buď o zcela dobrovolnou směnu sexu za nějaký prospěch (tedy prostituci), nebo o návrhy či svádění, které nemá s násilím společného ani dost málo. Jedná se povětšinou o kurtizány za zenitem, které tímto způsobem ulevují své frustraci z faktu, že jejich cena šla prudce dolů. Navíc můžou inkasovat dvakrát - v rozpuku kariéru výměnou za sex, za zenitem peníze výměnou za mlčení. Tak vypadají práva žen v zemi, kde zítra již znamená včera. Zmalované coury se silikonovými kozami, vyvalenými z průhledných pidišatiček, prožívají bolestná traumata, protože na ně muži vilně hledí. To může myslet vážně jen prosťáček nebo neomarxista.

Je třeba říci, že herečka, která získala roli přes postel je:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.11.2017 18:00

slušně řečeno děvka! A měla by chodit kanálama!

Re: Je třeba říci, že herečka, která získala roli přes postel je:
Autor: J. Tolman Datum: 11.11.2017 18:30

A co je rejža, který roli podmiňuje takovou protislužbou? Správný chlap?

Je to darebák, ale co s ním?:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.11.2017 18:47

Film nakonec hodnotí divák! A nikdy tu nelze použít presumpci viny! Může to být naopak i žena, která se nabízí, aby odstranila konkurentku.

ALE zkuste si představit špičkového chirurga, který se třeba chová stejně.

Přečtěte si román Kmotr, kde se herečka, která hraje naivky vyjadřuje hodně vulgárně. To si autor nevymyslel, to je založeno na osobním svědectví jednoho německého režiséra, který byl z toho, když přišel do Hollywoodu, šokován.

Re: Je třeba říci, že herečka, která získala roli přes postel je:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.11.2017 18:53

No jistěěě. Já bych takový, slušně řećeno děvce, dal za trest třeba půlroční stáž v sekretariátu českého premiéra (třeba nějakýho katolíka z ODS). Ten by jí tu její zhýralost rychle vyhnal z hlavy, až by řehtala jako kůň.

Sexuálně obtěžuje ten, kdo vynechá dvoření:
Autor: J. Tolman Datum: 11.11.2017 17:27

Harassement neboli sexuální obtěžování rozhodně nelze považovat za projev zdravé sexuality. Spíše souvisí s tím, že někteří lidé ztrácejí dovednost navazovat vztahy.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/policejni-psycholozka-sexualne-obtezuje-ten-kdo-vynecha-dvoreni-pye-/zpravy-domov.aspx?c=A171031_182550_ln_domov_ele

Re: Sexuálně obtěžuje ten, kdo vynechá dvoření:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.11.2017 17:50

To ovšem místní Eulalie Čubíkové z Babovřesk nikdy nepochopí. Dílem proto, že si projev zdravé sexuality už nepamatují, či jej ani nikdy nezažily.

Re: Sexuálně obtěžuje ten, kdo vynechá dvoření:
Autor: J. Kombercová Datum: 11.11.2017 17:55

Paní Boublíková to napsala dobře, ve 3.37.

Jestli považujete za projev zdravé sexuality to, když starej páprda plácá mladé holky po zadku, tak vás vyvedu z omylu. Mladé holky to od dědků nemají rády. Alespoň tak si to pamatuji a myslím, že čas na tom nic nezměnil.

Re: Sexuálně obtěžuje ten, kdo vynechá dvoření:
Autor: J. Kombercová Datum: 11.11.2017 17:56

...jen pro upřesnění, pro mladou holku je i padesátiletý dědek.

Re: Sexuálně obtěžuje ten, kdo vynechá dvoření:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.11.2017 18:08

Něco podobného může za projev zdravé sexuality považovat jenom primitivní buran či zeschlý gigolo Tesařík. A Eulalie Čubíkové o tom celý život marně sní.

Re: Sexuálně obtěžuje ten, kdo vynechá dvoření:
Autor: J. Kombercová Datum: 11.11.2017 18:56

:))) Jste boží. Ale pozor, aby vám to volátko nevybuchlo.

Re: Sexuálně obtěžuje ten, kdo vynechá dvoření:
Autor: M. Vondráček Datum: 11.11.2017 19:13

Čeština Vám moc nejde pane Rudolfe. Obávám se , že podobně jste na tom se sexem.

Re: Sexuálně obtěžuje ten, kdo vynechá dvoření:
Autor: P. Han Datum: 12.11.2017 8:58

Sice o sexu nic neví, ale o to raději o něm píše. A takhle to má, chudák, se vším.

nebuďte tak hrrr.:
Autor: D. Šimáček Datum: 11.11.2017 7:58

ještě by Vám mohl být uťat :-)

Naprostý souhlas:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.11.2017 7:05

"Jak se ukazuje, lidská blbost již překračuje všechny dosud představitelné meze." Tady na Psu teda zcela určitě.

Pokud už někdo nechápe ani to, že chování dítěte a dospělého muže by se (i vůči opačnému pohlaví) mělo zásadním způsobem lišit, či nevidí rozdíl mezi přirozenou úctou k ženě v kontaktu s ní a obejmutím téže v případě vyjádření spoluúčasti na jejím žalu, tak buď se jeho mozek od těch dětských let přestal vyvíjet, nebo mu naopak přestal fungovat. Obojí vyžaduje návštěvu odborníka.

Re: Naprostý souhlas:
Autor: J. Lambert Datum: 11.11.2017 9:41

"Jak se ukazuje, lidská blbost již překračuje všechny dosud představitelné meze." Tady na Psu teda zcela určitě.

Naprosty souhlas - zvlastepak kdyz se do toho s plnou vervou vlozi tandem pan PRudla & Fraunezer. Pokud tedy shovivavy a faktu znaly pozorovatel nebere jejich vystoupeni za estradni vlozku - viz vysoce odborne ponauceni vyse.

Re: Naprostý souhlas:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.11.2017 12:49

Máte jedinečnou příležitost skvělou a fundovanou oponenturou své tvrzení potvrdit a to mé vyvrátit. Do té doby to bude vypadat spíš na nezpochybnitelné potvrzení mé teorie mnohých zdejších vypatlaných palic, ke kterým jste se hbitě a dobrovolně sám nanominoval.

Re: Naprostý souhlas:
Autor: P. Han Datum: 11.11.2017 13:27

"... či nevidí rozdíl mezi přirozenou úctou k ženě v kontaktu s ní a obejmutím téže v případě vyjádření spoluúčasti na jejím žalu..."

Ano, je v tom rozdíl. V obou případech chováme k oné ženě "přirozenou úctu", v druhém případě pak vyjadřujeme i soucítění s ní v jejím žalu. Ale jaký jiný antagonismus v tom hledáte, netuším, alternativní psychologu.

Re: Naprostý souhlas:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.11.2017 14:45

Ten chytřejší si přečte, na co diskutér svou replikou reaguje. Chápu, že člověk něco tak elementárního po hanech chtít nemůže. Opět díky za skvělé potvrzení mého prvního odstavce z úvodu vlákna.

Re: Naprostý souhlas:
Autor: P. Han Datum: 11.11.2017 15:52

Nevím, po jakých hanech jste co chtěl. To, co nazýváte replikou, ve mně vzbuzuje pocit, že jste se česky učil v Rusku, ne-li ještě východněji. Váš dojem, že lidská blbost zde na Psu překračuje všechny dosud představitelné meze, vám neberu. Zkuste si několik hodin předčítat své vlastní příspěvky a získáte pocit, že hranice se posunuly za jakoukoliv představitelnost.

Re: Naprostý souhlas:
Autor: C. Horák Datum: 11.11.2017 18:37

"Máte jedinečnou příležitost skvělou a fundovanou oponenturou vyvrátit můj bezobsažný, slabomyslný blábol. Do té doby to bude vypadat, že jsou tu všichni blázni. Kromě mne, samozřejmě, protože já jsem letadlo."

Re: Naprostý souhlas:
Autor: C. Horák Datum: 11.11.2017 15:10

"...rozdíl mezi přirozenou úctou k ženě v kontaktu s ní a obejmutím téže v případě vyjádření spoluúčasti na jejím žalu..."

Že jsem tak smělý - můžete mi prosím, Hlubino myšlení, vysvětlit rozdíl mezi přirozenou úctou k ženě a obejmutím k vyjádření soustrasti? Nevím, zda Vás osobně stimuluje k erekci spíše úcta k ženě nebo objetí při kondolenci, ale mohu Vás uklidnit, že naprostá většina zdravých mužů z tohoto hlediska opravdu rozdíl nevidí.

Re: Naprostý souhlas:
Autor: P. Rudolf Datum: 11.11.2017 15:39

I vám upřímné díky za potvrzení mého prvního odstavce.

Prozradím vám tajemství:
Autor: P. Boublíková Datum: 11.11.2017 3:37

Každá žena nebo dívka se s nějakým tím otlapkáváním setká. Není to příjemné a může to být dost ponižující. Není to slušné ani normální - gentleman neotlapkává, ale různá čuňata stihnout otlapkat ženskou půlku populace i za vychované muže.

Všechny ty otlapkávací příhody a rovněž povídačky o zneužívání, kdy byl ve skutečnosti sex platidlem, hrozným způsobem devalvují oběti skutečného násilí, ať už jde o děti, které se nemohly bránit, nebo dospělé ženy, které byly skutečně znásilněny třeba pod pohrůžkou zabití. Anebo při znásilnění zemřely.

Celá kampaň Me too mi připadá spíše trapná.

Re: Prozradím vám tajemství:
Autor: J. Fridrich Datum: 11.11.2017 6:35

V jedné hezké, vtipné knize od Marcela Aymého je poznámka z jedné zábavy - " Mladé a hezké ženy pištěly že je muži osahávají a staré a nehezké pištěly že je nikdo neosahává." Nedávno jsem k tomuto tématu uvedl - " My jsme na ZDŠce v 8. třídě osahávali v šatně děvčata. Máme se přihlásit sami, nebo počkat až nás naše dávné spolužačky obviní ? Děkuji za odpověd', doufám, že se jí chopí nějaká zdatná genderistka."

A také - " Ano, je třeba malé chlapečky konečně odnaučit čurat ve stoje a holčičky připravit na zajímavou kariéru popelářek, hornic a ocelářek.."

Ze světa odchází ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM.

Re: Prozradím vám tajemství:
Autor: M. Moravcová Datum: 11.11.2017 7:37

jo, Ombudsmáňa se Škiklovou už určitě ladí noty a vzpomínají,jestli jim někdy někdo někam sáhl.

Re: Prozradím vám tajemství:
Autor: J. Štrobl Datum: 11.11.2017 9:57

Patrně nesáhl. A to je ještě horší provinění.